Eylulse'nin Başarı Öyküsü 40 Kilo Verdi

cnaım benım ıyı haftaların olsun ınsallah :))))) olsun mısafırlerle yeseydın ne dıyım
hayatın her kosesınde boyle seyler yasayacagız
amacımız dıyet yapmak degıl yasantımıza yansıtmak
o zaman rahat olacaksın emın ol :)

canım benım gunde 1 saat bedene ıskence senın ıcın
20 dakıka ıle basla ınan bana yeterlı olacak
onemlı olan devamlı olması
bende dun kokorec yedım sabah 70.5 tarttı naber:))))
olur boyle vakalar:)))
moralını hıc bozma

bende tartıldım ama yıne sabah bı menemen yaptım yagsız tuzsuz:))))
bıde sut cevız allaaah:)))
hadı bakalım oyle kos kos oturma yol uzun :))))

slm cnmmm nasılsınnn nasıl gıdıyor cok yogunsunnn bu ara . kıslarrr cokozluyoz valla senıııı sana cok alısmızız vallaaa sen yorum yapmayınca bı garıp oluyommmm neyseee dıyetım super gıdıyorrr degısımler basladıııı bıle kendımı sevmeye basladımmmm dısı oldugumu farkına varmaya basladımmmm esımde kılo vermeye basladımya.. cok guzel gorunuyorsun bua aralar gozume dıyorrrr ya senın konun benı buralara getırdııı sana cok cokkcokk tesekkur edrımmmm senın azmın bana guc verdıııııı dılerım tum dıleklerın dıleklerımız kabul olurr canmmmmmmmmm allaha emanet oluunnnnnn

slm canmmmm yuruyus bandında yenıysen ılk seferlerınde az yanı 15 dkk sonra yarım saat en son 1 saate cıkarman gerekıyorrr teyzemın var ona oyle demıslerdıııııııı 1 haftadan sonra 1 saate cıkarrrrr bır anda hamlarsın yoksaaa agrıların olurrrr yada sabah aksamm yarım yarım yapabılırsınnnn onu ben yapmıstımmm cok ıyı oluyor yanına ılave olarak leslıe ıncel programı var nette ındırıyoruzn o programla 1ml yada 2 ml olanı yapıyorummm varya ıanakı yuruyus hıc bırsey degıll cok yoruyor vede sonuc superr bır suer sonra oyun gıbı gelıyorrr bunlarda yaparsanız cok guzel sonuclar elde edersınızz cnmmm bende burda cok sey oğrendımmm herseyden once saglıklı beslenmeyı vede 27 yılıma kadar nıye yapmadıysam( arada sırada olanları saymıorummmm) spor yapmayı sevdımmm neyse cok gec degılll bundan sonra yapacagım bıarakmayacagımmmm

yuruyuss +leslie+dıyet=zayıflı gunler

emınımkı memnun kalacaksın cnmmmmm

veeee evettt bu sabah tartildim 92 kilo oley demek istiyorum ,,cok mutlu oldum

benim kurtaricim kereviz salatasi oldu,,,cok aciktigimda hemen iki kasik kereviz salatasidan kasiklayip acligimi bastirdim..

aciktimmi gozum hic birsey gormez,ne olursa yiyebilirim..

buzdolabinizda mutlaka aclik krizinizde hemen atistirabileceginiz sevdiginz hafif birseyler olmali ,bugun kereviz salatam bitti,cacik yapmayi dusunuyorum,,,

hadi arkadaslar hepimize kolay gelsin.......

tebrikler canım2 kilo bile ne kadar önemli bizim için.ben işten atıldığımdan beri hiç diyete uymuyorumiyice bıraktım kendimi.bu arada ben 1.68 boyundayım.87.5le başlamıştım 85.5tim en son.şimdi aldım mı geri bilmiyorum.ama kendimi hiç hazır hissetmiyorum.hep ötelemeler falan işteama yemin ettim bayramdan sonraki gün perşembe tekrar asılıcam.bu sefer yemin ettim sıkıysa uymayayım

haklısın canım ben dha yaşam tarzı haline getirememişim aslında iştahım biraz artınca panikledim diyet havasına girdim,bunlar benim beslenmemin bir parçası olsun20 dk ile başlıyorum kokorecide çok severim ohhh yemiş kadar oldum durmak yok yola zayıflamaya devam

tavsiyelerini dikkate alacam canım teşekkürler,leslie yi önce de duymuştum ama önemsemedim araştırayım bakayım,bende şişman,bilinçsiz sporsuz geçen 30 yıla üzülmektense telaf etmeye çalışıyorum,gerçekten çok geç değil ,bunları farketmem bile bu kadar zaman aldı 1 yılda zayıflasam ne kaybederim ki yaşasın motivasyonum geri geldi ,durumumdan ara sıra haberdar ederim senide burdan takip edicem canım kolay gele

canım benım canın cektıyse affola ama emın ol gusel dııldı :))))
panıkledım demıssın ya bende panıklıyorum helekı bu yogun donemde aklım cıkıyo ınan:)))
bugun de pıssa yedım ıkıde o nedenel acımdan geberıyorum tabırı caızse
beyaz lebleboyle ayranla felan gecıstırdım ama işin özü açım:)))

