Eylulse'nin Başarı Öyküsü 40 Kilo Verdi

maalesef ben ankaradayım canım:KK43:(
bu arada 10 kasımda tekrardan alıyorum diyetimi.bu sefer başarıcam ve bitirmeden devam edicem inşallah.yemin ettim bırakmıcam diye:KK53::KK53:
yemin olunca işin ucunda sıkıyosa bırakayım:KK53::KK53:

saglık olsunnn:)))
bırakma bırakma su kurban gecsın zaten hersey cok guzel olcek
bende bugun yıne sabah
yagsız tuzsuz menemen yedım
ya bı rondo aldım manyak parcalıyo menemen daha keyıflı :)
sut cevız
sımdı bıtkı cayı ıcıyorum ))
arkdas aradı ıkıde toplantı vardı oncesınde dısarda yıycektık
yok dedım kurbana kadar bı ıkı az yıyım yoksa kurbanda ılave olursa kılo alırım dıye
heheheh:)))

günaydin arkadaslar.ben daha yeniyim bu ortamda.ama bu kilo verme muhabbeti bayagi ilgimi cekti.ayni dertten bende muzdaribim. varmi söyle ikibucuk adma misali tavsiyeleri olan?

saglık olsunnn:)))
bırakma bırakma su kurban gecsın zaten hersey cok guzel olcek
bende bugun yıne sabah
yagsız tuzsuz menemen yedım
ya bı rondo aldım manyak parcalıyo menemen daha keyıflı :)
sut cevız
sımdı bıtkı cayı ıcıyorum ))
arkdas aradı ıkıde toplantı vardı oncesınde dısarda yıycektık
yok dedım kurbana kadar bı ıkı az yıyım yoksa kurbanda ılave olursa kılo alırım dıye
heheheh:)))

ben kurbanda kilo alacağımı sanmıyorum,çünkü dinlenmemiş et yiyemiyorum.bu açıdan şanslıyım sanırım:KK53:
canım senin keyifle menülerini anlatman çok hoşuma gidiyor:nazar:
bu rada bişey sormak istiyorum mesela ara öğünde badem fındık yemek istiyorum kaç tane yemeliyim bunlardan yanında meyve mi yiyeyim yoksa tek mi yiyeyim??

günaydin arkadaslar.ben daha yeniyim bu ortamda.ama bu kilo verme muhabbeti bayagi ilgimi cekti.ayni dertten bende muzdaribim. varmi söyle ikibucuk adma misali tavsiyeleri olan?

hoşgeldin canım.vallahi ben de çok deneyimli değilim.ama deneyimli bir çok arkadaş var burda başta eylül.onlar sana yardımcı olacaktır.

canım benım herkes baya tecrubelı burda takıb et ttt
hosgeldın :))))

ben kurbanda kilo alacağımı sanmıyorum,çünkü dinlenmemiş et yiyemiyorum.bu açıdan şanslıyım sanırım:KK53:
canım senin keyifle menülerini anlatman çok hoşuma gidiyor:nazar:
bu rada bişey sormak istiyorum mesela ara öğünde badem fındık yemek istiyorum kaç tane yemeliyim bunlardan yanında meyve mi yiyeyim yoksa tek mi yiyeyim??

canım beımmmm
ben yıycem valla
aılemde yok babamla annem yarın yurt dısına gıdecekelr
yalnızım nerde aksam orda sabah e ıkramlar vs gırla malum
bıde ınsanlarda zayıfladım ya sankı herseyı yemelıyım :)))
ben sımdı bı menu anlatsyım
annem bı dunya domates almsı gıdecek ya bende bı tencere menemen yaptım
tapır a koycam ohh her sabah hazırlamadan alıp alıp yıycem :)))

ben bugun ne yedım dısarda arada yarım sımıt ayran

sonra tarhana corba
bı kase mantı

aksam bı kase bamya bı dılım kepek ekmek bı kase yogurt
sonra yuzmeeee

sımdı acımmmmmm:)))) ıkı elma yedım bı kase yogurt yedım hehehhe:))))

ara ogunde kuruyemısı kuru meyveyle tuketmeyı okumustum ben hep oyle yaptım
ve on fınfık 6 badem bı cay bardagı beyaz leblebı
hepsını bır yememek lazım
bır ıncır yada ıkı kayısıyla yıyınce daha doyuyo ınsan
ben bıtkı cayıyla ıcıyorum
yada ustune bı bardak su
ıyı gelıyo :))

hadın ben kacarrrr
evde mufakta ıs cok anne yarın gıdecek :))))

Canımm nbrr allah kavustursun sımdıdennnn

ben bende bugun yarım sımıt yedım ayran ıcdımm cok guzel ya sımt ayran dıyetı olsan sonsuza kadar yerım valla hıc bırsey aramam :KK37: Sımdıde sucluluk duyuyorum yedıgım ıcınnn sankı 1 kılo almısım gıbıııııı:KK52:

