Fake manyaklar toplanma ve barınma derneği 🤌🏻

Bi de kadının 12 yaşında kızı varmış evli mi bekar mı bilmiyorum
Yavrukuş evliyse de bekarsa da nolcakki sen kocişine güven gerisini boşver. Ben her zaman kocama , her fırsatta, sana çok güveniyorum inanıyorum derim o da bunun olgunluğunda. Birbirimizi tanıyoruz,siz de öylesinix çok şükür

Hee anladım canım olsun eğer içine sinmediyse değiştirebilirsin. Bu tatlı telaşlarda hep bi şeyler ters gider. Bende düğünümde felan baya bişey içimde ukde kalmıştı sonra baktım herkesin illa ki çıkıyor bi sıkıntı. Ağzınız tadını bozacak bişey olmasın da gerisi hallolur

Evet mutlaka çıkıyor biz bir anda nişan yaptık 1 haftada hazırlandık nişana gelemedi de git kendin al dedi öyle de olmaz dedim yüzük olarak ben kare istiyordum kısmet bunaymış

Evet mutlaka çıkıyor biz bir anda nişan yaptık 1 haftada hazırlandık nişana gelemedi de git kendin al dedi öyle de olmaz dedim yüzük olarak ben kare istiyordum kısmet bunaymış
Rabbim mutluluğu daim etsin canım bende baget istiyom da bakalım kız baktın mı kahvenin falına gene sabah sabah ekşınlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…