Facebook Kapatma Kampanyası

benim gibi düşünenler varmış ne güzel,bende kapatalı 1 sene oluyor,zaman kaybından başka birşey değil,bende kapattım rahatladım.

iki sene kadar bende sevgilimin isteği ile kapalı tutmustum..
bu yıl bir ikna açtım tekrardan..ona da açtım..
ama ben birkaç günde bir giriyorum
oda ayda bir bile değil hiçbirşey eklemez beğenmez ben kullanırım daha çok..
ama gercekten vakit kaybı çok şükür takılıp kalmıyorum ama
tekrardan kapamayı düşünüyorum ben de..:80:
kapat diye de ısrarlar var hem de..:97:

Kapat kapatt=))) :80:

üye değilim olmadımda olmamda karşıyım işveren dahi oradaki ayrıntılardan haberdar sevgili ile konuşmalarla kalmıyor bütün dünya biliyor nasıl ne olduğunuzu bende karşıyım

bende kapattım çok oldu... çok gereksiz bir olay bence... onu pokele bunu pokele.. saçmasapan resimlerin armut gibi deşifre ediliyo falan filan...

facebokk çiftlerin arasını bozuyorrrrr. sevgilisi olanlar hiç yanaşmasın derim.
çünkü neden??
taa çocukluk YILLARINDAKİ arkadaşına rastlıyoo. o zamanlar sümüklünün teki olan kız büyümüş serpilmiş oluyor.Fotolarını yayınlıyor profilinde sere serpe bide açmış dekolteyi ee erkek bakmaz mı????
BAKARRRRR

valaha ben 1 ay önce kapadım çok iyiyim şu an oh bee hiçde açmıcam sevgiliminkinide kapattırdım

Ben kapatmakla kalmadım, hesabımı sildirttim! ohhh beee

İnsanın kendi hayatına yaptığı bir saygısızlık olarak görüyorum

Ben kapatmakla kalmadım, hesabımı sildirttim! ohhh beee

Bende facebooksuz yaşamı destekleyenlerdenim Kesinlikle çok gereksiz ve insanların hayatına fazlaca müdahelesi var .

Cnm kapatmakla kalmadım . Hesap sildirdim demişsin. Bu mümkün mü? Ben sadece donduruluyor diye biliyordum . Bende tamamen sildirmek istiyorum . Bilgi verirmisin?

Facebook'u tamamen kapatmak için

bu linke tıklayıp, tamamen hesabınızı silebilirsiniz kızlar:

https://ssl.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account

bir diğer şekilde kalıcı silmekte şöyle anlatılmış:

1- Öncelikle Facebook hesabınıza girin ve sağ alt kısımda bulunan “Yardım” kısmına tıklayın.
2- Karşınıza çıkan sayfada ise Facebook Kullanımı bölümünden Gizlilik kısmına tıklayın.
3- Bu aşamada Dondurma ve Silme kısmına tıklayın.
4- Bu aşamada hesabımızı dondurmak istemediğimiz için diğer seçeneği seçiyoruz. Hesabımı kalıcı olarak silmek istiyorum. Hesabımı nasıl silerim? kısmına tıklayın.
5- Bu aşamada Hesabımı kalıcı olarak silmek istiyorum. Hesabımı nasıl silerim? kısmına tıklayın. Açılan bölümden sol köşede bulunan buraya linkine tıklıyoruz.

Son düzenleme:

Teşekkür ederim bilgi için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…