'Eyvah Rezil Oldum!' Dediğiniz Anlar ☺

La bende 13/14 yaşlarında evde yalnızım, açtım tv'den radyoyu, yayıldım koltuğa gözümü kapadım son ses ibrahim tatlıses dinliyorum.

Hem söylüyorum hem gözler kapalı sanki klip çekiyorum.
Yayıldığım yerde lirik danslar filan,
Paçayı ayırmışım öküz gibi:halay:

Ergenimya bide ben, kesin tabi aşığımda:olamaz:

Yayıldığım koltuğun tam karşısı dış kapı..

Gözümü ışığımın önünde bi karartı hissettiğim için açtım, bide baktım karşımda abim ve bi arkadaşı :KK57:

Kimbilir kaç dakka beni öyle izlediler orası hala muamma:oops:

Beni rezil ettin diye kızmıştı bide bana:KK23:

La bende 13/14 yaşlarında evde yalnızım, açtım tv'den radyoyu, yayıldım koltuğa gözümü kapadım son ses ibrahim tatlıses dinliyorum.

Gözümü ışığımın önünde bi karartı hissettiğim için açtım, bide baktım karşımda abim ve bi arkadaşı :KK57:

Ahahahahaha sende de ne cevherler ne cevherler :KK8:
Herkesin harcı değil koltukta uzanırken ibrahim tatlıses eşliğinde dans etmek :KK70:

Bikeresinde de yine abimin bi arkadaşı vardı böyle baya ciddi bi tip..

Bu evlenmiş, abim dediki, Tugay abini tebrik emicekmisin?
Niye dedim, evlendiya dedi..
Adamda tebessümle suratıma bakıyo..

O an Allah mesut etsin dicem yerde "güle güle kullan" demezmiyim adama? :olamaz:

Sonra abim gözüme bakınca, hayırlı olsun filan dedim ama nafile..
Adam morardı resmen:rolleyes:

Napim heyecandan karıştırdım:KK49:

Oha ya ahahahahah :KK70:

esimle sevgilik doneminde geceleri telefonda konusuyoruz.kucucuk bir odam var operatorum yagmurlu havalarda bile cekmeyen harcliklarimla aldigim cekim gucude zayif bir telefonum var.sadece pencerenin onunde cekiyor resmen yapisiyorum ama cama ceksin diye.yine konusuyoruz bir gece dalmisim iyice cama bir takirdi..tak tak diye.hemen sustum dedemin sesi "kiziiimmm radyoyu acik unutmussun yine":)canim ya hatirladikca gulerim..

Lise son... mezuniyet için kep ve cübbeyi aldık okuldan, sonrasında bi cafede aç karnına bol bol sigara çay kahve içince otobüste ağzına kadar dolu olunca fenalaştım ve refleksle çantamı açıp içine kustum :kusmuk::skandal: kep,cübbe, çanta battı, otobüsteki herkese rezil oldum... Sonrasında tabi tansiyonum düşünce bayılıyo gibi oldum ve beni otobüsten indirip durağa yatırıp bacaklarımı havaya diktiler:oops: En rezil anımdır...

Şimdi bi tane de benden gelsin :halay:
9 bilemedin 10 yaşlarında ya varım ya yokum :eek:
Kocamaaan açıklık bi yerde sadece bayanların bulunduğu sünnet düğünü var :halay: akşam oldu kına gecesi oluyo falan orkestra dışında heeeerkes ama heeerkes kadın :KK31:, biz de annem kardeşlerim en önde oturuyoruz
İşte anons edildi köçek miydiii:KK49: dansöz müydüüü neydi :KK49: , geldi oynuyo falan ama ben gözlerimi alamıyorum:rolleyes: nası oynuyo nası oynuyo :KK76:
Sonra efenim müzik bitti dansöz selâm verdi gittiiiii
Orkestradaki adam mikrofonu eline aldı " tekrar gelsin miii " diye bağırdı neşeli neşeli
Herkesler sus pus ben
En önde bi alkış nası çırpıyorum ellerimi:KK9: sadece ben ama
" İSTEEEERİZ İSTEEERİZ Bİ DAHA İSTEEERİZ "
Annemin beni çimdiklemesiyle kendime geldim :KK70:
O günden sonra sesim kesildi tabi

yine sevgililik doneminde aksam odamdayim telefonum caldi.sevgilim ariyor.alo diyorum ses yok .kapaniyor.tekrar caliyor alo diyorum ses yok alo aloo diyorum yok ses gelmiyor.tekrar caldi ben basladim saymaya dalgami geciyorsun sen benimle madem konusmayacaksin niye ariyorsun?buda yeni mi ciktii allah allah ya.ne yapmaya calisiyorsun git basimdan yaa diye bagirip teli kapattim.okadar eminimki hakli olduguma birkac saniye sonra mesaj geldi."yav telefonun cekmiyor cekmiyor !!senin sesin geliyor benim sesim sana gelmiyor.allah allah yat uyu tamam:))ne cok rezil olmusum yaa..

