'Eyvah Rezil Oldum!' Dediğiniz Anlar ☺

Merhabalar, ben çağrılmadım ama davetsiz misafir olarak geldim :) Başlığı görünce okumadan geçemedim bende bir anımı paylaşayım dedim.

12-13 yaşlarındayım babamla haber izliyoruz . Haberlerde genelevlerde hayvan beslemenin hijyen açısından zararlı olduğundan filan bahsediliyor ilginç bir şekilde. Bende manyak köpek hastasıyım,kesinlikle büyüyünce köpek alıcam beslicem diye düşünüyorum hep. Benim o yaşlarda daha genelevin ne olduğundan haberim yok, babama diyorum ki genelevler neresi,nerede ben köpek besleyeceğim için bileyimde oralarda oturmıyayım diyorum:kızgın::KK14: Babam da annene sor dedi. :KK70: Sonra habere devam edince ne olduğunu anlamış ve koşarak uzaklaşmıştım odadan :KK70:

Orta birinci sınıfta okurken son ders zilinde wc ye koştum ama kapalı bir ders tuttum sonra eve giderken bir saatlik yol tabi bide baktım bacaklarimin arasında sıcaklık hissettim gidiyor hemen olduğum yere Çömeldim yanimdan okulun öğrencileri arkadaşlarım öğretmenlerim geçiyo ne oldu diye soruyorlar ...bu arada oturdugum yer çevre yolu kaldırımi akşam vakti.....herkese Karnım ağrıyor dedim Öğr ler dok götürelim diye tuturmasinlar mi yarım saat dil döktüler herhalde en sonunda herkes beni bırakıp gitti ....arka sokaklar dan eve giderken çocuğun biri. .aaa çis yapmış diye arkamdan bağırmisti ...çok kötü hissettmistim

Bende yazayım bir rezil anımı.:KK23:

Yeni evlilik yaptığım aylardı. Bana bir hastaliķ musallat oldu. :KK48:

Çişimi tutamıyordum. :oops:
Hangi akılla bir de eşimle alışverişe gittik. Ben tam kabinde kıyafet denerken tutamayıp foşur foşur altıma işedim. :olamaz:Allahtan mevsim kıştı da pantolonumun altında kalın kilotlu çorabım vardı dışına belli etmedi. Sidikli sidikli eve kadar geldim
Deli gibi bunu birde eşime söyledim.
Şimdi halen beni sinirlendirmek için sidikli diyor.
Sizden de birisi o kelimeyi kullanırsa saç baş dalarım haberiniz ola :sopa:
Haa sen ondan hep benim duvara şeyediyon:KK48:
Gadının iki lafının biri boşa (şeyim geldi) dilmis :dondurma:

Bu hakkat şey'liymiş:rolleyes:

Epilasyon yaptırdığım salona girerken ayağıma galoş gitmemi söylediler. Neyse işlem bitti hava çok güzel biraz dolaşayım dedim. İnsanların çok yoğun olduğu koskoca caddeyi 2 saate yakın turladım. Karşımdan gelen bir kaç kişinin ayağıma baktığını hissettim ama ayağımdaki galoş hiç aklıma gelmedi taki alışveriş merkezine girip merdivenlerden aşağı inerken ayağımı görünceye dek. Çok utandım ama.

AVM ye girerken camı farkedemeyip girmek için ugrasinca çarptigimda farkettim. Artık ne kadar dalgimsam. :KK70: Kafam çok fena acıdı, yüzüm yapıştı resmen cama. Neyseki güvenlikten başka da gören olmadı. :işsiz: Kendime rezil oldum tabi. Gerçi camı kirmadigima sukrettim o kadar şiddetli çarpmaya:olamaz:.
Ay bunu ben de yaptım ya hatta bi kere değil :KK43:

Merhabalar, ben çağrılmadım ama davetsiz misafir olarak geldim :) Başlığı görünce okumadan geçemedim bende bir anımı paylaşayım dedim.

