Eylül Ekim Ayı Tüp Bebek Tedavisi

Merhaba acıbadem de transfer ücreti ne kadar ödediniz acaba bide evladıniz tutundumu ins
Toplam 16 milyar ödedk.. tuttu ama sonrasnda kürtaj olmk zorunda kaldmm. Bi daha asla gtmem oraya. Tek bi muhatabnz yok doktor zaten asla ilgilenmiyo. Bse sormak için arıuosunuz hemsireler cıkıyo . Onlarda doktora sorup dönüyolar. Cok sıkıntı cektim. İlgisizler. Yani altunizade tayfun bey..

Toplam 16 milyar ödedk.. tuttu ama sonrasnda kürtaj olmk zorunda kaldmm. Bi daha asla gtmem oraya. Tek bi muhatabnz yok doktor zaten asla ilgilenmiyo. Bse sormak için arıuosunuz hemsireler cıkıyo . Onlarda doktora sorup dönüyolar. Cok sıkıntı cektim. İlgisizler. Yani altunizade tayfun bey..
Anladım hayırlısı olsun inş hakkinizda benim dotkorum dışardan gelecek sadece transferi orda yapacak inş doktoruma güveniyorum embriyoalrimi oraya taşıdım geçen hafta 1 şubatta transferim olacak inş hayırlı sonuçlar alırım bnde

Anladım hayırlısı olsun inş hakkinizda benim dotkorum dışardan gelecek sadece transferi orda yapacak inş doktoruma güveniyorum embriyoalrimi oraya taşıdım geçen hafta 1 şubatta transferim olacak inş hayırlı sonuçlar alırım bnde
Amin insallah allah yüzünüzü güldürsün .🙏 size tavsiyem burda cok sey okumayın. Bi sorunuz varsa doktorunuzla konusun. Burda ki en ufak seyi o piskolojyle insan kafasına takıyor.

Merhaba hanımlar bu Eylül ve Ekim ayı tüp bebek tedavisine başlayanlar..gelin bu postun altında toplaşalım birbirimize deneyimlerimizi ve kafamızda takılan şeyleri tecrübelerimiz doğrultusunda anlatalım.. ben 25 yaşındayım 4. Tüp bebek tedavime dün başladık Ankara bahçeci de tedavi görüyorum 1 ay rahim dinlendirme olacak ve kısmetse Ekim ayında transfer olcam umarım bu sefer hüsrana uğramam 😔 hepimizin hakkında en hayırlısı olsuuun🙏🙏
Merhaba bende 25 yasindayim cikolata kisti var 2. Denemem dondurulmuş 5.gun embriyosu olacak transfer günüm 13 Eylül 🤍

Kızlar günaydın dayanamayıp bugün test yaptım transferin 4. Günü tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum çizgi sanki var mı

Eklentiler

• IMG_20220915_071736.jpg
    IMG_20220915_071736.jpg
    24,7 KB · Görüntüleme: 20
X