Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

Kizlar ya bugun adetimin 17.gunu yarin transferim var ama bugun acayip adet sancisi cekiyorum erken adet olmam dimi ya ilaclrdanmiki cok korkuyorum

Amin canım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim kaçıncı gün embriyosuydu dondurulmuşmuydu ?

Reactions: Cac
Kızlar bugün akıntım başladı sandım ama baktım bişey yok. Sonra kontrol ettim, koyu kahve, kırmızı karışımı minik bi pıhtı geldi. Kan pıhtısı değildi. İçimden bi his embriyo olabilir diyo. Olabilir mi böyle bişey acaba?

Arkadaşlar merhaba dondurulmus transferinde hangi ilaçlar kullanılıyor bilginiz var mi?belki dondurulmus transfer olanlarımız vardır?bize hastaneden transfer ücreti 4 bin tl dediler ilaçlar ne kadar tutar hiç bilmiyoruz bu ay taze embriyo transferim olmustu ve olumsuz sonuçlandı ara verip vermemekte kararsızız yanı ara vermekten kastık 1-2 sene
Doktorum bir sonra ki adet dönemin de muayeneye gel dedi bakalım dr ne diyecek neyi uygun görecek

Kizlarrrr beta hcg 115 çıktı ins artarak saglikla gider .daha esime söylemedim pazartesi tekrardan kan vericem Rabbim herkese yaşatsın
Canim masallah çok sevindim senin adına rabbim hayırlısı ile sağlıcakla kucağına almayı büyütmeyi de nasip etsin insallah

Kizlarrrr beta hcg 115 çıktı ins artarak saglikla gider .daha esime söylemedim pazartesi tekrardan kan vericem Rabbim herkese yaşatsın
Maşallahh canm insalalhh katlanarak devam ederdarısı da bizlere olsun insallahh önümüzdeki ay da benm transferim var insallahh ben de senin gibi güzel sonuç alırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…