Eylül 2024 transfer bekleyenler❤️

Ayy evet öyle yoğun bir gündü ki ancak bakabildim buraya..230 çıktı🤲🧿9.gün 41, 11.gün 95, 13.gün 230... düşüktü ilk değer ama yükselişi iyi gidiyor..doktorum gebesin dedi🥹inşallah sorunsuz ilerler🤲🤲🤲
Maşallah maşallah🧿🧿🧿 inşallah ben de yazarım test günü …Sağlıkla kucağına alırsın inşallah Amin🥹💓

Merhaba kızlar benimde transferimin 5. Günü hapşırırken kasigimda çok agri oluyor hapşırmaya korkar oldum.ayni durumu yaşayan var mı

Merhaba kızlar benimde transferimin 5. Günü hapşırırken kasigimda çok agri oluyor hapşırmaya korkar oldum.ayni durumu yaşayan var mı
Benim de oluyor..hapşırmadan bacaklarını karnına doğru toplamanın faydalı olabilir bende işe yarıyor

merhabalar herkese sizlerin böyle güzel haberlerini aldıkça öyle mutlu oluyorum ki 🧿🌸Rabbim kucaklarınıza sağlıkla almayı nasip etsin ve bu süreci yaşayan ben dahil tüm anne adaylarıma nasip etsin inş. Yarın kandil Rabbim tüm dua eden gebelik isteyen herkese sağlıklı evlatlar nasip etsin inş 🤲🤲🤲🤗🙏🌸

Herkeste aynı olmuyor biliyorum ama belirti yaşayan var mı acaba bugün benim 3. Günüm çok erken belirti için ama bazıları ilk günden kasık ağrısı va yazıyor da sizlerde var mı?

Bende aşırı derece meme hassasiyeti var baçak kas ağrısı var bogazım ağrıyor bagzen atş basıyor adetime 3 gün var

X