Eylulse'nin Başarı Öyküsü 40 Kilo Verdi

Merhaba Eylul, tasindik ama int baglantisi yok!! Cok yavas isliyor burda isler! Daha bes gun bekleyecegiz!ceptengiriyorum ama o da uzunca beklemek lazim. Kilo almadim da vermedim de! Gorusmek uzere

Merhaba Eylul, tasindik ama int baglantisi yok!! Cok yavas isliyor burda isler! Daha bes gun bekleyecegiz!ceptengiriyorum ama o da uzunca beklemek lazim. Kilo almadim da vermedim de! Gorusmek uzere

canım benım bende yogunum kımsede yok gıremıyorum
)))

bugun sabah gec uyandım
gece uyuyamadım yalnızım bu ara evde korktum sanırım :)))

sabah arkadasla acık bufe kahvaltı :) anlatmayım:))))
sabah tartıldım 68 deyım :)))
sonrasında aksam sadce bı dılım kepek ekmekle corba
bıtkı cayları kuruyemısler vs:))

umarım geldıgınde gorusuruz:))

slm canım arkadaslarım ben geldımm nette sorun vardı bı sure gıremedımmm yarından sonra hep burdayımmmm durmak yokkk zayıflıga devammmmm eylulse gurubundakı arkadaslarrrrrr:)

Merhaba Eylülse ve arkadaşlar yani iyi geceler...
Baktım da iki hafta olmuş ben de gelmeyeli buralara. Bir haber bekliyordum diyordum ya belki hatırlarsınız neyse ki o zorlu 2 hafta geçti de kurtuldum bu stresli bekleyişten.Sonuç mu? Çok şükür tam gönlüme göre oldu ama bu haberin karşılığı olarak biraz fedakarlık edeceğim ama "emek olmadan yemek olmaz" mış....

Bu zaman zarfında beslenmeme hiç dikkat etmedim ne yalan söyleyeyim.Ben bende değildim ki zaten...Şuan kilo durumum nedir bilmiyorum desem yeridir. Sabah tartılıp kilomu ve menümü yazacağım inşallah...En son 72.1 idim.Bu kiloda da 1 aydır bekliyorum zaten ..Bence yeterince oyalandım biraz daha verme zamanı gelmiştir değil mi?Hadi hayırlısı bakalım...

Bazen haber veremeden uzaklaşabiliyorum buralardan ama beni mazur görün 2 çocuk, ev, haftada 3 gün dersler ve tezimle uğraşırken uyumayı iple çekiyorum gözüm birşeyi görmüyor. Ama vicdan azabı çekiyorum gelemiyorum diye..Aklımın bir tarafında da hep şu fazlalık kilolarım var zaten hiç gitmiyorlar ki...Yani buralardan uzaklaşsam da hedefimden uzaklaşmıyorum bunu bilin...

Görüşmek üzere....

slm canım arkadaslarım ben geldımm nette sorun vardı bı sure gıremedımmm yarından sonra hep burdayımmmm durmak yokkk zayıflıga devammmmm eylulse gurubundakı arkadaslarrrrrr:)

canım benım hosgeldın ya :)))9 hadı bakalım..

cnaım benım hosgeldın ıyı gecler :) sabahı bendemerak ettım sımdı :)

benımde bugun abuk bı gundu
sabah kahvaltıya davetlıydım saat 8 de ıkı zeytın bır dılım ekmek
saat 10 30
bır dılım patateslı borek bıraz kahvaltılık kızartma cok az
saat 15
maalesef mayonezlı makarna tarzı bırsey yedım cok guzeldı:))))
mılfoy
cay
daha sonra bırsey yemedım
saat 21 30 bır kase yogur
evden uzaktayım bu gece duzen karıstı
yarnda kahvaltıya davetlıyım ne olacak bende bolmıyorum :)))

Merhaba Eylül.......................

Kusura bakmayın sabah uğrarım dedim ama yine fırsat bulamadım...
Neyse sabah tartıldım durum çok vahim değil Allahtan...
72.8 kg dım sabah neyse ki (600gr çok sayılmaz)...

Sabah ki menü:
şekersiz çay
1 kk süzme peynir
3 zeytin
2 dilime yakın ekmek
kızarmış yumurta (çok uzun zamandır bu şekilde yemiyordum çok canım çekti)

Öğlen:
2-3 çatal makarna

Akçam :
1 küçük kase meyveli yoğurt tabii ki çerezli

Bugünlük bu kadar umarım yarın görüşürüz...

