Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

Çok erken canım daha. İlk tedavin miydi?

Naptin canim kan verdinmi

Kizlar benimde dun kontrolum vardi cok guzelmis sivi kist hicbisey yok rahim kalinligimda 9.9 mus oda cok iyi dedi doktorum cuma transferim var insallah yaa bide jel ve progestan igneye basliycam bugun cok yakiyormuydu kalcadan hic sevmiyorum

Kızlar benimde hersey yolunda zannederken cuma günü transferin 16. Günü beta 4200 civarında çıktı ama ultrasonda kese görünmedi doktor dış gebelikten şüphelendi salı günü tekrar çağırdı bakalım salı günü görünür umarım . Bu değerlerle görünmesi gerekirdi dedi doktor belki çok küçük oldugu için göremedik filan dedi yumurtaların cok büyümüş ondan dolayı da görünmüyor olabilir dedi sonra küçük bi nokta bu kese olabilir ama cok minik dedi bilmiyorum bakalım sabırla salıyı bekliyoruz

Senin ilk tedavin mi tuttu canım? Sağlıkla gelir inşallah bebeğin.
Evet canım benim opu temmuzda oldu Ağustos histeroskopi oldum eylülde transfer oldu bu arada tabi rahimde dinlendi kullandığımız ilaçlar çok ağır çünkü canım dondurulmuşla şansın çok daha yüksek olucak Allah’ın izniyle

Bende ağustosta histeroskopi oldum. Eylülün 13ünde opu oldum. Çok zordu opu. Dinlenmek iyi gelecek diye düşünüyorum bende. Rabbim hayırlısını versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…