2024 yılı Temmuz Ayı Tüp Bebek

Çok geçmiş olsun, benim de aynı şey başıma geldi 3 hafta önce, hepimize sağlık ve güç diliyorum ❤
Mugeniz Mugeniz ikinize de çok geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda Allah sağlıklı bir bebek nasip eder 🙏🏻 bunun bir sebebi var mıymış kalp atışı durmasının forumda çok denk geldim tüp bebek kullandığımız ilaçlarla ilgisi olabilir mi acaba 😢

Mugeniz Mugeniz ikinize de çok geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda Allah sağlıklı bir bebek nasip eder 🙏🏻 bunun bir sebebi var mıymış kalp atışı durmasının forumda çok denk geldim tüp bebek kullandığımız ilaçlarla ilgisi olabilir mi acaba 😢
Çok teşekkür ederim, inşallah ❤ doktorlar maalesef doğru düzgün bilgi veremiyorlar bu konuda, ikinci kez yaşadım. Sadece kadın yaşı ileri olduğu için genetik sorunlu bebek hayatta kalamıyor diyorlar. Ama ben hisleri çok kuvvetli bir insanım, asla öyle olduğuna inanmıyorum. Vücudumda bir şey engel oluyor ve onlar bunu bulamıyorlar, hatta aramakla uğraşmak dahi istemiyorlar. Allah hepimize yardım etsin ❤

Amin inşallah 🙏🏻 yoo hayır tüp bebek ilaçlarıyla bir ilgisi yok, normal gebeliklerde de olabilen bir şey. Doktor her 3 kadının 1inde olabiliyor dedi. Bebek sağlıksız olduğu için gelişmiyor. Doğduktan sonra daha büyük acılar yaşamaktansa baştan böyle olması daha iyi

X