Fake manyaklar toplanma ve barınma derneği 🤌🏻

Aman gözünü seveyim zaten bir kişi eksildik pınar garibim çok üzüldü kız doğum gününde Banlandı
He ya mune ablanın doğum günü hediyesi oldu çok hassas dönemdeydi keşke hiç uğraşmayıp gözardı etseydi neyse slm söyle sıkmasın canını komik videolar izlesin onu mutlu edecek ne varsa onları yapsın

Söylerim canım selamını bu gün izin günüymüş oysaki bizimle vakit geçirecek ah mune ah

TheKnack ben onun tek bir konusuna denk geldim o da çocuğu istemiyorum diyordur orada ama evet fake oldu çok belliymiş de biz anlamadık
Hiç bir konusuna denk gelmedim inan onu durum yazılarında gördüm sadece girdiği polemikleri felan hiç görmedim çok sık takılmıyordum gözümden kaçmış iyi ki de kaçmış aman neyse bütün uykumu dağıttım ya gidim az daha uyumaya çalışayım

Ay bi de bizimkininn tlf da saçma aapan bi mesaj gördüm canım sıkıldı bi kadınla mesajlaşmış kadın biraz saçma samimi geldi gerizekalı paçoz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…