Fake manyaklar toplanma ve barınma derneği 🤌🏻

Ekşin var 4 aylık üçüz bebelere gelin
Geliyoruz hemen
Minnosum bizde istikbal den almıştık gerçekten sağlam mobilyası var ama salonun kanepelerini sevmedim alırken aceleye getirmeyin şimdiden bakmanız iyi olmuş. Çünkü ben o zamanlar o heyecan stres felan işten de zor çıkıyordum kafam çok karışıktı doğru kararlar vermemişim

Bende bakıyorum ama fiyatlar el yakıyor

M Migrenben canim benim kiyamam anason falan rezene karıştıran gece icirsen rahatlatmaz mi? Veyahut papatya cayi? Gunduz fazla uyutma, insallah duzelir..
Esine gelince ben sanmiyorum kotu niyeti olsun. Sen taniyorsun yillardir yanindasin en iyisimi sen bilirsin elbet icini ferah tut

Minnosprenses melikem yuzuklerin guzel ancak senin icine sinmiosa git degistir cunku gorumcenin zevkine uymayabilir zevkin bu cok dogal. Saki degistirmekten cekinme

Catlak-kurabiye bu arada masalim benim de koltuklarim istikbal , bi kere aldin mi yillarca kullaniosun. 10 kusur yildir ikinci koltuk takimim bu ikisi de istikbaldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…