Eylül 2024 transfer bekleyenler❤️

tiffany yapmama kararı almıştın şimdi farkettim canım..var mı belirti birşey

Merhabalar hanımlar Rabbim yüzümüzü güldürsün inş.bende aralık ayında doğal yoldan oluşan bebeğimi kalp durması sonucu kaybettim 9 haftalıken. Bir daha gebe kalamadım hsg ve her değerime baktık eşime de aynı şekilde. Her şey normal görünüyor. Bir kaç farklı doktora da gittim belki farklı bir şey görülür diye ama hepsi aynı dediği için fazlada beklemek istemiyorum tüp bebeğe geçmek istedik. 35 oluyorum bu ay. 8 gündür genopeptyl 0.100 mg iğne vuruluyorum göbekten. Adetimin 21. Günü başladık uzun protokol. Bugün adet oldum yarın doktora gideceğim kısmetse adetimin 2. Günü menopur 1200 ona başlayacağız dedi. Bu iğne ortalama ne kadar sürüyor internette baktım ama tam bir sonuç göremedim. Tabi her keste farklı sonuçlar oluyordur ama ortalama en az kaç gün kullanmam gerekiyor. Her şey güzel giderse inş bende transfer sizler gibi aşamasına geçebilirim
Merhaba, bende reglimin 21. günü gonapeptly 0.1 başladım sonrasında adetimin üçüncü günü puregon 300 eklendi 4 günde bir kontrole gidiyorum puregon 450 yükseltti doktorum yarın tekrar kontrolüm var büyük ihtimal pazartesi yumurta toplarız demişti yarın belli olacak çok heyecanlıyım. Ben de 35 yaşındayım doktorum çift embriyo transfer hakkım olduğunu söyledi ilk denemem olmasına rağmen çift embriyo transferi istiyorum. Siz İstanbul’da mısınız nerede tedavi görüyorsunuz

tiffany yapmama kararı almıştın şimdi farkettim canım..var mı belirti birşey
Yaptım az önce dayanamadım ama sabah ilk idrarım değil…Silik bir çizgi gördüm sanki.Çünkü çok bunaldım.Normalde sigara kullanıyorum transferden beri ağzıma sürmedim o da germiş olabilir.Sence var mı bakar mısın?

Eklentiler

• IMG_6218.jpeg
    IMG_6218.jpeg
    61,4 KB · Görüntüleme: 48
X