Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

5.gün 1. Kalite dediler 2 tane dondurulmuş var yaş 34 sanırım ikisinide transfer ederler bahçesinde yaptiriyom siz
Benim 4 tane 5.gün 1 tane 4.gün iyi kalite var.gecen sefer 2 tane 5.gün iyi kalite transfer edildi tutmadı. Transfer sonrası 40 derece ateşim oldu.bu sefer transfer öncesi rahîm çizme işlemi yapıldı. Bide serum tedavisi uygulanacak bu sefer bağışıklık için.denizli araştırmada tedavi görüyorum bende

İğneye pazartesi başladım. Bugün gittiğimde 4 gün 225lik kullanıp gitmiştim yani. Daha hiç gelişen yumurta yoktu. Doktor menapur diye bi iğne daha ekledi. Sabahları onu akşam gonal f'i yapıcam. Pazartesi yine kontrol var. Hayırlısı olsun inşallah.

Moralini yüksek tut canım vitamin ve gıda takviyesi de yap. İnşallah büyüyeceklerdir moral şu zamanda en önemli şey bizler için

Selam kızlar bende dondurulmuş embriyo transfer olacağım bu ay,,Temmuz ayında 17 yumurtam toplanmıştı 11 i donduruldu

Moralini yüksek tut canım vitamin ve gıda takviyesi de yap. İnşallah büyüyeceklerdir moral şu zamanda en önemli şey bizler için
Zaten normaldede adet döngüm 35 gün. Yumurtam erken gelişmiyor yani. Aşılamalarımda iki hafta gonal f kullandım. O yüzden çokta sıkıntı etmedim. Hemşire seni erken çağırdık her ihtimale karşı dedi. Aşılamalarımda 1 hafta gonal f kullanıp hiç gelişme olmadığını doz yükselince 1 haftada yumurtanın geliştiğini yaşadığım için takmadım belkide kafama. Günde 2 iğne ağır gelecek ama onu biliyorum..

Teşekkür ederim. Heralde ilaç dozu yüksekti ki opu erkenden yapılmış

Hakkımızda hayırlısı olsun

Kişiden kişiye değişir vücudun ilaçlara cevap vermesi hastanın yaşı hepsi etkili 28 haz adet oldum 1 temmuz iğneler başladım. 11 temmuz opu rahim dinlendirme ve opudan sonra 2. Adele transfer hazırlığı başladı 09.09 transfer insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…