Eylül de gidebileceğimiz güzel oteller...

nesmit

Nesrinsavas ben:)
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2008
2.492
7
38
merhabalar. eylül 25 te gidebileceğimiz ve memnun kalacağımız otel arıyorum. Kefaluka Resort Bodrum oteline baktım ve şikayetleri okuyunca vazgeçtim.:eek:lmaz:

sizlerin gidip de memnun kaldığı otellerin isimlerini yazarsanız çok memnun olurum...

bende arıyorum 23 eylülde gidicem alanya belek kemer falan . bodrum acaba yeterince sıcak oluyor mu bu tarihte net bilgisi olan varmı ? Yeterince sıcak olmazsa diye bodrumdan vazgeçtim

Arkadaşlar bende 21 22 ve 23 eylülde bodruma gideceğim.kaliteli,5 yıldızlı denizi güzel bir bodrum oteli önerebilirmisiniz?

Öneren olmamıŞ.kızlar ne yapsak kı... Kefekulayı araŞtırdım bodrumda pek ıyı Şeyler yazılmamıŞl...

Merhaba nesrinsavas ve halek,

Bodrum'da kesinlikle sıkıntı yaşamayacağınız ve çok güzel bir tatil geçirebileceğiniz 5 yıldızlı oteller aşağıda belirtilmiştir. Otel isimlerine tıklayarak tesisleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Otelleri inceledikten sonra lütfen aklınıza takılan herhangi bir soru veya tereddütünüz olursa bize sorunuz ki istediğiniz gibi bir tatil yaşayabileceğiniz bir otele yönlendirebilelim. Aşağıda belirtilen otellerin hepsi 5 yıldızlı olup deniz sıfır tesislerdir.

Bodrum Otelleri

Kadıkale Resort & Spa - Bodrum - Herşey dahil

Baia Bodrum - Herşey dahil

Kefaluka Resort - Bodrum - Ultra Herşey Dahil
Kefaluka otel hakkında okuduğunuz şikayetlerin içeriği nedir bilmiyorum ancak otel haziran 2009 tarihinde açılan bir tesistir. Yeni açılan bir tesis olmasından dolayı sezon başında bazı teknik aksaklıklar yaşanmış olabilir ancak sezon sonu gelmesiyle herhangi bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum çünkü kefaluka otel kalitesi ve hizmeti ile çok iyi bir tesistir. Bodrum'un en iyi tesislerinden biri olarak gösterilmektedir.

Club Blue Dreams - Bodrum - Herşey dahil

Armonia Holiday Village & Spa - Bodrum - 24 Saat Herşey Dahil

NOT: KK Üyesi olduğunuz için bütün tesislerde ekstra %5 indirim veya KK Pro (Kart Sahibi) Üyesi iseniz yine bütün tesislerde ekstra %10 indirim hakkınız vardır.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Son düzenleme:
Merhaba ozgish,

23 eylül tarihlerinde Antalya bölgesi Bodrum'a göre çok daha sıcak olur. Gitmeyi düşündüğünüz otel hakkında bilgi verebilirmisiniz ve ortalama bütçeniz ne kadardır.

NOT: KK Üyesi olduğunuz için bütün tesislerde ekstra %5 indirim veya KK Pro (Kart Sahibi) Üyesi iseniz yine bütün tesislerde ekstra %10 indirim hakkınız vardır.

Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Merhaba hanimlar.
Valla o tarihlerde bodrumu tercih etmezdim ben sahsen cünkü bodrum cok rüzgarli oluyor. Antalya Larada Delphin Diva oteline gitmistim ben ve cok memnun kalmistim.

canım,

Antalya Side' de Sueno Beach var. www.turon9.com 'dan bakabilirsin otelin özelliklerine müthiş bir oteldir. benim önerebileceğim . Bodrum Antal'ya ya göre biraz daha serin ama yine sıcaktır. Geçen yaz eylül'de gitmiştim Bodrum'a güzeldi. Club Flipper 'ı çok begenmiştim Yalıkavak'ta super bi yer eger Bodrum düşünürseniz.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lütfen web site veya başka turizm acentasının reklamını yapmamanız rica olunur. Teşekkürler