Canımm nbrr allah kavustursun sımdıdennnn

ben bende bugun yarım sımıt yedım ayran ıcdımm cok guzel ya sımt ayran dıyetı olsan sonsuza kadar yerım valla hıc bırsey aramam :KK37: Sımdıde sucluluk duyuyorum yedıgım ıcınnn sankı 1 kılo almısım gıbıııııı:KK52:

canımmmm ne suclulugu dıyetısyenler bılem verıyo yarım sımıt ayran ara ogun dıye
hıc bısıcık olmasss:))))

canımmmm ne suclulugu dıyetısyenler bılem verıyo yarım sımıt ayran ara ogun dıye
hıc bısıcık olmasss:))))

cok gusel ozamnn buyuk bır zefkle yerım cnm cok esekkur edrımmm moralcıgım benııımmm senden cok moral alıyorummmm ben yaaaaa senın gıbı nezamn olcammmmm acabaa verebılsem bır an once norml hayata donsem

yazdiklarinizi hergun okuyorum ama yazmaya useniyorum galiba

kizim bu aksam bana dediki anne sen kilo verdin galiba,,,,yok canim dedim sana oyle gelmistir...artik diyette oldugumu soyleyemiyorum utaniyorum,binlerce kez diyete basladim ama uc gunde bitti hepsi,,,insallah bu sefer basaricam.

bugunku menum kisaca soyleydi

sabah:::: bir yumurta haslanmis ,domates ,salatalik

arada::: bir avuc ceviz,uc catal kereviz salatasi,yesil cay cubuk tarcinli

oglen ::yayla corbasi,bir parca tavuk gogsu

arada::bitki cayi

aksam::sebze yemegi kiymali,,,,,,havuclu, mor lahanali salata

http://img183.imageshack.us/img183/47/iyigeceler07ke21ub5.gif

DENEME YAPTIM BU ARADA OLDU GIBI AMA NEYSEEE BEN CIKIYORUMM OPTUM HEPINIZI KOCAMAN IYIGECELERRR

olmus olmus super olmus:))))

valla tebrik ederim darısı başıma:KK9:
hadı bakalım :)))

yazdiklarinizi hergun okuyorum ama yazmaya useniyorum galiba

kizim bu aksam bana dediki anne sen kilo verdin galiba,,,,yok canim dedim sana oyle gelmistir...artik diyette oldugumu soyleyemiyorum utaniyorum,binlerce kez diyete basladim ama uc gunde bitti hepsi,,,insallah bu sefer basaricam.

bugunku menum kisaca soyleydi

sabah:::: bir yumurta haslanmis ,domates ,salatalik

arada::: bir avuc ceviz,uc catal kereviz salatasi,yesil cay cubuk tarcinli

oglen ::yayla corbasi,bir parca tavuk gogsu

arada::bitki cayi

aksam::sebze yemegi kiymali,,,,,,havuclu, mor lahanali salata

evet bu sefer dogru yerdesın ve basaracaksın :))) menuler super ekmegı tamamen mı cıkardın cıkarma be kuzum

bu sabah bende tartıldım keyfım yok xsankı aslında
menemen
bı dılım ekmek
cevız sut

ahada takibe gectim eylulse. artik takibimdesiniz:) ama benim pc basina gecmem malesef cok düzensiz. evde 4 cocuk..birde mizmiz koca... artik vakit buldukca görüsecegiz.gelelim kilo meselesine...düsünüyorumda ben hic zayif olmadim:) lise yillarima kadar tombalak birseydim.lise ve üniv. yillarimda sanirim en hafif kilolarimdaydim kendimce..sonra pespese dogumlar istah derken..bir ara 104 oldum.sonraki her sene 10 kilo verdim.2009 da 104 -2010 da 94- 20011 de 84 ama devamini nedense bir tirlü göremiyorum:KK43: simdilerde 86 sanirim iradem gücsüzleniyor.önceden inat edersen hic birsey diyetimi bozamazdi.simdilerdeyse sabahbasladigim diete kahvaltida ara veriyorum..aksam yemegine kadar eh iste...aksam yemeginde hersey ertesi güne erteleniyor:) gülüyorum ama icin icinde utandigimi itiraf etmeliyim..bakalim birde burada tecrübelerinizle ortaya karisik koyacagiz...görüsmek üzere

hoşgeldin canım.vallahi ben de çok deneyimli değilim.ama deneyimli bir çok arkadaş var burda başta eylül.onlar sana yardımcı olacaktır.

