Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

Bende pcosum canım benimde donduruldu ve bu cuma kontrol için gidicem inş. Sonra 5 gün sonra gidicem transfer için. Acaba embryoya karisabiliyomiyuz 1 ya da 2 tane olsun diye
Embriyo için bişey demediler bana canım inşallah yarını bi sorunsuz atlatayım diye bakıyorum çok fazla sancı ve bulantım var

Genelde adetin 2. Veya 3. Günü kanda hormon değerlerine bakıyorlar ve ultrasonla da muayene edip iğnelere başlıyorlar senden ne tahlili istediler
canim bilmiyorumki kagitta uvf faln yaziyordu ben il disindayimya acaba surec uzun olurmu diye merak ettim bugun aksm doktorla ancak gorusebildim dediki tahlierin yokki bu ay baslayalim bende dedim adet degilimki dedim dediki bir an evvel yaptirki adete kadar yetissin dedi

Aynen kuzum, istenen tahlilleri bende öncesinden yaptırdım adet olunca geldim direk başladık. Bende şehir dışından geldim ailemin yanında kalıyorum

Canim surec nasil tek bir gunmu doktora gittin bana dediki tahlilleri yaptirki yetissin adetine kadar
Ben ramazan bayramı arefesinde ön görüşmeye gittim kuzum, bütün tahlillerimi hsg filmimi falan herşeyi götürdüm sonra adetinle gel başlarız dediler o arada bende rapor çıkarmak istedim bide üniversite hast. Histereskobi yaptı sonra geldim adetle başladık iğnelere

canim bende hsg sonucumu esimin sperm sonucunu progestron sonucumu birde adetin ikinci gunu olan hormon testini goturdum yarinda gideyim sorun yokta adet baslangicinda gidicem tekrar acaba adetten kac gun sonra transfer oluyor canim opu kac gun sonra yapiliyor

Adetin 2. Günü başladım ben iğnelere, yarın 13. Gün opu olacak. Transfer hemen olmayacak adet olunca tekrar gelicem rahim hazır mı diye bakıp ona göre karar verecekmiş transferi tam bilmiyorum o yüzden

Kizlar benim merak ettiğim şey şu adetin 2. Gun gel dedi doktor yumurta toplanacak dedi. Simdi hemen mi toplanacak yoksa iğneler mi başlanacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…