Eylül 2024 transfer bekleyenler❤️

Merabalar. Dün test günümdü ne yazıkki negatif cıktı. Tek embriyomdu cok üzgünüm elimden hiç bişey gelmiyor. 2.denemeye cok ara vermeyim diyorum bu adeti bitirdikten sonra baslamayı düşünüyorum. Herşey sıfırdan baslıcak. Hiç gücüm yok ama. Doktor hiç bir açıklama yapmadı. 3.denemeye kadar araştırmıyoruz tutmama nedenini dedi. Cok kararsızım istanbul avrupa yakasındaysanız hangi merkezle devam ediyorsınuz.

Merabalar. Dün test günümdü ne yazıkki negatif cıktı. Tek embriyomdu cok üzgünüm elimden hiç bişey gelmiyor. 2.denemeye cok ara vermeyim diyorum bu adeti bitirdikten sonra baslamayı düşünüyorum. Herşey sıfırdan baslıcak. Hiç gücüm yok ama. Doktor hiç bir açıklama yapmadı. 3.denemeye kadar araştırmıyoruz tutmama nedenini dedi. Cok kararsızım istanbul avrupa yakasındaysanız hangi merkezle devam ediyorsınuz.
merhaba pgtli miydi?

Merhaba kızlar ben de temmuzda opu oldum. Sonrasında ohss geliştiği için 2 ay rahim dinlendirme deyim. Eylül adetimle transfer hazırlıklarına başlayacağım inşallah. Bu dinlenme döneminde botoks yaptıran var mı hiç? Kana karışmadığı için sorun olmaz diyorlar ama içim rahat etmedi. Sağlık için masseeter botoks yaptırmak istiyordum gebelikte çene ağrısı yaşamamak için
Ben yaptırdım, öncesinde sordum bu aralıkta botoks ve diş tedavisi yaptırabilir miyim diye, sorun olmaz dendi. Diş tedavisine cesaret edemedim ya antibiyotik vs gerekirse bağırsak floram ve yumurta kalitem bozulursa diye😅 ama botoks yaptırdım. Masseter için biraz fazla miktar gerekiyor, o sorun olur mu bilmiyorum.

Canım şöyle benim dondurulmuş embriyolardan biri 2bb o da internette yüzde 30 gebelik oluşturuyormuş diye okudum 2bb transfer olanlardan olumlu sonuç az o yüzden moralim bozuldu ama sonra dedim ki anne karnını belki sevecek daha fazla bölünecek daha fazla yaşama ortamı olacak orada ve üzülmeyi bıraktım şimdi 2.adeti bekliyorum işte
Kalitenilerin bir önemi yok.. haziranda 4aa oldum tutmadı. Genetiği sağlamsa tutar. Bu konuyu araştırmayın daha fazla 🌸

Kalitenilerin bir önemi yok.. haziranda 4aa oldum tutmadı. Genetiği sağlamsa tutar. Bu konuyu araştırmayın daha fazla 🌸
Ah ah canım hiç sorma dediğin doğru bunu çok iyi biliyorum ama ilk zaman çok araştırdım sanki elimden birşey gelecek gibi ama şimdi rahatım çok şükür 4 aa da aslında çok iyi ama niye tutmadı acaba ya😔

Ah ah canım hiç sorma dediğin doğru bunu çok iyi biliyorum ama ilk zaman çok araştırdım sanki elimden birşey gelecek gibi ama şimdi rahatım çok şükür 4 aa da aslında çok iyi ama niye tutmadı acaba ya😔
Yani tutmayınca tutmuyo işte demekki genetiği bozuktu. Ekimde ikinci transfer inşallah 🥰

X