Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

Cetrodite yumurtalar olgunlaşınca yapılıyor, opudan önce çatlamasın diye.

Canim diger igne yumurta catlamayi engellemek icin yumurtalar buyuyunce veriyor doktor ben sadece oglumda gebelik yasadim sonra hic gebe kalamadim oglum 6 yasindau

Ayy inşallah pozitif tir sonucun hissediyor musun bişeyler bide ne iğnesi olacaksın
Doktorum çok umutluydu ama ben hiç bişey hissetmiyorum. Allah nasip ederse olur, heyecanlıyım fazlasıyla günler geçmiyor. Pruluton depot diye bi iğne verdi doktorum. Düşük olmasını önlüyormuş. Transfer öncesi yapılırsa tutunmayı kolaylaştırıyomuş. Tutarsa ilk 3 ay kullanacakmışım.

Kizlar ben hasta oldum hem ben hem esim cok sansizim sanirimilac yada bitki cayi icebilirmiyim doktora sorcam dun baya limon suyu ictim ama basina boyle birsey gelen varmi

Kizlar ben hasta oldum hem ben hem esim cok sansizim sanirimilac yada bitki cayi icebilirmiyim doktora sorcam dun baya limon suyu ictim ama basina boyle birsey gelen varmi
Geçmiş olsun canım. İlaç içme çorba filan iç toparlarsın inşallah. Bende en çok ondan korktum ya hasta olursam transfer sonrası öksürür hapşırırsam diye düşündüm hep.

Son düzenleyen: Moderatör:
geçmiş olsun cnm transferden sonra bitki çayı içme demişti bana doktor bol c vitamini alıp dinlenerek geçirmeye çalış

Nasılsınız hanımlar? Pozitif sonuç alanlar nasıl ilerliyor kan değerleriniz? Neler yapıyorsunuz? Benim bugün 3.günüm. Artık normal hayatıma döndüm kısmen. Temizlik yemek yine yapmıycam ama çok şükür rahatça duşumu aldım. Evin içinde ilk gün harici gezindim zaten ama bugün daha rahatım. Sizler nasıldınız? Test günü yaklaşsın istedikçe zaman yavaşlıyor sanki...

Geçmiş olsun canım. İlaç içme çorba filan iç toparlarsın inşallah. Bende en çok ondan korktum ya hasta olursam transfer sonrası öksürür hapşırırsam diye düşündüm hep.
geçmiş olsun cnm transferden sonra bitki çayı içme demişti bana doktor bol c vitamini alıp dinlenerek geçirmeye çalış
Daha beteri oldu kizlar doktor dediki eger bogaz agrin varsa narkoz alamazsin hersey bosa gider antibiyotik baslaa

Çok sağolun arkadaşlar hepimiz sağlıkla kucagimiza alalim
Kızlar sizde durumlar nasıl? Hamile kalan birileri daha vardıda bulamadım sanki..

Slm kızlar 1 haftadir yazmak içimden gelmedi moralim çok bozuk. Transferimi oldum. Ayin 14 ünde. Cok büyük umutlarla gitmistim. Ama herşey yerle bir oldu . bütün umut ve emeklerim heba oldu..

Transfere gittigim gün 3 embriyom cözdurüp arasından en iyi iki tanesi verilecekti. 2 tanesi grade1 yani en iyi kalitede olan iki embriyom vardi. Gelisimleri cok iyi idi. Hazirlanip sedyeye geçtim onlar verilecek diye düşünüyordum içim kipir kipirdi. Ama daha sonra birşeye şahit oldum

Embriyolog bi telefon konuşması yapıyordu yan odada. kendim de sağlıkci oldugum icin hemen anladim. Embriyolarimizin çözüldüğü cihaz gece bozulmuş ve ısısı düşmüş sabah farketmisler durumu. Benim embriyolarimda ölmüş tabiki

Tabi ben sok oldum. Yıkıldım resmen. Anlam vermeye çalışıyorum bi yandan. Diğer yandan da yanlış anladım duydum herhalde dedim. Bu embriyolar benim değildir dedim. Daha sonra embriyolog yanima geldi. Sizin embriyolarin gelişimi durdu dedi. Sebebini sordum geçiştirdi ve genetik olabilir dedi. Yumurtadan yada spermden olabilir kesin birsey diyemeyizz dedi

6 embriyom dondurulmustu. 3 u ölünce. Sabah hemen geriye kalan 3 ünü cozdurmusler banada gelisen 2 tanesini transfer ettiler. Geriye kalan 1 tanede gelişmemiş. Tabi ben bunlari sedyede öğreniyorum hepsini. Bagirip çağırmak hesap sormak istiyorum ama dışarıda bi umutla heyecanla bekleyen eşim var. Onu düşünüyorum. Hicbirseyden haberi yok dışarıda benim çıkmami bekliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…