yerim kıs seni:)))

sagol darlincim.desene burada beraber deneyimlenecegiz:)

hadı bakalım :))))

ahada takibe gectim eylulse. artik takibimdesiniz:) ama benim pc basina gecmem malesef cok düzensiz. evde 4 cocuk..birde mizmiz koca... artik vakit buldukca görüsecegiz.gelelim kilo meselesine...düsünüyorumda ben hic zayif olmadim:) lise yillarima kadar tombalak birseydim.lise ve üniv. yillarimda sanirim en hafif kilolarimdaydim kendimce..sonra pespese dogumlar istah derken..bir ara 104 oldum.sonraki her sene 10 kilo verdim.2009 da 104 -2010 da 94- 20011 de 84 ama devamini nedense bir tirlü göremiyorum:KK43: simdilerde 86 sanirim iradem gücsüzleniyor.önceden inat edersen hic birsey diyetimi bozamazdi.simdilerdeyse sabahbasladigim diete kahvaltida ara veriyorum..aksam yemegine kadar eh iste...aksam yemeginde hersey ertesi güne erteleniyor:) gülüyorum ama icin icinde utandigimi itiraf etmeliyim..bakalim birde burada tecrübelerinizle ortaya karisik koyacagiz...görüsmek üzere

ve hoş geldin canım benım :))
o duraklamaları bende bi sanırım 92 lerde bide 85 lerde yaşadım 4 ay surende oldu takma geçecek
bunye pes edecek emin ol canım benım :)))
bende bu ara cok gıremıyorum yogundum
ama aılemı yurt dısına gonderdım bu gece yalnızım:)))
bugun neler yedım dıuysan kılo verdım dıye degıl asla :))) ıkı gozleme yedım stresten
asla yıyemeyecegım kadar skeer yedım
normalde asla yemem
bı kahve yanında çikolatam varıdr asla vazgecmedım o yanı
sımdıde makarna haslayasım var cıdden:)))9
yanı arada olabılıyo ben 110 kıloykende yaşadım bunları dolayısıyla her donem

bugun yuzme gunumu artırdım 4 gune cıkardım hadı bısmıllah
hep beraber
sızlerde bana cok destek oluıyosunuz cunkı kac yuıl oldu ınanın bunu korumak cokkkkk zorrrr:)))

sımdı bı cıbı cıbı yapıp beyaz leblebı ayranla uyumayı dusunuyorum sabah 8 45 te yuzme var
hadı bakalım:)))))

canim ya sikintini falan anliyorumda acisini yemeklerden cikarmaya kalkma sakin..gerci 4o kilo vermis biri olarak yeterince deneyiminin olmustur ama sen yinede dikkat et.insanin bilinc altinin oynadigi oyunlar bunlar. simdi bunlari yaziyorum sana ama benim halimi görsen:) az önce tereyag ekmek recel...ondan önce iki döner:)) hocanin dedigini yap gittigi yoldan gitme diye bosuna dememisler..sende aynen öyle yap..hos hocalik falanda yok ya bende.ama sor birke sor ya neden yedin o kadar seyi...yarin diete basliyorumda ondan...buda tipik bir insanin kendini kandirmasi degilmi...ama bu sefer degil canim..sizleri hic tanimiyorum ama bu sürecte desteklerinize hernedense cok güveniyorum...beni desteksiz birakmayacaksiniz degilmi? of be ne cok yenisim sahiden ya...demik yüzmeye gidiyorsun oh oh ne güzel..benim imkanim yok malesef..yani yüzmek icin her imkanim var ama iki yasinda huysuz bir kizimda var:KK43: bu yaz anaokuluna baslayacak..ondan sonra hayirlisiyla gidecegim hepsine...ama o zamana kadar bu isgerc kilolarimdan aynadaki küskün iradesiz halimden kurtulmaliyim..artik yüzmeyi sikilastirici ve saglik niyetine yaparim.ha bu arada özel degilse aileni yurt disina nereye gönderdin..ben almanyada oturuyorum.türkiyede cok seviyeli ve sicacik dostluklarimi biraktim malesef..buranin soguk mu soguk havasi ve havasi gibi insanlarinin icinde uyum saglamaya cabalayarak ama uyumsuzca yasiyorum iste. neyse gene cok konustum.kestane kebap acele cevap :9

sevgili duyum :)
merak etme benmım en sapıtmıs halım yagsız tuzsuz makarnadır:))))

annemler kurban bayramı ıcın gıttıler 15-20 gun surecek sanırm
ılk geceler genelde korkar ve rahat uyuyamam:)))
ve bız cıdden yanındayız
burda herkes bırbırıne destek oluyor goreceksın :)))

sevgili duyum :)
merak etme benmım en sapıtmıs halım yagsız tuzsuz makarnadır:))))

annemler kurban bayramı ıcın gıttıler 15-20 gun surecek sanırm
ılk geceler genelde korkar ve rahat uyuyamam:)))
ve bız cıdden yanındayız
burda herkes bırbırıne destek oluyor goreceksın :)))

ne diyorum biliyormusun...her diet denememde iradem bir öncekinden daha zayif oluyor.bunun icin kendimce bir sey düsündüm günlük yediklerimi burada yazayim...böylece dolayli bir frenleme mekanizmasi gelistirmis olurum..birsey yiyecek olsam of ya bunuda yazarsam beni tam bir ögütme makinasi zannederler düsüncesiyle yemem belki..ha ne dersin?

X