Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

Daha önce pcos hastası olup tüp bebek yaptıran biri olarak söylüyorum ki aslında ne kadar yumurta oluşursa o kadar iyi. Pcos hastalarında en büyük sorun oluşan her yumurtanın istenilen kalitede olmaması ve içinin boş çıkması. Transferde 1 embriyo konulsada en kaliteli embriyo seçiminde büyük avantaj sağlıyor. Eğitim araştırmada yaptırdığını okudum oranın laboratuarında en kaliteli embriyoları bırakıyorlar ve pcos hastalarına genelde taze transfer değil dondurulmuş transfer yapıyorlar. Daha önce araştırmada yaptırdığım için belki yol gösterir size açıklamalarım inşallah rabbim hepimize sağlıklı bir bebek nasip eder

Ben eylül sonu gibi regl olsam ekimin ortasını bulur galıba trabsfer,sızlerın reglın kacıncı gunu oldu transfer? Transfer edılırken embrıyolarınızın gittiğini siz de ekrandan gördünüz mü ? Transfer sonrası wc yi sıkmak mı ii surguye falan yapmak mı ? Tecrubelerınızı paylasırkısımız

1 temmuz adetin 3. Günü
canım erken yumurtaların toplanmamışmı ya bende işi ona göre ayarlıcam izni falan önceden söylmeme gerekte ben adetten sonra 15 gun falan yumurta toplanır diye hesap yapıyorum 5 gün içindede transfer edilir diye biliyordum kişiden kişiye değişir belkide ama ilaçlar hızlıda büyütebilir yumurtaları kararsız kaldım normalde benim adetin 17. günçatlama olur genelde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…