Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

Merhabalar bende yarın gideceğim hastaneye iğnelere başlıcaz sanırım hepimizin hakkında hayırlısı . Bi sorum olucak iğneler kaç gün vuruluyor kişiye göre değişiyor mu gün sayısı nasıl oluyor

Merhabalar bende yarın gideceğim hastaneye iğnelere başlıcaz sanırım hepimizin hakkında hayırlısı . Bi sorum olucak iğneler kaç gün vuruluyor kişiye göre değişiyor mu gün sayısı nasıl oluyor
Ben de merak ediyorum bunları, bakalım ne diyecek doktor. Burdan birbirimize haber verelim kızlar.

hayırlı olsun canım iğnelere başlayınca ilk kontrol 5 gün sonra dedi doktorum sanırım yumurtalar yeterli olgunluğa gelene kadar iğnelere devam edip sonra toplama işlemi yapılır kişiye göre değişebilir belki

Bendeee Varımmm 😇😇 Bugün ilk defa muayne oldum ve Eylül de tüp bebek tedavisine başlıyoruz inşallah:)Yeşilköy Acıbadem olucak orası hakkında bilgisi olan var mı? Bir de 9450 tüp bebek artı 4500 ilaçlar diye fiyat verdiler. Bu fiyatlar normal mi?
Normal canım hayırlı olsun bahçesinde 9000 tupbebek +4300 ilaçlar için eczaneye gitti

Eveeet resmen süreç başladı kızlaaar, hadi hayırlısı inşallah 🤲 4 günlük iğneler verildi. Kullanıp kontrole gideceğim. İğneyi eşim vuracak bana 😂 bakalım nasıl ilerleyecek süreç.
Kızlar sizin taze transfer mi olacak rahim dinlendirme mi olacak ???

Tıbbi genetikle görüştüm, kan sonucum çıkmış. 2-2.30 gibi gidip görüşücem. İnşallah bi sorun çıkmamıştır. Bi problem yoksa 1 haftaya başlıyorum bende..

Eveeet resmen süreç başladı kızlaaar, hadi hayırlısı inşallah 🤲 4 günlük iğneler verildi. Kullanıp kontrole gideceğim. İğneyi eşim vuracak bana 😂 bakalım nasıl ilerleyecek süreç.
Kızlar sizin taze transfer mi olacak rahim dinlendirme mi olacak ???
Kişinin durumuna göre doktorlar ayarlıyor diye biliyorum. Ya transfer ya rahim dinlendirme diye.

Bende bugun iğnelere başladım 6 günlük verdi pazartesi kontrole gideceğim duruma göre iğnelere devam etmiyeceğimiz karar verilecekmiş

X