Eylül Ekim Ayı Tüp Bebek Tedavisi

Gögüslerimde şişlik bel ve kasık ağrısı var. Bugn gece kan tahlili yaptırmayı düşünüyorum cuma sabahı bekleyemicem :)))
Aslında şuan da idrar testi yapsan orda da çıkma ihtimali çok yüksek.. ayrıca geceyi beklemeden simdi kan testi yapsan yine çıkacaktır.. 7. Günde kan testinde çıkıyor aslında ama 10 günün amacı değerinin kaç olduğu kimyasal olup olmadığı.. ben de heyecanlanıyorum böyle olduğunda inşallah sıkı sıkı tutunmuştur sana güzel haberlerini bekliyorum kaçıncı tedavin hangi hastanede tedavi gördün?

Aslında şuan da idrar testi yapsan orda da çıkma ihtimali çok yüksek.. ayrıca geceyi beklemeden simdi kan testi yapsan yine çıkacaktır.. 7. Günde kan testinde çıkıyor aslında ama 10 günün amacı değerinin kaç olduğu kimyasal olup olmadığı.. ben de heyecanlanıyorum böyle olduğunda inşallah sıkı sıkı tutunmuştur sana güzel haberlerini bekliyorum kaçıncı tedavin hangi hastanede tedavi gördün?
Ben acıbadem altunizade de tedavi gördüm. 3. Gün embriyosu 2 tane transfer edildi. O zaman en erken zamanda gdip yapıcam insallah güzel haberler alırım 🙏🥰🥰🥰

Merhaba hanımlar normalde benimde Eylül ayında tüp bebek tedavim başlayacaktı ama kilo sebebi yüzünd3n raporum olduğu halde Ekim ayına ertelendi Rabbim yardımız olsun inşallah

Merhaba hanımlar bu Eylül ve Ekim ayı tüp bebek tedavisine başlayanlar..gelin bu postun altında toplaşalım birbirimize deneyimlerimizi ve kafamızda takılan şeyleri tecrübelerimiz doğrultusunda anlatalım.. ben 25 yaşındayım 4. Tüp bebek tedavime dün başladık Ankara bahçeci de tedavi görüyorum 1 ay rahim dinlendirme olacak ve kısmetse Ekim ayında transfer olcam umarım bu sefer hüsrana uğramam 😔 hepimizin hakkında en hayırlısı olsuuun🙏🙏
allahımmmm inşallah kucağına aldırsınnnnnn

Merhaba hanımlar normalde benimde Eylül ayında tüp bebek tedavim başlayacaktı ama kilo sebebi yüzünd3n raporum olduğu halde Ekim ayına ertelendi Rabbim yardımız olsun inşallah
Ben sigara tiryakisi olarak sigaradan vazgeçtim. Sağlıklı beslen ve spor yap yapabilirsin. Kilonu ver ve tedavine başla Allahın izniyle başlanır. İlaçlarını aldın mı raporun günü dolmadan?

X