Fake manyaklar toplanma ve barınma derneği 🤌🏻

Evet canım ben hiç çıkarmam çok da severek aldım benimki klasik beştaş değil dikkat edersen. Diğerleri kabaydı sevmedim bi bunu beğendim ☺☺ bunun aynısından görümcemde aradı bulamadı🤪🤪🤪 bi üzüldüm💃💃💃 sonra gitti klasik beştaş aldı kullanamadı

Evet canım ben hiç çıkarmam çok da severek aldım benimki klasik beştaş değil dikkat edersen. Diğerleri kabaydı sevmedim bi bunu beğendim ☺☺ bunun aynısından görümcemde aradı bulamadı🤪🤪🤪 bi üzüldüm💃💃💃 sonra gitti klasik beştaş aldı kullanamadı
Çok üzülmüşsün belli 😂😂😂😂 Bende alırım Ozaman senin Beştaş tan daha küçük olan var kaba durmasın isterim bende 🥰

Çarşıda kuyumculsrda güzel şeyler var mobilyayı antepte almaya karar verdik ben çeyiz setini Uğurludan aldım 3 taksit kaldı ondan sonra bulaşık makinesi alıcam halı falan kaldı işte. Mobilyayı nereden aldınız canım siz
İstikbalden aldıydık canım güzel kaliteli de 4 defa ev taşıdım maşallah taş gibi hala mobilyalar

Şimdi herşeyi biz alacağız nişanlımla ben ailesi karışmıyor ödemeyide beraber yapacağız çalışıp o yüzden aşmamam lazım
Bizimkiler oğluşumu borçla evlendirmem bilmem ne cart curt masim bi de borç mu ödesin ev geçindirmek zaten zor hasta olur vs.... kıyamadılar😏 ama kaşıkla verip sapıyla gözüMÜzü oydular

Bizimkiler oğluşumu borçla evlendirmem bilmem ne cart curt masim bi de borç mu ödesin ev geçindirmek zaten zor hasta olur vs.... kıyamadılar😏 ama kaşıkla verip sapıyla gözüMÜzü oydular
Benimkilerden güya altını kendileri yapacak mobilyayı benimki alacak işte mecburen taksitle alacak kredi kartına taksit yapıp ödeyeceğiz 🤷‍♀️

X