hosgeldınnn 2 cocuk annesı olmasına ragmen kılon gayet ıyı ama sen daha ıyı bılırsınnnnnn sen ıste yeterkı basarırsınnnn cnmmm fazla kılo degıl bence beynımızdekı fazlalıkları sılmemız lazım ılkkkkkk sonra tıg gıbı oluruzzzzzz ınanıyorummmm eylulse gıbııı azım lazımmm hepımızeeeee her sey gonlunce olsun cnnnnn

cok gusel menunnnn

benım menummmm
sabah:)1bardak sekersız cay.1 dılım kepek ekmegı.haslanmıs yumurta.2 zeytın cok azcık peynırr.salatlık

ara ogunlerım yesıl cay yada galete yesılcay yada 1 tane meyva

oglen:)1 kase yogurt dıyet form dogranmısss

aksam :)turplu havuclu kırmızı lahanalı sırkelı lımonluuu vede sumaklıı salata cok svıyorummm.3 kasık ıspanak yemegı yarım dılım ekmek hepsı bukadarrrr

ınsallah olmusturrr menummm su an hıc ac degılım cok ıyıyımmmmm yarın gorurusruz kızlarrrr optummmm

slm kızlar.
yazdıklarınızı okudum ve helal olsun diyorumm :13:
eylülcüm seni tebrik ediyorum ne kadar büyük bir azmin ve sabrın varmış. Allah bu iradeni hiç bozmasın da azcık bana da verr
sende ki iradenin azıcığı bnde olsa böle olurmuydum.
gelelim konuya 20yaşındayım 68 (!) kiloyum sanırım 67 arasında gidip geliyor kendileri. 2 yıldır çekiyorum bu derdi bi türlü başımdan atamadım.
ama yardım edersnz sznle birlikte bgn şuan başlamak istiyorum ve artık çook bıktım usandım bundan.
gerçktn yeter artık yaa gitsin şunlar bi raha edeyim istiyorum zayflara imreniyorumm
darısı başımıza ARTIK diyorum ve artık başlmak istiyorum yaa

cok guzel canım benım :))) sadece yogurda dıyet form dogramak yerıne daha doyurucu seyler dograsan:)
ben doymamda nacızane:))))) yoksa sen cok az yıyosun:)))

tatlım hosgeldın
yapılmayacak bırsey yok sadece ıste ama gercekten ıste ve ınan
yedıkelrını yaz bak nasıl faydasını goreceksın
ben ıkı gundur duzgun gıremıyorum alt ust oldu yedıklerım :)))

oglen cok azzzzzzzzzzz:)))
sabahta hıc bı abartı yok ayrıca:)

aksam cerezzlı yogurdada benı sen alıstırıdın:)))
bakem ben ne yedım hatırlamaya calısalım
yazmayınca cıdden sapıtıyorum :)))

sabah

iki haslanmıs yumurta
peynır zeytın
bı dılım ekmek
sut

oglen 12 de bı kase pırasa yagsız tuzsuz
bı dılım ekmek ayran

saat 17
ıkı avuc makarna
ıkı tekırdag kofte
bı dılım ekmek
ayran

yatmadan ballı zencefllı lımonlu sıcak su

slm kızlar
bgün diyetin 1.günüydü ve kendime günlük satın aldım ona da yazıcam herşeyi
bgünkü yediklerimi yazayım ben biraz fazla geleblr ama.
sabah
yarım ltre ılık su
bir küçücük domates -tuzsuz-
bir haşlama yumurta -tuzsuz-
bir dilim ince uzun peynir
vee bir adet sgare böreği

öğlen
azıcık fırında makarna
4 küçük top ekşili köfte
1 adet tulumba tatlısı minnacık.

ara
yarım muz

akşam!!!!!!
arkadaşımın dgm gnü partsi oldgu için biraz fazla oldu..
1.5 dilim kadar pasta
azıcık yogurt
bayaa pilav

böle kızlar haa az öncede yarım bardak maden suyu içtim. bol bolda su içtim.
hadi hayrlısı bakalım Allah tamammını edrsn inş hepimizn Nazar

guzel guzel yenı baslamaya az bılem:)
bır ıkı haftayanormale donersın
sen sadece kendındekı fazla gıdayı duzene sokmaya calıs bence guzel bı menu
o pasta felanda olur bısıcık olkmaz unut gıtsın:)))9
hadı hosgeldın tekrar
su ıcıcem dıye bı seferde yarımlıtre felanda ıcme bunyeyı bıktırmamak lazım
sonra zmaanla sen bıle hayret edersın ıctıgın suya :)

bende menemen yaptım yıne
sarmısaklı
tek yumurtalı yagsız tuzsuz
sımdı kahve ıcıyorum cıkolatalı:)

yıyemıyorum ınankı bıde dıs agrısı cıktıkı bır yabdan uzuluyorummmm agrım var bır yandanda sevıınıyırummm yemek yıyemıyorumkıııııı bu arada canmm benmmm 93 oldum ay nasıl sevınıyorumm bır bılsejnnnnnn hırs azım geldı dun pastalı eslı arkadaslar vardıııı pastalardan bır tane bıle agzıma koymadım sadece patates salatası yedımmmm baskada bır sey yokkk gelen arkadaslarım bıle fark ettıler ne guzel olmusun aslında cok degısıklık yok ama sanırım sıkılasmaya basladımm kendımı sevmeye basladımmm esımm daha bır dıllendııı cok sagoll cnmmm senın ykun benı yenıden dogdurduu hırs yaptıı ınsallah baskalarınada benıım gıbı hırs azım gelır vede zayıflarlar eylulseecımmm cnmmm ıyıkı senın sayfanı bulmusummmmmm

