Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

banada doktor adetin 2.gunu gel dedi ama ignelerden bahsetmedi. Anestezi altinda yumurta toplanacak demişti yada bahsetti ben o an ki şokla hatirlamiyorum bile :)
Bana da iğne olarak bahsetmedi ilaç kullanman gerekiyor dedi fakat internette tüp bebek yaptıran herkes iğneden bahsediyor sanırım normalde ayda bir tane yumurtamız oluyor bu iğneler o ay çok yumurta yapmamız için

Canım benim inşallah bu ay tüm sıkıntıları unutturacak mutluluğu yaşarsın bir hastalık var mı yoksa sebepsiz mi canım

nasil yani kendi igneni kendin mi yaptın ? Ya yanlis yerden vurduysan ne olacak
Yok canım yanlış yer gibi bi durum yok bunlar küçük insülin igneleri gibi aşılamada da kullanmıştım ama her defasında hemşireye yaptırmıştık. Baktım bir sürü kullancam en iyisi kendim denedim oldu zaten tüp bebek merkezindeki hemşire de nasıl kullanacağını anlatıyor

Rabbim hepimize de hayırlısıyla evlat duygusunu yaşamayı nasip etsin. Bence olumsuz karamsar düşünceleri kafandan atmalısın. Çünkü negatif düşünceler olumsuzlukları çekmekte birebir.. Sen olumlu şeyler düşün ki iyi şeyler olsun

Ben de Eylul transferi bekleyenlerindenim.Insallah hepimiz hayirli haberlerimizi aliriz. Ben 35 yasindayim ilk denememiz olucak. KAH hastasi oldugum icin direk tup bebege yonlendirdiler. Benim yumurta rezervim biraz dusuk onun disinda dogum kontrol hapi ile regl goruyorum. Inslllah Eylulde hamis oluruz kizlar cok heyecanliyim.

Bendee aynı durumdayım benim de 5 haftalık kimyasal gebelik denildi düştü çok üzüldüm bende bugün muayneye gittim ve karar verdim
Ben genetik sonucumu bekliyorum. Sonra başlıycam bi pürüz çıkmazsa. Eylülün ilk haftası gibi başlarım Allah izin verirse.

hadi hayırlısı canım

insallah sonuna kadar gotururuzde sorunsuz atlatiriz

Selam kızlar bende 2.tedavime başladım cuma günü.mayista başarısız oldu tedavim.gecen ay rahime çizik atıldı cumada adetimle bir tedaviye başladık 2 tane yada 3 tane dondurulmuş 5.gun embriyom transfer edilecek.insallah hepimiz seviniriz eylül ayında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…