Eylül Ekim Ayı Tüp Bebek Tedavisi

Estrofem ilacı günde 3 e çıkardı Dr.ama çok fazla akintim ve kaşıntı var sizlerde de oldumu böyle rahim kalınca iyi dedi 5 gün sonra kontrolde transfer günü verecek
Vajinaya fitil kullanıyor musunuz? Progestanı nasıl kullanıyorsunuz iğne mi?

İlk tüp tedavim de ağlaya sızlaya vuruyordum meğer kendimi kastığım için vuramıyormuşum 😄 derin bir nefes alın ve batırın zaten gonal f hiç acımıyor sinek ısırığı bile duymuyorsunuz düşünün 😄 bende Ankara bahçeci de yaptırdım umutsuzca transfer gününü bekliyorum 😢
Bunu yapmak zorundasin dedim derin bir nefes aldım ve yaptim kolaymis😂 neden umutsuzca 😔 umut hep var olmalı yani

Vajinaya fitil kullanıyor musunuz? Progestanı nasıl kullanıyorsunuz iğne mi?
Ben estofem ve folik asit kullanıyorum progestan fitil hiç kullanmadım sanırım transfer günü veriliyor

Ben cumartesi transfer oldum ama olduğum günden beri adet olacakmışım gibi karnım ağrıyo kasıkta batmalar 🤦🏻‍♀️ Böyle bişey başına gelen var mı??

Olumlu düşünelim olumlu olsun inşallah tutunma ağrılarıdır canım
Bence normal olası ağrılar bendede devam ediyor

Bende hayırlısı ile başladım tedavime ınşaallah sonu güzel olur mutlu haber alırız 🤰🙏

Arkadaşlar cuma yumurta toplama olacak ama eşim üşütmüş ne yapmalıyız terlese atar ama terlemesi iyi olur mu ki sizce

Doktorumuz kim di acaba
Tayfun bağış.ama ben ordan pek memnun kalmadm cnkü istedgm zaman ulasp soru sorabilcek kmse yok. Takibinizi hemsireler yapıyo tayfun bey cok yoğun o yüzden araynca hemsirelerle konusabiliyosnz ancak. Pazar günü kmseye ulasamıyosunz. Bu dönemde konusup soru sorup rahatlamak istiyo insan o yüzden ilgi yok bu konuda ben memnun kalmadm

X