Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

Eslemcim hayirli ugurlu olsun tedavin.Ben de dun basladim surece.Sanirim kararim bahceci olarak.Sen nerde basliyosun ve ortalama ne fiyat aldin.Ben bahceciden tup bebek icin ... ilaclar icinde ortalama ...tl fiyat aldim.Benim bir de histereskopi olma durumum var ancak Bahcecideki fiyat baya yuksekti.Sanirim.baska bi yerde histereskopi olup ekim adetiyle bahcecide devam edicem.Arkadaslar yazimi yeniden duzenledim fiyat bilfisi vermek yanlis olabilir belki foruma diye ... koydum :)
Histeroskopiden sona hemen başlatıyorlar mi ?

canim farkli sehir olunca yol yoruyor opuda simdi canim sen ilaclara basliyon yumurtalar buyunce doktorlar topluyor esindende sperm aliyorlar sonra dollenince embriyonun sagligina gore 3 gun veya 5 gun sana transfer ediyorlar opu da yumurtalari toplama islemi
Farklı şehir maddi manevi çok yorucu olur ya Çok saol cnm peki narkozla mı oluyor bu işlemler aşılama gibi ayıkken mi

Yani ilaçlar yumurtaliklarimı uyarinca nefes darlığı oluştu zmaan zaman bir de bacaklarım da acı bgun Dr sordum zayıf bir bayansin ondan dedi 😊ben de ankarada gürgan klinik te yaptırıyorum suan için memnunum dielrim sonuçlarimiz hayırlı olsun
O arılar sanırım herkeste oluyor cnm senin biraz daha fazla olmuş muhtemelen inşallah cnm maddi manevi zor süreçler sakıncası yoksa sorununuz ney cnm

Canim ilaclar igne ben kendim yapiyom gunluk yumurta toplama narkozla oluyormus ama transfer asilama gibi ayikken oluyormus senin sorun ne canim benim sebebsiz canim
Kolay mı vurması ya banada kendin yapabilirsin demişlerdi bakalım denicem bnde korkmazsam agrı falan oluyor mu acaba ya senin ne zaman olacak bnmde sebepsiz cnm

Kolay mı vurması ya banada kendin yapabilirsin demişlerdi bakalım denicem bnde korkmazsam agrı falan oluyor mu acaba ya senin ne zaman olacak bnmde sebepsiz cnm
Canın tatlı değilse eğer cok kolay ancak son vurma zamanlarında belli bir hassasiyet oluşuyor illaki ama öyle saniyelik bi acı eğer kendni cok yormazsan bu süreçte hiç bir Ağrı sancın olmaz benim yumurtalarım çoktu toplamadan sonra 2 gün yattım birşey yapmadm 2 gün sonra bi ev temizliğine giriştim ama ağır işlere 1 hafta kendimr gelemedimm sonra mecbur tekrar transfere kadar dinlenme verdi diceğim o ki hem bedenini yorma hem kafanı bu süreçte Allah hepimizin yardımcısı olsun

Canın tatlı değilse eğer cok kolay ancak son vurma zamanlarında belli bir hassasiyet oluşuyor illaki ama öyle saniyelik bi acı eğer kendni cok yormazsan bu süreçte hiç bir Ağrı sancın olmaz benim yumurtalarım çoktu toplamadan sonra 2 gün yattım birşey yapmadm 2 gün sonra bi ev temizliğine giriştim ama ağır işlere 1 hafta kendimr gelemedimm sonra mecbur tekrar transfere kadar dinlenme verdi diceğim o ki hem bedenini yorma hem kafanı bu süreçte Allah hepimizin yardımcısı olsun
Çok saol cnm iğneler sanırım çatlatma iğnesi gibi bebek için katlancaz artık acıyada Amin amin inşallah Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın cnm

Selam kızlar yarın nasipse bnde başlıcam süreç nasıl ilerliyor zor mu banada bilgi verir mi tedavisi başlayanlar biraz korkuyorumda
Aşılama yaptırdıysan eğer opu harici aşılamayla aynı süreç. Benim opu ağır geçti, 2 3 gün sancım oldu ama şu an gayet iyiyim. İğnelerde kolay oluyor, kendin yapıyorsun. Sadece zamanla yaptığın yerler acıyor biraz.

Aşılama yaptırdıysan eğer opu harici aşılamayla aynı süreç. Benim opu ağır geçti, 2 3 gün sancım oldu ama şu an gayet iyiyim. İğnelerde kolay oluyor, kendin yapıyorsun. Sadece zamanla yaptığın yerler acıyor biraz.
Bir kere yaptırdım cnm aşılama o kadar acıya dayancaz artık cnm peki kanama falan oluyor mu bu işlemlerde

Benim opu günü lekelenme oldu kahverengi çok silik renkte. Transferde olmadı. Zaten transfer aşılama gibi aynı.
Bende bugün opu oldum opuya girmeden aon kez tuvalete gittim lekelenmem oldu doktor durmazsa bu ay transfer iptal dedi biz ngs yaptıracağımız için gene bu ay zaten transfer yok Allah yar ve yardımcımız olsun

Canim gonalf acitmiyorda cetrodite biraz acitiyor benim 3.5 yildir olmuyor canim ya senin kac yildir olmuyor
Gonalf yi duydum ama diğer dediğini ilk kez duyuyorum bana ne verecek yarın acaba başka ilaçlarda kullandın mı cnm kasımda 3 yıl olacak cnm bnmde hiç gebelik yaşadın mı kimyasal yada düşük çok soru soruyorum kusura bakma 🤗

X