Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

Öncelikle tedaviniz hayırlı olsun :) benim çikolata kistim var Kasım ayında tüp bebek yaptırdım yumurtalarım donduruldu. Hiç trasnfer olmadım 9 aydır. Kistim ilaçlarla büyüdü birde apse çıktı başıma. Doktor uzunca bir ara verdirdi. İlk lucrin iğnemi 25 Nisa’nda vuruldum. Son iğnemi ise 24 Haziran’da vuruldum. Hiç adet yaşamadım. Son iğnenin üzerinden tam 2 ay geçti adet olmadım yani. Bu hafta doktor randevum var bekleticekmi yoksa tarlusalla adrtmi gördürüp transfer hazırlığına başlayacağız bilmiyorum açıkcası :) benim ilk tüp bebek tedavim bu. Benimle başlayanlar son aylarında gebeliklerinin doğurdu doğuracaklar :-)
25 nisandan sonra 24 haziranda vurunmanızı dr mı soyledi ,ben de gecen ay vurundum ama bu ay regl gelmedi daha ,dr reglin ikinci gunu vur demişti sonrakı iğneyi ,acaba regl olcakmıyım,olmasamda vuruncakmıyım ki

25 nisandan sonra 24 haziranda vurunmanızı dr mı soyledi ,ben de gecen ay vurundum ama bu ay regl gelmedi daha ,dr reglin ikinci gunu vur demişti sonrakı iğneyi ,acaba regl olcakmıyım,olmasamda vuruncakmıyım ki
Evet doktor öyle söyledi ilk iğneden sonra adet olmadım.
25 Nisa’n
25 Mayıs
24 Haziran olarak vuruldum. Halen adet olmadım. Biraz daha bekleyelim dedi yine olmazsam tarlusal verip transfer için başlayacağız.

Evet doktor öyle söyledi ilk iğneden sonra adet olmadım.
25 Nisa’n
25 Mayıs
24 Haziran olarak vuruldum. Halen adet olmadım. Biraz daha bekleyelim dedi yine olmazsam tarlusal verip transfer için başlayacağız.
Cok sagol canım ,ben de yarın dr a ugrıcam içim rahat etsin.ben bu ayda iğne vurunup reglinikinci gunu transfer surecıne baslıcaktık ama o da gelmeyebılıo demekki.. senin dondurulmus embrıyomu transfer edilcek?opu içinmi hazırlancan regl oldugunda?

Cok sagol canım ,ben de yarın dr a ugrıcam içim rahat etsin.ben bu ayda iğne vurunup reglinikinci gunu transfer surecıne baslıcaktık ama o da gelmeyebılıo demekki.. senin dondurulmus embrıyomu transfer edilcek?opu içinmi hazırlancan regl oldugunda?
Evet canım lucrin gecikme yapıyor siz doktorunuzla bir görüşün. Evet dondurulmuş embriyom transfer edilecek. Doktorlar iki türlü transfer yapabiliyor bu lucrin tedavisinde ya hiç adet olmadan transfer oluyor ya da adet olunca. Benimki adet ile başlayacak ama oda gelmek bilmedi iki aydır bir ay daha bekleyeceğim olmazsa tarlusal :))

Evet canım lucrin gecikme yapıyor siz doktorunuzla bir görüşün. Evet dondurulmuş embriyom transfer edilecek. Doktorlar iki türlü transfer yapabiliyor bu lucrin tedavisinde ya hiç adet olmadan transfer oluyor ya da adet olunca. Benimki adet ile başlayacak ama oda gelmek bilmedi iki aydır bir ay daha bekleyeceğim olmazsa tarlusal :))
Bu süreçte lucrın vurunmuyorsun demi yani hazirandan beri?