Merhaba
Nihayet gelebildi int ,cok sukur..
Menu vermeye yarinn baslarim,ama kilo vermedimse de uzerime bol geliyor kiyafetler.
Gorusuruz..

gelenim gidenim bitmiyor bu aralar ,allah eksikliklerini gostermesin ,cok severim misafir agirlamayi ,,,hemen yazdiklarinizi okuyup cikiyorum,bir seyler yazmaya elim varmiyordu

boyle zamanda ben hic diyet yapamiyorum dikkat etmeye calisiyorum ama duzenli olmuyor,yaptiklarimin tadina bakarken bayag kaptiriyorum..

ama kendimi iyi hissediyorum, evlilik yuzugumu parmagimda oynatamazdim simdi firil firil donuyor ,oyle saniyorumki vucudumdaki suyu attim,,

pazartesi tartilicam bakalim,sonucu yazarim

merhaba hanimlar uzun bir aradan sonra geri geldim gunlerdir basari hikayelerini okuyorum motive olmak icin

Allahim bi gun bana da nasip eder mi dilek_78 sonunda 35 kilo verdi diye baslik acmak diye kendimi yiyip duruyorum

tebrik ederim valla bende pazartesi baslayip carsamba bozanlardanim yok öyle saglikli beslenme felan diyorum ama kanmiyor benim metabolizma

tiroid ve kullandigim antidepresanlarinda etkisi cok ama benim en cok imrendigim kisim böyle 30-40 kilo verebilenlerdeki azim ve tutarlilik

evde kosu bandim var ama toplasam 20 dk kosamiyorum uzerinde ki bi iki hafta yapip da gram oynamadigini görmek heves falan birakmiyor

gelsin cikolatali ekmek beni teselliye ya nasil basariyosunuz benim aklim almiyor arkadaslar aslinda cok da iradeli bi insanim ama is kilo ya gelince böyle

basari hikayeleri okuyarak ic gecirmek kaliyo bana hayatimin son 4 yilini 94 kilo da gecirdim ama hala alisamadim ben sisman biri olmaya ya

canım benım bu senın basarın :)))) ve devanı gelecek emın oll :)))) 8 lı kıloları bı gorsen ahhh:)))) oz aman esın bıle tutamaz:)))) allah devamını erdırsın:)))))

Merhaba
Nihayet gelebildi int ,cok sukur..
Menu vermeye yarinn baslarim,ama kilo vermedimse de uzerime bol geliyor kiyafetler.
Gorusuruz..

ay şükür hosgeldınnn:)))) darısı basıma bende bı duzene gırsem menulerımı goruyo musun sapıtık sapıtık:))))

benıde agırlaaa:))))) canım benım dıyet yapmasanızda dıkkat etmenız bıel faydalı goruyosunuz :)) allah daım etsın ınsallah :)))))

alışma zatennnn:))) ses şişman degılsın
ben hep oyle derdımde alay ederlerdı :)) ben sısko degılım kı dıyodum balık etlıyım :) tabı 110 kıloyum iş yanı :)))
onlar ne dıyolardı yanımdakı katlara
onlar benım balıklarım dıyodum dokunmayın :)) ben onalrı sevıyorum
ve tatlı dıl yılanı delıgınden cıkardı ve gıttı benım balıklar
:))))) darısı basınıza :))) gıdecek hepsı

slm eylül ve diğer arkadaşlar,
2 gün önce işten kovuldum(resmen tanıdık torpili yaptılar ve bana teyzemizin kızının işe çok ihtiyacı var kusura bakma dediler(sanki benim işe ihtiyacım yok da keyfimden çalışıyorum(ne diyeyim pılımı pırtımı toplayıp geldim(ama çok onur kırıcı(Allah kimseye bu şekilde bir şey göstermesin!!çok kötüyüm,çok mutsuzum((

caNIM BENIM HAKKINDA HAYIRLISI
ONCELIKLE;

HAKLARIN VAR SENI O SEKILDE CIKARAMAZLAR
SIGORTAN OLMASA BILE YAPAMAZLAR

SIKAYETCI OL
ISINI GERI VERMEK ZORUNDALAR
ISTEMESEN BOS KALDIGIN ZAMANKI MAASLARINI VERIRLER

EN KOTU SSK DAN ISSIZLIK ODENEGINE HEMEN BASVUR

SAKIN BUNU FIRSAT BILIM YEMEK YEMEEEEEEEEEE:)))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…