Fake manyaklar toplanma ve barınma derneği 🤌🏻

Annemle konustum az önce kayinvalidemlerin vefaszligindan vurdum duymazligindan yilin 8 ayi küs 4 ayi barisik gecen bir döngüde olmamzdan bana olan ogluma eşime olan elinjn tersiyle itme durumlarindan falan ağladi çok morelim bozuk cnm skkn oturuyorm öyle😔
Canım benim kıyamam ya üzülme bebişler de seninle üzülüyor annesi😓😓

Kizlar ben temizlige basliyorum gelince gorusuruz ballim uzme kendini , knack sen de disarlara ak canim kendini dinle ,minnosum kolay gelsin dutlugum sen zaten isleri bitirmisindir kari 6 da kalkion bu ne hiz:KK70:
Opuyorum😘😘😘

Ya balım üzme takma kendini
Kiyamam sen uzulme diye rikinin resmini attım takmaya degmez kafana
Zorumq gidiyo kizlar ogluma hamileykende aynisini yaptilar simdide oyle bebekelrin orgüsünü bile komsumun annesi teyzesi annem yapiyo baabanne olarak ona dusmez mi komsum diyo babannneden hayr yok halfan hayr yok üzülme bacm ben yaptryorm diyo allh razi olsn ama cok dokunuyor 😭

Annemle konustum az önce kayinvalidemlerin vefaszligindan vurdum duymazligindan yilin 8 ayi küs 4 ayi barisik gecen bir döngüde olmamzdan bana olan ogluma eşime olan elinjn tersiyle itme durumlarindan falan ağladi çok morelim bozuk cnm skkn oturuyorm öyle😔
Keşke kaynanamda beni elinin tersiyle itsee itsee.. 🥴 bırak yav ne takıyosun ne kadar uzak o kadar iyi. Zaten belli ki kafa yapılarının asla uymuyor. Kucak acsalar iki gün sonra bir şeyden yine sıkıntı çıkar. Sen Kendince saygıda kusur etmediğinden eminsen gerisini komple boş ver

Zorumq gidiyo kizlar ogluma hamileykende aynisini yaptilar simdide oyle bebekelrin orgüsünü bile komsumun annesi teyzesi annem yapiyo baabanne olarak ona dusmez mi komsum diyo babannneden hayr yok halfan hayr yok üzülme bacm ben yaptryorm diyo allh razi olsn ama cok dokunuyor 😭
Onlar düşünüyorsa sen üzme kendini güzel anne ❤️

Canım benim uzakta olsun daha iyi valla ben kendime hep şunu derim kaynananın en iyisi uzakta olanıdır. Boşver yapmasınlar bide yapıp ilerde başına kakma durumu olacağına varsın hiç eli değmemiş olsun

Hepsi öyle canım benimkiler de öyle inan. Ben annemin hastalığından sonra bu dünyanın gerçekten boş olduğunu anladım. O yüzden boşver. Ne sen üzül ne annen ne bebişlerin.

Keşke kaynanamda beni elinin tersiyle itsee itsee.. 🥴 bırak yav ne takıyosun ne kadar uzak o kadar iyi. Zaten belli ki kafa yapılarının asla uymuyor. Kucak acsalar iki gün sonra bir şeyden yine sıkıntı çıkar. Sen Kendince saygıda kusur etmediğinden eminsen gerisini komple boş ver
10 yıl olacak 27 nisanda ciko surdan kalk suraya otur dememisimdir esim diyo sendrn helallik almadan ölemz diyo hakkma cok girdi hele engelli ogluma yaptigi bi kere oglum babanne dedi bisey diyecekti ben senin babannen degilim bana bbabanne deme dedi

10 yıl olacak 27 nisanda ciko surdan kalk suraya otur dememisimdir esim diyo sendrn helallik almadan ölemz diyo hakkma cok girdi hele engelli ogluma yaptigi bi kere oglum babanne dedi bisey diyecekti ben senin babannen degilim bana bbabanne deme dedi
Allah layigini versin o kalpsiz canavarin😡🤬
Benim hicbirseyim değil ve saygi duymak zorunda degilim
Nalet seytan acaba torunu hak ediyor mu😡

Ben burdan sinir oldum kadına ya sen kimsin çocukla öyle konuşuyorsun nasıl bir kalbin var.. Yazık yavruma ya.. İşte unutulmuyor bazı şeyler. Daha da bekliyorsun umutlu boş ver gözünü seveyim ya kendi hallerine bırak. Sen eşinle iyi ol evinde iyi ol gerisini boş ver

Allahın belası kadın nasıl vicdanları var ya😪 melek o bi kere.sen kurban ol o yavruya.şu mübarek günde rabbime havale et canım allah büyük

Benim kayinvalidemin nefretlik sozlerini yazsam kolum yorulur.
10 yil yasadik yan yana dile kolay.
Allah nasip etti evi ayirdik.
Aramam sormam esime derim senin annen git gel ama ben her daim istemiyorum o kadini burda.
Arada getirir kahvesini falan yapar istemesem de iki kelam ederim okadar.
Saygi kazanilir.
Ici fesat ve nefret dolu kisikere saygi da sevgi de duyulmaz.

Benim kayinvalidemin nefretlik sozlerini yazsam kolum yorulur.
10 yil yasadik yan yana dile kolay.
Allah nasip etti evi ayirdik.
Aramam sormam esime derim senin annen git gel ama ben her daim istemiyorum o kadini burda.
Arada getirir kahvesini falan yapar istemesem de iki kelam ederim okadar.
Saygi kazanilir.
Ici fesat ve nefret dolu kisikere saygi da sevgi de duyulmaz.
Aynen öyle canım. Zor gerçekten.öylesi insanlar hiç.bişeyi hak etmiyo.kaldı ki sevgi saygı

X