12-13 yaşlarındayım babamla haber izliyoruz . Haberlerde genelevlerde hayvan beslemenin hijyen açısından zararlı olduğundan filan bahsediliyor ilginç bir şekilde. Bende manyak köpek hastasıyım,kesinlikle büyüyünce köpek alıcam beslicem diye düşünüyorum hep. Benim o yaşlarda daha genelevin ne olduğundan haberim yok, babama diyorum ki genelevler neresi,nerede ben köpek besleyeceğim için bileyimde oralarda oturmıyayım diyorum:kızgın::KK14: Babam da annene sor dedi. :KK70: Sonra habere devam edince ne olduğunu anlamış ve koşarak uzaklaşmıştım odadan :KK70:
Ahahaha çok tatlısın :)
Sınır yok canım dileyen herkes yazabilir :)

12 yaşındaydım galiba. bi gün uyurken lavaboya diye kalkıp banyoda uyuya kalmışım :KK70: abim beni görünce annemi çağırmış, annem gelip uyandırmıştı beni :KK70:
Hala konusu açılınca dalga geçerler :KK43:

12 yaşındaydım galiba. bi gün uyurken lavaboya diye kalkıp banyoda uyuya kalmışım :KK70: abim beni görünce annemi çağırmış, annem gelip uyandırmıştı beni :KK70:
Hala konusu açılınca dalga geçerler :KK43:
Ahaha bunu okuyunca aklıma geldi bende 12 yaşında falandım rüyamda tuvalete girmiştim tiş yapıyodum gerçekte de bırakıyormuşum o an :KK70: ıslaklığı hissettiğim an uyanıp wcye koşmuştum :deli::deli: ne çişliymişim be :KK47:

Ahaha bunu okuyunca aklıma geldi bende 12 yaşında falandım rüyamda tuvalete girmiştim tiş yapıyodum gerçekte de bırakıyormuşum o an :KK70: ıslaklığı hissettiğim an uyanıp wcye koşmuştum :deli::deli: ne çişliymişim be :KK47:

:KK70: bunu bende yapmıştım hatta rüyamda bahçe suluyordum bi uyandım ki yatak ıslak, yatağı sulamışım haberim yok :KK70:

Yaa kuzu bu dedigin bende birkaç sene kadar önce cok oluyordu.son 3 senedir olmuyor.ruyamda deli gibi tuvalet ariyorum bulup cisimi yapiyorum islaklik hissedince hemen uyanıp tutuyodum.ara sıra oluyor böyle seyler yavv :KK70:

Yaa kuzu bu dedigin bende birkaç sene kadar önce cok oluyordu.son 3 senedir olmuyor.ruyamda deli gibi tuvalet ariyorum bulup cisimi yapiyorum islaklik hissedince hemen uyanıp tutuyodum.ara sıra oluyor böyle seyler yavv :KK70:
Ben okula giderken alarm çalıyordu 10 dk erteliyordum o sırada rüyayla hayal arası birşey görüyordum kalkmışım yüzümü yıkamışım saçımı toplamışım kahvaltı yapmışım üstümü giyinmişim tam evden çıkıyorum ki alarm çalıyor aslında daha kalkmamışım bile :KK70: ay o ne berbat oluyodu ya resmen yoruluyordum :KK70: çok oluyodu o zamanlar :)

Ben okula giderken alarm çalıyordu 10 dk erteliyordum o sırada rüyayla hayal arası birşey görüyordum kalkmışım yüzümü yıkamışım saçımı toplamışım kahvaltı yapmışım üstümü giyinmişim tam evden çıkıyorum ki alarm çalıyor aslında daha kalkmamışım bile :KK70: ay o ne berbat oluyodu ya resmen yoruluyordum :KK70: çok oluyodu o zamanlar :)
:KK70: :KK70: ay bide tam uykuya daldigimiz da bi yerden düşüyoruz gibi oluyor ya bazen,asıl berbati o :bicak:

X