Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

Ben varım kuzum hem sağ hem sol kaşık agrım vardı yumurta toplama oldu bugün hala kasık ağrılarım devam ediyo, şişlik de var
ben daha ilk basamaktayim henuz adet olmadim 9 gun var. Q enzim dhea kullanıyorum ama dunden beri kasiklarim cok agriyor öyle ki uyurken bile uyaniyorum ağrısından. Korkmaya basladim ilaclar boyle yaparsa gor ki yumurta toplandiginda halim ne olur

slm kızlar benimde salı dondurulmuş embryo transferi olcak ikinci deneme çikolata kisti var inşallah hepimiz güzel haberler veririz🙏

ben daha ilk basamaktayim henuz adet olmadim 9 gun var. Q enzim dhea kullanıyorum ama dunden beri kasiklarim cok agriyor öyle ki uyurken bile uyaniyorum ağrısından. Korkmaya basladim ilaclar boyle yaparsa gor ki yumurta toplandiginda halim ne olur
Anladım demekki yumurtaların düşük dozla bile fazla uyarilacak, ben gonal f kullanmaya başlayınca bu şikayetlerim oldu doktora başka takviye edici kullanmam gerekir mı dedim hayır gerek yok demişti. Sen Q enzim dışında başka ilaç kullanıyor musun

Anladım demekki yumurtaların düşük dozla bile fazla uyarilacak, ben gonal f kullanmaya başlayınca bu şikayetlerim oldu doktora başka takviye edici kullanmam gerekir mı dedim hayır gerek yok demişti. Sen Q enzim dışında başka ilaç kullanıyor musun
dhea ile hayit tohumu cayi.

bu ilaçları 1.5 aydirli kullaniyorum . Simdiye kadar hic boyle olmamisti. Dünden beri agri aldi basini gitti
doktor eylul adetin in 2. Günu gel demisti yumurta toplamak icin. Bende saniuorsum ki bir günlük is. Meger daha igneler kullanilacakmis daha sonra yumurta toplanacakmis forum da öğrendim onuda. Acemilik boyle birsey olsa gerek :)

Merhaba aynı şeyleri yaşamışız benim çikolata kisti vardı :KK43:( sonrasında tüpümü aldırmak zorunda kaldım 2 ayı geçti benimde tüp Bebiş yaptım hayırlısı artık 😇inşşş hayırlısı ile sende tEdaviye başlarsın bebene kavuşursun canımmm dualarımdasınn🙏🤲

Canımm Allah razı olsun inşallah bebişin sağlıkla tutunmuştur hayırlı haberlerini bekliyorum 🙏🏻

Merhabalar hayırlısı olsun.pozitif olsun.
Bende ekimdeki adetim le başkicam. Adetten itibaren kaçıncı gün yumurta toplanıyor?
Birde yumurta toplanan aydamı transfer yapılıyor?
Çok soru sordum kusura bakmayın
İnşallah hepimizin pozitif olur canım çok umutluyum ben. 1 temmuz adetin 3. Günüydü iğneler başladım 11 temmuzda toplandı. Taze transfer uygun görülürse opudan 3 yada 5 gün sonra transfer oluyor benim rahim dinlendirme uyguladı doktorum o yüzden 9 eylül transferim. Opudan sonra 2. Adetle transfer hazırlığı basladi

Canım benim henüz ilk denemem olacak polipten dolayı donduruldu. Dr. 2 tane transfer edeceğini söyledi zaten 2 kaliteli embriyomuz kalmıştı.
İki tane kalıtelerı aynı mı ? Ikı farklı kalıte embrıyo bırbırını olumsz etkılermıkı? Ben ılkınde ıkı tane transfer edilmişti ,yine iki olcak galıba,çünkü aynı kaptalar diğeri ya cop olcak ya ıkı transfer

X