Bu süreçte lucrın vurunmuyorsun demi yani hazirandan beri?
Yok canım vurulmuyorum son iğne hazirandaydı üzerinden iki ayı geçti doktora gittim bir ay daha bekleyelim doğal adet olmayı beklemekten fayda var dedi. Muayene oldum rahim ince güzel dedi sanırım ince ise henüz adet olmama baya var. Bu süre zarfında tatile gideceğiz artık napalım :))
Allahım hayırlı eylesın ınsallah hepımızın tedavılerını
İnş canım İnş burdan mutlu haberlerimizi vermek nasip olur. Ne kadar yıpransakta rabbimin bir bildiği vardır diyip şükrediyorum. Bu sayede daha sabırlı ve inançlı bir insan oldum. Allah dermansız dert vermesin.

Kızlar iğnenin 2. Günü deyim, ilaç yazılan kağıdın arkasında yumurta takibi sırasında cinsel ilişkide bulunulmamalıdır yazıyor. Doktor bişey söylemedi ama yumurta toplamaya kadar cinsel ilişki olmayacak mı size doktorunuz bişey dedi mi

Kızlar iğnenin 2. Günü deyim, ilaç yazılan kağıdın arkasında yumurta takibi sırasında cinsel ilişkide bulunulmamalıdır yazıyor. Doktor bişey söylemedi ama yumurta toplamaya kadar cinsel ilişki olmayacak mı size doktorunuz bişey dedi mi
Evet cinsel ilişki yasak denmişti. Ki zaten yapamazdımda yumurtalar büyüdükçe baskı yapmıştı :))

Yok canım vurulmuyorum son iğne hazirandaydı üzerinden iki ayı geçti doktora gittim bir ay daha bekleyelim doğal adet olmayı beklemekten fayda var dedi. Muayene oldum rahim ince güzel dedi sanırım ince ise henüz adet olmama baya var. Bu süre zarfında tatile gideceğiz artık napalım :))

İnş canım İnş burdan mutlu haberlerimizi vermek nasip olur. Ne kadar yıpransakta rabbimin bir bildiği vardır diyip şükrediyorum. Bu sayede daha sabırlı ve inançlı bir insan oldum. Allah dermansız dert vermesin.
Elden bişey gelmez ki nasip işi bu ,Allah ol derse olur ıns

Ewet tedavi başladığı gün Bahcecide ilişki yasağı başladı demislerdi

Tedaviniz hayırlı olsun inş güzel sonuçlar alırsınız canım 🌸🌸
İnşallah canımm, hepimiz mutlu haberi paylaşalım burda İnş 🙏☺️
Ewet tedavi başladığı gün Bahcecide ilişki yasağı başladı demislerdi
Ben de bahçeci deyim sanırım doktor unuttu söylemeyi benim de hiç sormak aklıma gelmemişti. Bunu öğrendiğim çok iyi oldu sağolun kızlar ☺️😘

Tedavi boyunca ilişkinin yasak olduğunu bilmiyordum. Aşılamada öyle bi yasak yoktu bizde. Haftaya başlıycam bende Allah izin verirse. İyi oldu öğrendiğim.

Merhabalar. Bende 3 gün önce tüp bebek tedavisine başladım. İğne aşamasındayım . Cuma günü kontrole çağırdı doktorum. Sanırım yumurtaların durumuna bakacak. Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün. ❤
Hayırlı olsun tedaviniz. Bende önümüzdeki hafta 1-2si gibi adet olucam. Ve tedavime başlıycam.

Tedavi boyunca ilişkinin yasak olduğunu bilmiyordum. Aşılamada öyle bi yasak yoktu bizde. Haftaya başlıycam bende Allah izin verirse. İyi oldu öğrendiğim.
Bize direk yasak demediler, ama çok önermiyoruz dediler. Zaten yumurtalar büyüdükce rahatsızlık hissi oluşuyor, cinsellik cok mumkun olmazdı diye düşünüyorum.
Ama yumurta toplamadan sonra ki süreçte doktor kesinlikle yasak koydu. Adet olana kadar asla ilişki olmamalı dedi.

X