'Eyvah Rezil Oldum!' Dediğiniz Anlar ☺

Bende liseye giderken sevgilimle (eşim oluyor) ayrıldık biz bunla işte son kez medenice konusalım diye çağırdı. tabi öğrenciyim param yok sadece gidiş geliş öğrenci verecek kadar param var . başka zaman olsa normal buluşma falan direk söylerim param yok sonra görüşelim diye ama nedense son konusma diye gideyim dedim.:cry: gidiş tamam öğrenci verip gittim. biz konustuk falan iyi ayrılcaz ya. ben minibüse bindim dolmasını bekliyor o dolana kadar da sevgilim bekliyor genelde yine öyle yaptı. neyse efkarlıyım zaten bindim minibüse bir öğrenci dedim adam öğrenci almıyoruz veriyosan tam ver dedi. ay nasıl çaresizim ama sadece 50 kurusum eksik. dedim nasılsa ayrıldık ne yapayım isteynin bir yüzü vermeyenin iki yüzü diye indim sevgilime "50 kurusun var mı?" dedim :KK70: o zamanlarda liseye giden erkekler sigara almak için 50 kurusun var mı diye sorardı. :KK70:ikimizide aldı gülme. sonra sevgilim sarıldı tabi barıstık o anın verdiği elektirkle.beni taksiyle bıraktı adam. hala anlatıp anlatıp güleriz.:KK48::olamaz:
Benzer bi durumu bende yaşamıştım :KK43: bi kac lise ogrencisi minibuse bindik hepimiz tek tek paralari gonderdik sofore sofor birisi ogrenci yollamis tam gonderin dedi. Bende de 50 kurus yok napiyim seste cikartamiyorum cocuklar bana bakiyordu ben onlara sonra bi tanesi cikardı al 50 kurusta laf etmeyi bırak dedi sofore hepimiz gulduk cocuga sessizce tesekkur ettim hep gordugum ama tanışmadıgım cocuklardı borcum olsun dedim onemli degil dedi oyle gecti bi dahada gormedim cocuklari ha :KK70: hakkini helal etmistir umarım :KK70:

ilkokul son siniflara felan gidiyorum.evde oturuyorz dedemle annem var.televizyon izliyoruz reklamlarda orkid reklami cikti.ozel gunlerde felan diyor ya benim kafa saf o zaman bicbirseyden haberim yok.ben basladim gulmeye.hiii hiiii koca koca kizlar altinami işiyor yaa.bide ozel gun diyor davette felan tuvalet bulamayip sıkısincami işiyorlar diye..annem beni cimdikliyor sus kizim sus diye isaret ediyor ama yok ben kendimden cok emin tezimi savunuyorum dedeme bakarak.adam benden gozlerini kaciyordu:))

Kv ye ilk gittiğim gün doğum günümdü bana masalar hazırlanmış yemekler tatlılar ne isterseniz var.
Ay ben bi tuvalete gireyim dedim.
Neyse büyüğümü iyice çövdürdüm ohh rahatladım dedim bide kakişkoma baktım güldüm benden çıkana bak dedim:KK53:
Şifonu çektim gitmiyor, kakişkolarım daha da çok dağıldı daha pis duruyo bi yandan görümcem hadi çıkmıyo musun sıkıştım kız dedi :KK70:
Yapcak bişey yok peçete attım üstüne herkes beni kakişkolu gelin diye biliyodur :KK70::kusmuk:
Ahahahahahaha yarıldım :KK70:
Kv ile ilk tanışma hediyesi olarak mokunu mu bıraktın evlerine :KK70:

Benzer bi durumu bende yaşamıştım :KK43: bi kac lise ogrencisi minibuse bindik hepimiz tek tek paralari gonderdik sofore sofor birisi ogrenci yollamis tam gonderin dedi. Bende de 50 kurus yok napiyim seste cikartamiyorum cocuklar bana bakiyordu ben onlara sonra bi tanesi cikardı al 50 kurusta laf etmeyi bırak dedi sofore hepimiz gulduk cocuga sessizce tesekkur ettim hep gordugum ama tanışmadıgım cocuklardı borcum olsun dedim onemli degil dedi oyle gecti bi dahada gormedim cocuklari ha :KK70: hakkini helal etmistir umarım :KK70:

bazı minibüs şoförleri çok acımasız oluyor ya yoksa yoktur olsa sana laf verir miyiz dimi ama ne çekmişiz biz bu 50 kurustan ya :KK70:

ilkokul son siniflara felan gidiyorum.evde oturuyorz dedemle annem var.televizyon izliyoruz reklamlarda orkid reklami cikti.ozel gunlerde felan diyor ya benim kafa saf o zaman bicbirseyden haberim yok.ben basladim gulmeye.hiii hiiii koca koca kizlar altinami işiyor yaa.bide ozel gun diyor davette felan tuvalet bulamayip sıkısincami işiyorlar diye..annem beni cimdikliyor sus kizim sus diye isaret ediyor ama yok ben kendimden cok emin tezimi savunuyorum dedeme bakarak.adam benden gozlerini kaciyordu:))

ayyy çok komik ya:KK70::KK70:

Şimdi bi tane de benden gelsin :halay:
9 bilemedin 10 yaşlarında ya varım ya yokum :eek:
Kocamaaan açıklık bi yerde sadece bayanların bulunduğu sünnet düğünü var :halay: akşam oldu kına gecesi oluyo falan orkestra dışında heeeerkes ama heeerkes kadın :KK31:, biz de annem kardeşlerim en önde oturuyoruz
İşte anons edildi köçek miydiii:KK49: dansöz müydüüü neydi :KK49: , geldi oynuyo falan ama ben gözlerimi alamıyorum:rolleyes: nası oynuyo nası oynuyo :KK76:
Sonra efenim müzik bitti dansöz selâm verdi gittiiiii
Orkestradaki adam mikrofonu eline aldı " tekrar gelsin miii " diye bağırdı neşeli neşeli
Herkesler sus pus ben
En önde bi alkış nası çırpıyorum ellerimi:KK9: sadece ben ama
" İSTEEEERİZ İSTEEERİZ Bİ DAHA İSTEEERİZ "
Annemin beni çimdiklemesiyle kendime geldim :KK70:
O günden sonra sesim kesildi tabi
yok abla gene olsa gene yaparsın bence, öyle içten öyle samimisin :KK68:

hqdefault.jpg

Bexy Bexy ShellShock ShellShock

X