Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

canim sen doktorlar konustunmu ben doktorla bile konusmadim en son gittigimde yumurta takibi demisti ama birdahaki hafta gidip hayir tup bebek istiyorum diyecegim bakalim cvbi nolcka
2 eylulde tahlil verecem degerlere bakılacak Ortasina dogruda yumurta toplama yapılacak

Genetik sonuçlarım çıktı. 300 gen incelenmiş 14 tanesinde kristallenme varmış ama önemli değilmiş. Düşük yapmaya sebep değilmiş. Hamileliğe tedaviye engel olmazmış. Eylülün ikisi üçü gibi gidip başlıyorum tedaviye Allah izin verirse.

Merhabalar bende üniversitede tüp bebek yaptırmaya karar verdim. Ekimde işallah. Maliyet ortalama ne kadar olur? Bilgi verirseniz sevinirim
Mrblar. Ben ilk kez tüp bebek yaptırıcam. Eğitim araştırma hastanesinde. Hastaneye bu yılın başında yaklaşık 1500-2000 lira civarı bi ödeme yapmıştı tüp bebek yaptıran arkadaşlar. İğneler içinde bi kısmını devlet karşılıyor, bi kısmını siz ödüyorsunuz. Üniversite hastanesinde maliyet değişirmi bilemiyorum. Tabi bahsettiğim ücretler rapor çıkma durumunda ödenen ücretler.

canim acaba dusukler neden olmus
Benim 1 düşüğüm 1 kimyasal gebeliğim vardı. Kimyasal gebeliği düşükten saymıyoruz dediler. Kaybettiğim bebeğim için bi sebep yok. Patolojiye gitmişti, sonuç temizdi. Trombofili testim normal çıktı. Eşime ve bana kromozom analizi yapıldı. O sonuçlara görede düşük için bi sebep yok. Histeroskopi yapıldı bana. Rahim içinde düşüğe sebep olacak bi anormallik yokmuş. Nasip böyleymiş demekki. Yapılacak tüm testler, tahliller yapıldı. Önümüzdeki hafta içinde rabbim izin verirse başlamış olucaz.

Teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…