Eylül 2024 transfer bekleyenler❤️

Merhaba, bende reglimin 21. günü gonapeptly 0.1 başladım sonrasında adetimin üçüncü günü puregon 300 eklendi 4 günde bir kontrole gidiyorum puregon 450 yükseltti doktorum yarın tekrar kontrolüm var büyük ihtimal pazartesi yumurta toplarız demişti yarın belli olacak çok heyecanlıyım. Ben de 35 yaşındayım doktorum çift embriyo transfer hakkım olduğunu söyledi ilk denemem olmasına rağmen çift embriyo transferi istiyorum. Siz İstanbul’da mısınız nerede tedavi görüyorsunuz
Ay resmen aynı yaş ve aynı oran kullanıyoruz sizinle tanıştığıma çok memnun oldum 😍 ben de sizin gibi adetin 21. Günü genıpepetyle başladım ağustos 31 idi yarın da benim kontrolüm var bende menopur 300 kullanıyorum. Benim genopeotyli kullanırken adetim 8 eylülde geldi normalde 4 gün sürüyordu bugün 6. Gün az az geliyor hala. Sizin kaçıncı gün ben da sizin gibi adetin 3. Günü Salı günü başladım birde genopeptyl iğnenin yarısını da kullanıyorum. Mutlaka haberleşelim. Bana henüz doktorum çift embriyo demedi. Hem çift istiyorum çok hemde korkuyorum. Benim bir kaybım oldu 9 ay önce bebeğimin 9. Haftada kalbi durdu düşürüp kürtaj oldum. Doğal yoldandı gebeliğim. Sonra da fazla beklemek istemedim tüpe geçtik. Balıkesir’de tedavi görüyorum Şuan ama tüp bebek için yumurta toplama Bursa bahçecide yapılacak transferde

Yaptım az önce dayanamadım ama sabah ilk idrarım değil…Silik bir çizgi gördüm sanki.Çünkü çok bunaldım.Normalde sigara kullanıyorum transferden beri ağzıma sürmedim o da germiş olabilir.Sence var mı bakar mısın?
Bence de var Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin 🤲🤗🧿

İnşallah çok teşekkür ederim Amin.Artık kan gününü iple çekicem.Çıkar inşallah sağlıkla Amin
Amin amin inş. Ben bir şey soracağım hiç bir bilgim yokta o yüzden. Yumurta toplanınca kaç gün sonra transfer oluyor. Taze transfere uygun olursa 5. Gün embriyosu transfer ederiz demişti yani Yumurta topladıktan 5 gün sonra mı oluyor 5. Gün mü transfer oluyor yoksa 6-7 gibi mi ?

Amin amin inş. Ben bir şey soracağım hiç bir bilgim yokta o yüzden. Yumurta toplanınca kaç gün sonra transfer oluyor. Taze transfere uygun olursa 5. Gün embriyosu transfer ederiz demişti yani Yumurta topladıktan 5 gün sonra mı oluyor 5. Gün mü transfer oluyor yoksa 6-7 gibi mi ?
Ben donmuş oldum…2.reglimden 17 gün sonra transfer edildi.Tazeyi bilmiyorum ama yumurta toplanınca hemen dölleniyor döllendiği gün 0 sayılıyor yani sayılmıyor.Üzerine 5 gün koy ya 5. Ya 6. Dır diye tahmin ediyorum

Ben donmuş oldum…2.reglimden 17 gün sonra transfer edildi.Tazeyi bilmiyorum ama yumurta toplanınca hemen dölleniyor döllendiği gün 0 sayılıyor yani sayılmıyor.Üzerine 5 gün koy ya 5. Ya 6. Dır diye tahmin ediyorum
O zaman 6. Gün 5. Gün embriyosu oluyor uygun olursa o gün o zaman transfer ediliyor yoksa donduruluyor. Ben Şuan menopur 300 kullanıyorum. Yarın bakacaklar ultrasonda kaç gün ne kadar daha devam edeceğime 4. İğnem olacak önce den de genoprptyl başladım onuda vuruluyorum ikisini vuruluyorum Şuan. Bakalım çok merakla bekliyorum süreci. Siizn kaç tane yumurta oldu kaçı döllendi.

O zaman 6. Gün 5. Gün embriyosu oluyor uygun olursa o gün o zaman transfer ediliyor yoksa donduruluyor. Ben Şuan menopur 300 kullanıyorum. Yarın bakacaklar ultrasonda kaç gün ne kadar daha devam edeceğime 4. İğnem olacak önce den de genoprptyl başladım onuda vuruluyorum ikisini vuruluyorum Şuan. Bakalım çok merakla bekliyorum süreci. Siizn kaç tane yumurta oldu kaçı döllendi.
Benim 11 toplandı nasıl oldu bilmiyorum 6 sı işleme alınmış 4 döllenmiş 2 si 5. Güne gitti….Bizde erkek faktörü var.Sizin rahatsızlığınız neydi?