Şimdi bi tane de benden gelsin :halay:
9 bilemedin 10 yaşlarında ya varım ya yokum :eek:
Kocamaaan açıklık bi yerde sadece bayanların bulunduğu sünnet düğünü var :halay: akşam oldu kına gecesi oluyo falan orkestra dışında heeeerkes ama heeerkes kadın :KK31:, biz de annem kardeşlerim en önde oturuyoruz
İşte anons edildi köçek miydiii:KK49: dansöz müydüüü neydi :KK49: , geldi oynuyo falan ama ben gözlerimi alamıyorum:rolleyes: nası oynuyo nası oynuyo :KK76:
Sonra efenim müzik bitti dansöz selâm verdi gittiiiii
Orkestradaki adam mikrofonu eline aldı " tekrar gelsin miii " diye bağırdı neşeli neşeli
Herkesler sus pus ben
En önde bi alkış nası çırpıyorum ellerimi:KK9: sadece ben ama
" İSTEEEERİZ İSTEEERİZ Bİ DAHA İSTEEERİZ "
Annemin beni çimdiklemesiyle kendime geldim :KK70:
O günden sonra sesim kesildi tabi
:KK75::KK48:

Bende liseye giderken sevgilimle (eşim oluyor) ayrıldık biz bunla işte son kez medenice konusalım diye çağırdı. tabi öğrenciyim param yok sadece gidiş geliş öğrenci verecek kadar param var . başka zaman olsa normal buluşma falan direk söylerim param yok sonra görüşelim diye ama nedense son konusma diye gideyim dedim.:cry: gidiş tamam öğrenci verip gittim. biz konustuk falan iyi ayrılcaz ya. ben minibüse bindim dolmasını bekliyor o dolana kadar da sevgilim bekliyor genelde yine öyle yaptı. neyse efkarlıyım zaten bindim minibüse bir öğrenci dedim adam öğrenci almıyoruz veriyosan tam ver dedi. ay nasıl çaresizim ama sadece 50 kurusum eksik. dedim nasılsa ayrıldık ne yapayım isteynin bir yüzü vermeyenin iki yüzü diye indim sevgilime "50 kurusun var mı?" dedim :KK70: o zamanlarda liseye giden erkekler sigara almak için 50 kurusun var mı diye sorardı. :KK70:ikimizide aldı gülme. sonra sevgilim sarıldı tabi barıstık o anın verdiği elektirkle.beni taksiyle bıraktı adam. hala anlatıp anlatıp güleriz.:KK48::olamaz:

Bende liseye giderken sevgilimle (eşim oluyor) ayrıldık biz bunla işte son kez medenice konusalım diye çağırdı. tabi öğrenciyim param yok sadece gidiş geliş öğrenci verecek kadar param var . başka zaman olsa normal buluşma falan direk söylerim param yok sonra görüşelim diye ama nedense son konusma diye gideyim dedim.:cry: gidiş tamam öğrenci verip gittim. biz konustuk falan iyi ayrılcaz ya. ben minibüse bindim dolmasını bekliyor o dolana kadar da sevgilim bekliyor genelde yine öyle yaptı. neyse efkarlıyım zaten bindim minibüse bir öğrenci dedim adam öğrenci almıyoruz veriyosan tam ver dedi. ay nasıl çaresizim ama sadece 50 kurusum eksik. dedim nasılsa ayrıldık ne yapayım isteynin bir yüzü vermeyenin iki yüzü diye indim sevgilime "50 kurusun var mı?" dedim :KK70: o zamanlarda liseye giden erkekler sigara almak için 50 kurusun var mı diye sorardı. :KK70:ikimizide aldı gülme. sonra sevgilim sarıldı tabi barıstık o anın verdiği elektirkle.beni taksiyle bıraktı adam. hala anlatıp anlatıp güleriz.:KK48::olamaz:
Ayyyyyy büyük bi kahkaha patlattım :KK70: 50 guruşun var mı gardaş :KK70:

Kv ye ilk gittiğim gün doğum günümdü bana masalar hazırlanmış yemekler tatlılar ne isterseniz var.
Ay ben bi tuvalete gireyim dedim.
Neyse büyüğümü iyice çövdürdüm ohh rahatladım dedim bide kakişkoma baktım güldüm benden çıkana bak dedim:KK53:
Şifonu çektim gitmiyor, kakişkolarım daha da çok dağıldı daha pis duruyo bi yandan görümcem hadi çıkmıyo musun sıkıştım kız dedi :KK70:
Yapcak bişey yok peçete attım üstüne herkes beni kakişkolu gelin diye biliyodur :KK70::kusmuk:

X