Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

Kızlaaar hep dua ediyorum hepimiz için inşallah bu zor sıkıntılı günleri unutacak mutluluklar yaşarız, evlatlarımızı sağlıkla kucağımıza alırız 🤲🙏
Ben de bugün kontrole gittim yumurtalar 11-12 mm aradı olmuş, tekrar perşembe günü çağırdı doktor, cumartesi mi toplanır acaba.
İlk kontrolün müydü bugün, benim 3. Kontroldü bugün çarşamba sabah toplama olacak

Bugün 3. Kez gittim, 4.kez perşembe gideceğim adetin 11. Günü olacak. O gün artık çatlama iğnesi vurulur herhalde 🤷‍♂️ 13. Gün yani cumartesi de toplanmış olur inşallah diye düşünüyorum

Merhabalar kızlar rabbim hepinizin gönlümdekini nasip etsin inşallah bnde tüp bebek tedavisine başladım baya oldu yumurta falan toplandı 5 tane 5. Gün embriyosu var dondurulmuş Eylül’de ki adette gel dedi doktor transfer için başlayacak transfer aşaması nasıl oluyo biraz bahsedebilir misiniz bir de nasıl beslenmeliyim bu süre zaarfında
Dondurulmus transferde beslenme cok onemlı degilmiş ,yumurta toplancaksa kalıtelı olsun diye b12 vitamini ve sebze agırlıklı beslenmek iyimiş. Hatta benim dr um kilo ver dedi,ya vitamınsız kLırsam cocuk tutmazsa dedim ,alakası yok kilo ver dedi

Taze transfer olmayacak dedi doktor ilk görüşmemizde. Polikistik over olduğumdan rahîm dinlendirme yapıp dondurulmuş transfer yapacakmış. Taze mı iyi dondurulmuş mu iyi bilmiyorum ama hakkımızda hayırlısı inşallah
Bende pcosum canım benimde donduruldu ve bu cuma kontrol için gidicem inş. Sonra 5 gün sonra gidicem transfer için. Acaba embryoya karisabiliyomiyuz 1 ya da 2 tane olsun diye

masallah Allah bagislasin. Bende 1 yillik evliyim. Bana da erken menopoz teshisi konuldu nasipse eylül ortasina dogru başlayacağız. Her ay gecikme oldugunda tedirgin oluyorum acaba erken menopoz dan mi oldu yoksa bebek mi var diye . Hem korku yasiyorum hem de sevinç . O yuzden de tup bebek simdilik umut kaynağım
Aynı duyguları ben de yaşıyorum. Adet olunca bir yandan seviniyorum bir yandan bebek olmadı diye üzülüyorum çok karmaşık duygular. Benim geçen ay tedaviye başlamadı bayram dolayısıyla bu ay da yumurtaların büyük dedi yine başlamadı doğum kontrol hapı verdi bitmesine yakın gel tekrar dedi. Ya bilmiyorum bakalım ne zaman başlayacağız

Ben de varım. 15 eylül gibi iğnelere başlayacağız inşallah. İlk denememiz olacak. Endometriozis hastasıyım ve hidrosalpenks nedeniyle 2 ay önce sol tüpüm alındı. Eşimde sıkıntı gözükmüyor. 1 yıldır gebe kalamıyordum normal yolla pek mümkün değilmiş zaten benim :işsiz: inşallah hepimiz pozitif sonuçlar alırız.
Merhaba aynı şeyleri yaşamışız benim çikolata kisti vardı :KK43:( sonrasında tüpümü aldırmak zorunda kaldım 2 ayı geçti benimde tüp Bebiş yaptım hayırlısı artık 😇inşşş hayırlısı ile sende tEdaviye başlarsın bebene kavuşursun canımmm dualarımdasınn🙏🤲

Kızlaaar çok çok acil bir sorum var, çatlamamaiğnenin bir kısmı dışarı aktı, hatta yarısı ya da daha fazlası. Ne yapmam lazım doktoruma da ulaşamadım çok üzüldüm çok 😤

X