Fake manyaklar toplanma ve barınma derneği 🤌🏻

Aynen öyle canım. Zor gerçekten.öylesi insanlar hiç.bişeyi hak etmiyo.kaldı ki sevgi saygı
10 yil boyunca ayni evde bana yaptigi herseyi yutup yaslidir belki anlasiriz neler paylastik dedim. Ac kaldik yeri geldi paraya doyduk. Ben vefaliydim. Kv gibi degil arkadas gibi davrandim hep ona samimiydim. Ama o benle ugrasmak bir yana cocuklarima kotuluk yapmaya baslamisti. Kizima turlu hakaretler, benden sogutmaya calismalar, annenle konusursan seni fena yaparim demis bi ara kizim bana yanasmiodu. Bicakla falan ustune yururmus daha ne diyim..

Kv tek. Talibi cikar kimseyle anlasamaz. Hep cocuklarini bahane eder. Adam kotu davranmaya basladi der. Ulan hic mi biri iyi olmaz bu adamlarin? Istese elbet bal gibi yasar ama pislik bir karakter. Kimseyle anlasamaz o kadin tek olmasina oyuzden acimiyorum. Esime de diyorum eli ayagi tutmasa kimsesi baska bir cikis yolu olmasa ve torunlarina merhametli olsa gelsin yasasin bizle ama baska sansi var! Cok var! O istemiyor zor geliyor ona ev kadini olmak. Ve cok kotu niyetli, ben ona guvenip daha evime almam. Gunahsa gunahi bana..

Kisacasi bosverdim. Ben ustume duseni fazlasiyla yaptim ama cocuklarima kotuluk dusunenlerle isim olmaz. Iyi veya kotu onlar benim cocuklarim. Istemiyorsan dusman olarak goruyorsan defol git hayatimizdan.

Kisacasi bosverdim. Ben ustume duseni fazlasiyla yaptim ama cocuklarima kotuluk dusunenlerle isim olmaz. Iyi veya kotu onlar benim cocuklarim. Istemiyorsan dusman olarak goruyorsan defol git hayatimizdan.
bazılarına kapı gosterılmelı benım tercihim.

Bende işi bitirdim küçüğü uyuttum kahve içicem
16168441153242035268681564525315.jpg

X