Eylül 2024 transfer bekleyenler❤️

Siz neden histeroskopi oldunuz
Dahanonce polip için olmuştum. Sonrasında da gebelik oldu ama kurtaj olmak zorunda kaldım kalp atışı olmadığı için. O kurtajdan kalma yapisiklik oluşmuş onun için transfer öncesi tekrar histeroskopi olucam

Haklısınız değiştimeyi düşünüyorum zaten. Hangi doktorla ilerlediniz o kadar medyadık doktorlar var ki insan kime güveneceğini sasırıyor. Gerçekten insanların umutları bu kadar ticarete dönüştürülmemeli cok üzücü. İnşallah süreciniz olumlu ilerler dua edicem 🙏🏻
Ankara Tolga Ecemiş hocayla devam ettik

Kızlar benim de bugün 8. günüm. 4 Eylül'de doğal transfer olmuştum. Folik asit dışında hiç ilaç kullanmadım. İlk idrarla erken gebelik testi yaptım. Yorumlarınızı bekliyorum.

Eklentiler

• IMG_20240912_072300.jpg
    IMG_20240912_072300.jpg
    93,9 KB · Görüntüleme: 59
  • IMG_20240912_074441.jpg
    IMG_20240912_074441.jpg
    63 KB · Görüntüleme: 57
Kızlar benim de bugün 8. günüm. 4 Eylül'de doğal transfer olmuştum. Folik asit dışında hiç ilaç kullanmadım. İlk idrarla erken gebelik testi yaptım. Yorumlarınızı bekliyorum.
Taze transfermi yoksa dondurulmuş embiriyomu oldun canım gebelik var inşalalh sağlıkla ilerler 🤲🤲🤲❤️

Belirtin kaçıncı gün başladı
Benim 6.denemem bu ve bu diğerlerinden daha farklıydı..ilk gün kasık ağrısı başladı ve 4 gün devam etti..5 ve 6.günler hiçbirsey yoktu..7.ve 8.gün yine kasık ağrım oldu..göğüslerde hassasiyet şişkinlik falan bütün denemelerimde aynıydı ..9.gün test verdim ilk defa pozitif gördüm ama değer biraz düşük geldi bana..bakalım düzenli yükselecek mi...bu arada herkeste farklı belirtiler oluyor veya hiç belirti olmuyor..benimki diğer denemelerimden farklı olduğu için olduğunu hissettim erken test verdim..ama sakın kaset test falan yapmayın..benim negatif çıktı idrar testleri

Merhaba kızlar bende 10 Eylül'de transfer oldum bugün transfer günüyle beraber 3. Günüm geceleri çok sık idrara çıkmaya başladım gece uykumdan uyanıp 2-3 defa gidiyorumdur ve kasık ağrılarım var benim gibi olan var mı
Ayyy Bende 10 eylülde oldum transferim. 2 tane 5 gün embiriyosu. Hadi hayirlisi. Bendede idrarda cok sik cikma var ve cok gerginim esime hep cirliyorum🤣

Kızlar lütfen bilen yardımcı olabilir mi sabahı bekleyemiycem. Bu üçüncü transferim olacaktı. Yarın kontrolum var doktor karar verir ama bekleyemediğim için soruyorum. Vajinal mantar olup tramsferi ertelenen oldu mu? Bu ay 20-23 eylül gibi transfer olacaktım. O zamana kadar geçer mi yarın doktor şu halimi görse hep yara oldu, kesin erteleyecek. Ağlamam geliyor

Dahanonce polip için olmuştum. Sonrasında da gebelik oldu ama kurtaj olmak zorunda kaldım kalp atışı olmadığı için. O kurtajdan kalma yapisiklik oluşmuş onun için transfer öncesi tekrar histeroskopi olucam
Hmm anladım evet transferden önce tekrar olmanız iyi olur inşallah bu defa pozitif haberler alırız🌸

Merhaba 🌸 Doğal siklus transfer mi olacaksınız acaba?

Ben rahme kan akışı sağlansın diye hemen her gün yaklaşık 1 saat / 5 km yürüyüş yaptım.

Kahvaltılarımda yarım avokado ve yumurta oldu kesinlikle. Ve bir de ceviz.

Bol su içmeye çalıştım.

Hemen her gün bir çorba kaşığı kabak çekirdeği ve yanında çiğ badem, fındık, ceviz ve kuru kayısı yedim.

Her gün bir çay bardağı kefir, bir su bardağı nar suyu içtim. Transfere bir gün kala nar suyunu bıraktım

Her gün mutlaka meyve tükettim ve bu genellikle kefir ile birlikte oldu. Bu süre boyunca iki ananas aldım.İnce birer dilim yedim. Transfere bir gün kala ananas yemeyi bıraktım.

Haftada iki de balık tüketmeye çalıştım.
Teşekkür ederim cevabınız için, evet doktorum kullandığım ilaçların vücudumdan çıktıktan sonra tranfer yapmayı uygun gördü

Kızlar lütfen bilen yardımcı olabilir mi sabahı bekleyemiycem. Bu üçüncü transferim olacaktı. Yarın kontrolum var doktor karar verir ama bekleyemediğim için soruyorum. Vajinal mantar olup tramsferi ertelenen oldu mu? Bu ay 20-23 eylül gibi transfer olacaktım. O zamana kadar geçer mi yarın doktor şu halimi görse hep yara oldu, kesin erteleyecek. Ağlamam geliyor
Mantar enfeksiyonu rahim içinde de görülüyor dolayısıyla mantar tedavisi olmadan transfer olmasanız daha iyi. Geç olsun güç olmasın. Geçmiş olsun..

X