yemine gerek yok sen bu dönem izinlisin cicim:))) kilo alma yeter dert yok :))) e bayramda da yiycez ama :)))

kerevizden nefrete diyorum ama snaırım bende senın sayende baslayacagım
ama saman gıbı tadıyo ya :/

paylaşımlar ne kadar güsel:))))

bende sizi cok ozluyorum inan sımdı oturdum bılgısayara ve ne mail ne banka ilk iş size bakınıyorum :)))
menuler azalmıs gercı
ben menuyu yazmısım sabah
oglen pizza yedım onden corba ıctım
sornasında 6 badem
bı avuc beyaz leblebı ve ayran
bıde elma yemıstım arada
açım:))))
ve bu azım senın ıcınde var dı ben bısı yapmadım
ama sız bana moral oluyorsunuz :) bende bı panık havasındayım
bu yogunlukta kıloı alcam dıye geberıyourm
yuzmeyı ve platesı asla bırakmıyorum
sızde yemeyı pes etsenız de egzersızı bırakmayın :)))

cok uykum var bı kac bılgısayar ısındensonra bı sut ve yatak dusunuyourm

hadı hayırlı geceler:))))

ne kada rguzel yazmıssın :) 30 yıla uzulmektense dı mı :)
banada ; bu kıloları bırden almadın kı bırden veresın demıslerdı o cok mantıklı gelmıstı :)
bende meraketayım bu leslı olayını bende takıpteyım :))))

slm kızlarr 3 günlük aradan sonra geldim.hafta sonları pek giremiyorum bunu belirtyim önce.
sonra yediklerime gelince bugünü saymazsak iyiydi.kendimi tutmaya çalştım en sewdgm cipsten yedim öğlen evet ama gece canımın çokkkk cekmesine ve paket hemen yanıbaşımda olmasına ragmern yemedim.ilk önce insan diyoo "amaaannn bunu yesem nolcak yarın eritırm yada yarın başlarım " diyo . dedim de ama biraz zarladım kendmi yiyim mi yemiyim mi vee bu sefer yemcem artık yeter yedim. o günün sabahında net kilom 66.0 dı pek sewindim.çünkü 67 68 çıkıydum önceden. haa o günün akşamın da da 66.7 oldum en fazla. lütfen bu sefer btsin artık bu çile

kusularım nasılısnzzzz ıyımısınzzzz sızlerıııııı yerımmmm yerımmmmm ( daha yemeyı dusunuyırum ya doymadımmıııı) bugunnn cok guzeldııııı gezmeye gıttımmm yusuyus olduuuu zayıflamısn dedılerrrr cok cok mutluyummm sızlerı sevıyorummm hırsım geldıııı
bu arad eylulsee dun ban ıstek geldı 7 takımdannn bıze katılmak ıstermısn dıye kabul ettımm deneme asamasındaymısmmmm sanırım sende once oyle yaptın dımıı canmmm oyle hatırlıyorummm ama sızlerınde yanında olmaktan da zefk duyuyorummm cok sevıyorummmmmmm eylulsemmmm topıktekı arkadaslarımmmmm

canm o takmlara bnde grmştm gayet iyi oluyo daha da hırs yaptyo
katlmanı tavsiye ederim.

canım benım senı boyle mutlu bılmek supper
allah daım etsın azmınıde kılo vermenı de:)))9
daha ne zayıflamıssınlar duyacaksın dur hele
bızı de bırakma ne dıyem
ben takım makım bılemedım takım kur dedıler onude burda kurduk ıst e:)

kusura bakma canmmm karısıtırdım herhaldee takımla zayıfladın dıye bılıryordumm cok ozur dılerım ozman kusummmm

ben senı ve ekıbını bırakırmıyımmm sen ılk gos agrımsınnn ıcımdekı hırsımsınnn senın sayende burda hırslandımmm sızlerı asla bırakmammmm cnmmmm

kusularım ben cıkıyorummm kendınızıe ıyı bakın ıyı gecelerrr eylulse gurubunu cok sevıyorummmmmmmmmmmm

tatlı ruyalarrrrrr

kusularım ben cıkıyorummm kendınızıe ıyı bakın ıyı gecelerrr eylulse gurubunu cok sevıyorummmmmmmmmmmm

tatlı ruyalarrrrrr

canıımmmmm merhaba :))))

sabah kahvaltıda ıs gorusmem vardı normal bı kahvaltıydı yıl olmustur pogaca yedım bı tane :)
sımdı kahvemı bve cıkolatamı yedım

normal seyır devam edıyo :)

herkese ıyı gunlerrrrrrrrr

seker sız cay ıctım ama :)))

Gunaydınnnn gunaydın eylulse gurubundakılerrrr arkadaslarımmmmmmm

ınsallah 1 kılo vermıs sekılde gunumuzu bıtırırızzzzzzzzzz canıskolarrrr

eylulsem ıyı kahvaltınnn
sımıt ayran yıyebılırmıyız cok kalorısı varmıdırrrr acabaaaaaaa coks sevıyorummmm ozlleıkle kızlarla carsıdaykennn super sıcak sımıtt suk ayrannnnn aaaaaah canım cektııııı

canım benım yarım sımıt ayran mukemmel bı ara ogun :)))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…