Fake manyaklar toplanma ve barınma derneği 🤌🏻

Ayy bizimkinin telfonun da mesajlaşma var da . Benim adamın belşnde fıtık var mr sonuçlarını bi kadına atmış anladığım kadarıyla abisi dr o da bu konu bitince gereksiz bi samimiyet kurmuş bizimki de belli ki kaçamamış sohbetten . Görememi istemediği bişey olsa silerdi yani. Tamamen kadının yellozluğu😏

Yeni yapıda kaplolsr alttan geçer bizimkiler koca direklere bakıyor
Taş devri mübarek ,😁
Ayy bizimkinin telfonun da mesajlaşma var da . Benim adamın belşnde fıtık var mr sonuçlarını bi kadına atmış anladığım kadarıyla abisi dr o da bu konu bitince gereksiz bi samimiyet kurmuş bizimki de belli ki kaçamamış sohbetten . Görememi istemediği bişey olsa silerdi yani. Tamamen kadının yellozluğu😏
Kuzum hiç üzülme eşinin niyeti belli neiçin yazdığı belli bazen karşı taraf gereğinden çok konuşarak kendini farketmeden bu duruma sokar ben yanlış birşey olduğunu sanmam bence seni seviyor🤗🥰

Sağolun kızlar rahatlattınız beni. Aynen eşim belli ki bi meded için yazmış kadın gereksiz konuşmuş ama anladığım kafarıyla bir takım sıkıntılar yaşamış ve iç döküş olmuş . Ters bişey olsa bizimki silerdi cingöz recai. Çünkü blir baktığımı tlfna .bi de meydana bırakmaz

X