Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

Bilmez miyim canm 4 kez bekledim ben. Şimdi Allahın izniyle 5. denemeye başlayacam. Ben artık hiç beklemek istemiyorum bir an önce başlamak istiyorum
Bende az kalsın 1 ay daha bekleyecektim. Aşılama onayı ayrı tüp bebek onayı ayrıymış. Ben eğitim araştırma hastanesine gidiyorum tedavi için. Hemşire konseye tüp bebek için girmemişsin. Yarın konseye gir bi ay sonraki adetinle gel dedi. Ben şok.. Sonra neyseki tedaviyi yapan doktorum bugün başlarız iğnelere yarın kuruldan zaten tüp bebek raporu çıkacak boşuna beklemeyelim dedi. Geçmezdi bu ay bana yoksa..

Gözün aydın canm darısı bana. Okullar açılmadan başlamayı çok isterdim ama olmadı maalesef

Canım hayırlı ugurlu olsun ,biraz sürecinden bahseder misin neler yasadınnasıl bir tedavı uygulandı,kaç embrıyo transfer edildi ,saglıkla kucagıba al inşşşş
Canım benim bu 7.tedavim.tedavi genelde her yerde aynı.ben bundan önce 5 defa başka yerde denedim bi fark yok gibi.bizde bi sıkıntı yok ama kısmet diyelim olmadı bir türlü.son 7.defada ise ben çatlatma iğnesi yerine her zamanki iğnemi yapmışım dalgınlıkla.boşuna heba oldu.bizde elimizde bir tane dondurulmuş vardı mecbur onu transfer ettirdik.amacımız havuz sistemiydi kısmet olmadı.şimdi bekleme aşamasındayım.inş bu sefer yüzümüz güler.hepimize hayırlı evlatlar nasip olur.

Kızlaaar hep dua ediyorum hepimiz için inşallah bu zor sıkıntılı günleri unutacak mutluluklar yaşarız, evlatlarımızı sağlıkla kucağımıza alırız
Ben de bugün kontrole gittim yumurtalar 11-12 mm aradı olmuş, tekrar perşembe günü çağırdı doktor, cumartesi mi toplanır acaba.

Merhabalar kızlar rabbim hepinizin gönlümdekini nasip etsin inşallah bnde tüp bebek tedavisine başladım baya oldu yumurta falan toplandı 5 tane 5. Gün embriyosu var dondurulmuş Eylül’de ki adette gel dedi doktor transfer için başlayacak transfer aşaması nasıl oluyo biraz bahsedebilir misiniz bir de nasıl beslenmeliyim bu süre zaarfında

Yumurta toplamadan sonraki 2.adetle mi gel dedi doktor canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…