Benim 11 toplandı nasıl oldu bilmiyorum 6 sı işleme alınmış 4 döllenmiş 2 si 5. Güne gitti….Bizde erkek faktörü var.Sizin rahatsızlığınız neydi?
Bizim hiç bir sıkıntımız çıkmadı eşimde yaptı tahlilleri onda da bende de çıkmadı hiç bir şey. ben 9 ay önce düşük yaptım 9 haftalık bebeğimi kaybettim doğal yoldan gebe kalmıştım. Sonra da çok beklemek istemedim. Doktorlar her şeyimin normal olduğunu söylediler.4-5 doktora gittim. Genetik testten trambıfili testine kadar yaptırdım. Buna başlayıp sonuca gitmek isteidö yaşım ilerliyor 35 e giriyorum ay sonu diye

Bizim hiç bir sıkıntımız çıkmadı eşimde yaptı tahlilleri onda da bende de çıkmadı hiç bir şey. ben 9 ay önce düşük yaptım 9 haftalık bebeğimi kaybettim doğal yoldan gebe kalmıştım. Sonra da çok beklemek istemedim. Doktorlar her şeyimin normal olduğunu söylediler.4-5 doktora gittim. Genetik testten trambıfili testine kadar yaptırdım. Buna başlayıp sonuca gitmek isteidö yaşım ilerliyor 35 e giriyorum ay sonu diye
Karyotip vs genetik test yaptırdıysanız hiç vakit kaybetmeden bence de tüp bebeğe gitmek mantıklı.Bu yolda Allah herkesin yardımcısı olsun Amin.Ne zaman toplanacak ?

Karyotip vs genetik test yaptırdıysanız hiç vakit kaybetmeden bence de tüp bebeğe gitmek mantıklı.Bu yolda Allah herkesin yardımcısı olsun Amin.Ne zaman toplanacak ?
Aynen kesinlikle öyle yıpranıyorum ister istemez insanın kaybı olunca her ay ümit ediyor. Bİr de bu yolu denemek istedim: hsg de çekildim 3 ay önce ondna da bir şey çıkmadı şükür. İnş bu yolda muvaffak oluruz 🤲🙏🙂

Daha günü tam belli değil menopuru 4. Günüm olacak bu gece kullanalı yarın gideceğim kontrole. Menopur 1200 bitmiş olacak işk kutumuz. Genopeptyl iğneyi 31 ağustostan beri kullanıyorum, menupora da Salı günü adetimin 3. Günü başladım onu da 300 çekip vuruyoruz. Gonepptyl li de menopura başlayınca yarım iğne şekline düşürdük. Bakalım canım. Yarın bakacak bakalım ortalama ne zaman yumurta toplama olacak ona bakacak çok merak ediyorum. Menopurun dozunu arttıracak mı azaltacak mı naısl olacak ne yapacak bilmiyorum inş güzel haberler alırım dua edin 🤗🙏🤲🙂

İnşallah güzel sınuçla
Daha günü tam belli değil menopuru 4. Günüm olacak bu gece kullanalı yarın gideceğim kontrole. Menopur 1200 bitmiş olacak işk kutumuz. Genopeptyl iğneyi 31 ağustostan beri kullanıyorum, menupora da Salı günü adetimin 3. Günü başladım onu da 300 çekip vuruyoruz. Gonepptyl li de menopura başlayınca yarım iğne şekline düşürdük. Bakalım canım. Yarın bakacak bakalım ortalama ne zaman yumurta toplama olacak ona bakacak çok merak ediyorum. Menopurun dozunu arttıracak mı azaltacak mı naısl olacak ne yapacak bilmiyorum inş güzel haberler alırım dua edin 🤗🙏🤲

İnşallah güzel sonuçlanır Amin.Çoğu kişi gonal f kullanıyor menopur u ben bilmiyordum.Allah gönlümüzdeki hayırlı eylesin.Haber vermeyi unutma 💓

Ay resmen aynı yaş ve aynı oran kullanıyoruz sizinle tanıştığıma çok memnun oldum 😍 ben de sizin gibi adetin 21. Günü genıpepetyle başladım ağustos 31 idi yarın da benim kontrolüm var bende menopur 300 kullanıyorum. Benim genopeotyli kullanırken adetim 8 eylülde geldi normalde 4 gün sürüyordu bugün 6. Gün az az geliyor hala. Sizin kaçıncı gün ben da sizin gibi adetin 3. Günü Salı günü başladım birde genopeptyl iğnenin yarısını da kullanıyorum. Mutlaka haberleşelim. Bana henüz doktorum çift embriyo demedi. Hem çift istiyorum çok hemde korkuyorum. Benim bir kaybım oldu 9 ay önce bebeğimin 9. Haftada kalbi durdu düşürüp kürtaj oldum. Doğal yoldandı gebeliğim. Sonra da fazla beklemek istemedim tüpe geçtik. Balıkesir’de tedavi görüyorum Şuan ama tüp bebek için yumurta toplama Bursa bahçecide yapılacak transferd