Son düzenleyen: Moderatör:
merhabalar. eylül 25 te gidebileceğimiz ve memnun kalacağımız otel arıyorum. Kefaluka Resort Bodrum oteline baktım ve şikayetleri okuyunca vazgeçtim.:eek:lmaz:

sizlerin gidip de memnun kaldığı otellerin isimlerini yazarsanız çok memnun olurum...

canım bende bu ekimde evlendim antalya sideye gittik eşimle.Voyage Sorguna harikaydı tek kelimeyle zaten balayı için deyince ilk oranın adını vermişleri bize. tavsiye ederim

Merhaba nesrinsavas
Bodrum'da kesinlikle sıkıntı yaşamayacağınız ve çok güzel bir tatil geçirebileceğiniz 5 yıldızlı otel olarak Armonia Holiday Village & Spa düşünebilirsiniz. Otel isimine tıklayarak tesisleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Armonia Holiday Village & Spa

Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi[/C

Son düzenleme:
Merhaba miss_curious
Gideceğiniz tarihlerde Bodrum'un ortalama sıcaklığı 38-39 C olur. Ege bölgesinin suyu biraz daha soğuk olur ama bu dönemde fazla tercih edilen bir bölgedir.Bu bölgede tercih edebileceğiniz bodrum otelleri:

Kervansaray Bodrum
Palm Garden Gümbet
Golden Beach Otel
Armonia Holiday Village& Spa
Club Blue Dreams

Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

bende geçen yaz 25 eylülde evlendim ve balayı için club voyage sorgunu seçtim çok memnun kaldık..bu senede imkanımız olursa eylülde yine oraya gitmeyi düşünüyoruz.özellikle eylül tatile çıkmak içinde çok güzel bir zaman.Geçen sene hava sıcaklığı 30 dereceydi

Bende balayı için ekimin ilk haftası voyage sorgunu düşünüyorum. Acaba hava şartları nasıl olur ekimde...
Bir de kampanya olma ihtimali varmıdır ki??

ben de bu sene eylülde düşünüyorum alanyada mümkünse iyi ultra her şey dahil bir otel ama fiyatı da çok uçuk olmayan önereceğiniz bi yer var mı acaba ? Bir de KK üyeliğinden %5 indirim alıyoruz sanırım buna çok sevindimmm=) bu KK pro kart nasıl alınıyor acaba tşkk:teytey:

turon9....
ramazan bayramını bodrumda geçirmek istiyoruz eşimle.
yalnız bizim amacımız denize girmek değil.otelin penceresinden denizi görelim sahilde oturalım.yeter.
kafa dinlemek istiyoruz.bunun dışında bodrumu dolaşmak eğlenmek te istiyoruz.
bodrumun hangi bölgesini ve hangi otelini tavsiye edersinz.(yalıkavak istediğim kriterlere uygunmudur)

bodrum için voyage torba'ya bi bakın derim işletmesi harikadır çok memnun kalırsınız.. kaydirigubbakcemile5

Merhaba minikkedicik,

Eylül ayında, ramazan bayramında istediğiniz kriterlere uygun olduğunu düşündüğüm oteller aşağıdakilerdir. Tesislerin müsaitlik durumları gün ve gün değişmektedir bu yüzden acele etmenizde fayda vardır. Teşekkürler.
Otel isimlerine tıklayarak tesisler hakkında detaylı bilgi edinebilir ve tesislerin fotoğraflarına bakabilirsiniz.

Diamond Of Bodrum Hotel - Bodrum (Merkez) - Herşey Dahil

Green Beach Resort - Bodrum (Gündoğan Mevkii) - Herşey Dahil

Armonia Holiday Village & Spa - Bodrum (Turgutreis mevkii) - 24 Saat Herşey Dahil

İsis Hotel & Spa - Bodrum (Gümbet mevkii) - Herşey Dahil

Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

ekimin 8i gibi antalya crystal admiral otele gitmeyi düşünüyoruz.fiyatları nasıldır?kk üyelerine turon'u aradığımda indirim yapmadıklarını,bu fiyatların zaten indirimli olduğunu söylemişlerdi.fiyat konusunda bilgi verebilir misiniz?antalya çok soğuk olur mu o tarihlerde?birde sezon sonuna doğru otellerin yemek konusunda falan pek ilgilenmediklerini duydum doğrumu?

X