Ay resmen aynı yaş ve aynı oran kullanıyoruz sizinle tanıştığıma çok memnun oldum 😍 ben de sizin gibi adetin 21. Günü genıpepetyle başladım ağustos 31 idi yarın da benim kontrolüm var bende menopur 300 kullanıyorum. Benim genopeotyli kullanırken adetim 8 eylülde geldi normalde 4 gün sürüyordu bugün 6. Gün az az geliyor hala. Sizin kaçıncı gün ben da sizin gibi adetin 3. Günü Salı günü başladım birde genopeptyl iğnenin yarısını da kullanıyorum. Mutlaka haberleşelim. Bana henüz doktorum çift embriyo demedi. Hem çift istiyorum çok hemde korkuyorum. Benim bir kaybım oldu 9 ay önce bebeğimin 9. Haftada kalbi durdu düşürüp kürtaj oldum. Doğal yoldandı gebeliğim. Sonra da fazla beklemek istemedim tüpe geçtik. Balıkesir’de tedavi görüyorum Şuan ama tüp bebek için yumurta toplama Bursa bahçecide yapılacak transferde

Ben çok memnun oldum, inşallah güzel sonuçlar alırız hepiniz ❤️ diğer yorumlarınızı okuyunca benim süreci biraz daha ayrıntlı yazmak istiyorum çünkü bayağı benzer
21 ağustos da gonapeptyl başladım
31 ağustos da regl oldum 3. Gün (2 eylül de) kontrole gittim Yarım gonapeptyl ve 300 puregon kullanmaya başladım.
6 eylülde telrar kontrole gittim yumurta büyümesi iyi takibe devam edeceğiz dedi yarım gonapeptyl devam ettim puregon 450 ye çıktı.
10 eylül de tekrar gittim ilaçlara aynen devam etmem söylendi.muhtemelen 5-6 gün içinde yumurta topalarız dedi doktorum.
14 Eylül de yani yarın tekrar gidiceğim ve yumurta toplama tarihi belirlenecek.
Yarın ki gelişmeleri haber veririm ☺️
toplamda 24 gündür gonapeptyl
12 gündür puregon kullanıyorum

Son düzenleme:
Ben çok memnun oldum, inşallah güzel sonuçlar alırız hepiniz ❤️ diğer yorumlarınızı okuyunca benim süreci biraz daha ayrıntlı yazmak istiyorum çünkü bayağı benzer
21 ağustos da gonapeptyl başladım
31 ağustos da regl oldum 3. Gün (2 eylül de) kontrole gittim Yarım gonapeptyl ve 300 puregon kullanmaya başladım.
6 eylülde telrar kontrole gittim yumurta büyümesi iyi takibe devam edeceğiz dedi yarım gonapeptyl devam ettim puregon 450 ye çıktı.
10 eylül de tekrar gittim ilaçlara aynen devam etmem söylendi.muhtemelen 5-6 gün içinde yumurta topalarız dedi doktorum.
14 Eylül de yani yarın tekrar gidiceğim ve yumurta toplama tarihi belirlenecek.
Yarın ki gelişmeleri haber veririm ☺️
toplamda 24 gündür gonapeptyl
12 gündür puregon kullanıyorum
Bende 31 Ağustosta genopeptyle başladım :) aramızda 10 gün var / 4. Gülüm olacak menopur. benimde aynı menopura başlayınca genopeptyl yarıma düştü :) benimde yarın kontrol bakalım ne diyecek. Ben 8 eylülde adet oldum 3. Günü 10 eylülde menopura başladım. :) ayjıneikşdle devam ediyoruz. :)) aynen bende bilgi vereceğim sana :)) ayy kader arkadaşım 😍

İnşallah güzel sınuçla

İnşallah güzel sonuçlanır Amin.Çoğu kişi gonal f kullanıyor menopur u ben bilmiyordum.Allah gönlümüzdeki hayırlı eylesin.Haber vermeyi unutma 💓
Ben ilaçlarında ismini bilmiyorum valla zaten baya da pahalıymış ilaçlar :// bünyemize iyi gelir inş. Çok zor buldum ben ilacı kaç tane eczane gezdim yoktu. Bi kaç gün sonra siparişle geldi 6-7 güm sorna

Yaptım az önce dayanamadım ama sabah ilk idrarım değil…Silik bir çizgi gördüm sanki.Çünkü çok bunaldım.Normalde sigara kullanıyorum transferden beri ağzıma sürmedim o da germiş olabilir.Sence var mı bakar mısın?
Şimdi gördüm bunu. Maşallah canım var görünüyor. Sağlıkla ilerlesin inşallah 🙏🏻

Çizgi gözüküyor, umarım hamilesindir🌸tekrar yapmayı düşünüyor musunuz çok heycanlı
Dün ve bugün yani 8 ve 9. günler yapıp koyulaşmayı takip ettim. Yarın kan günüm inşallah.

Eklentiler

• IMG_20240913_065755.jpg
    IMG_20240913_065755.jpg
    45,8 KB · Görüntüleme: 42
X