Eylül 2024 transfer bekleyenler❤️

Rabbim hiçbirinizin emeklerini boşa çıkarmasın inşallah Allah nasip ederse benim de Salı günü saat 10:00’da çift embriyo transferi var Allah’ım emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah Rabbim yar ve yardımcımız olsun Allah bu yola girmiş olan bütün hanım kardeşlerimin dualarını kabul etsin inşallah yavrularını sağ salim kucağına nasip etsin inşallah

3 eylülde transferim oldu benimde.herkes için hayırlısı olsun.saglikla alalim kucaklarimiza inş.bende belirti yok.olmasi gerekiyomu onuda bilmiyorum.sizlerde nası bi belirti var?

3 eylülde transferim oldu benimde.herkes için hayırlısı olsun.saglikla alalim kucaklarimiza inş.bende belirti yok.olmasi gerekiyomu onuda bilmiyorum.sizlerde nası bi belirti var?
Belirti arama kendinde ilaçlar bile belirti gibi yapar insanı sakın ol elini karnına koy bol bol inşirah oku kendini sakın strese sokma bebeğin seninle suan bunu düşün

Merhabalar hanımlar Rabbim yüzümüzü güldürsün inş.bende aralık ayında doğal yoldan oluşan bebeğimi kalp durması sonucu kaybettim 9 haftalıken. Bir daha gebe kalamadım hsg ve her değerime baktık eşime de aynı şekilde. Her şey normal görünüyor. Bir kaç farklı doktora da gittim belki farklı bir şey görülür diye ama hepsi aynı dediği için fazlada beklemek istemiyorum tüp bebeğe geçmek istedik. 35 oluyorum bu ay. 8 gündür genopeptyl 0.100 mg iğne vuruluyorum göbekten. Adetimin 21. Günü başladık uzun protokol. Bugün adet oldum yarın doktora gideceğim kısmetse adetimin 2. Günü menopur 1200 ona başlayacağız dedi. Bu iğne ortalama ne kadar sürüyor internette baktım ama tam bir sonuç göremedim. Tabi her keste farklı sonuçlar oluyordur ama ortalama en az kaç gün kullanmam gerekiyor. Her şey güzel giderse inş bende transfer sizler gibi aşamasına geçebilirim

Canım öncelikle hayırlı olsun inşallah tedavi aşaması iğneler falan 20 günü buluyor taze transfer olursan bı ay içinde gebelik haberini alırsın inşallah opu dan sonra ohss olursan bi iki ay rahim dinlendirme yapabilir doktorun

Çok teşekkür ederim canım amin inş bi yandan heyecanlanıyorum nasıl olacak diye. İnş Rabbim çıktığımız bu yolda herkesin yüzünü güldürsün sağlıklı evlatlar nasip etsin kolaylık versin inş

Cnm dualarım seninle inş hayırlı sağlıkla haberlerini alacağız bende çift embriyo istiyorum

Heyecanımı bide bana sor sen ama stres yapma sakin ol inşallah olucak çift embiriyo bi ikinci denemede yapıyolar şansı artırmak için

Heyecanımı bide bana sor sen ama stres yapma sakin ol inşallah olucak çift embiriyo bi ikinci denemede yapıyolar şansı artırmak için
Ahh ahh bugün doktorumun yanındaki hemşirem aradı dedi adetin 3. Günü menopura başlıyoruz bakalım dedi. Yarın başlayacakmışım bu ilacı bakalım ne kadar süre kullanacağım nasıl olacak umarım her şey yolunda ilerler

Bu arada genopeptyl iğne vuruluyorum ya , uzun protokoldü ya benim dün adet oldum , adetim bu ay aşırı geliyor çok şaşkınım. Orkidin 5 numarasını takmıştım kocaman 3 saat dayansın diye bi baktım Full dolmuş. Şok oldum.

civcivlerimize kavuşmamıza az kaldı desene iğneler 15 gün falan sürüyor stres gerçekten çok önemli ben okadar stres yaptımki adetim erken geldi doktorum bile şaşkındı napim okadar heycannyapmıştım ben meriofet 9 tane pergoveris 10 tane kullandım hergün sağ sol yaptım daha sonra 5 tane cetrotıne vuruldum 16 gün boş geçtik 17 ci gün ovitre 36 sat sonra onu işlemi toplam 20 gün sürdü tabi oğuldan sonra embiriyo dönemi gün gün aramalar derken 26 gün sürdü kısmet işte taze transfer olmadı temmuzda opu oldum doktorum geriden gelen yumurtalar iki adet gör dedi tabi ben beklermiyim hiç bi adet gördüm gittim hocam kabul etmedi ikinci adet diye ısrar etti kısmet Eylül aynına işte

Ahhhh ahhh kızlar yarın transferim var Allah rıza için bana dua edin güzel geçsin 8 senedir bekliyorum stresten kalktım bütün evi temizledim biraz temizlik takıntısı var bende şimdiden kendimi hazırlıyorum temiz temiz gelince ev işiyle uğraşmıyim diye yerimde duramıyorum stresten

Canım inşallah güzel geçer sağlıkla kucağımıza alırız bebeklerimizi Amin daha önce oldun mu transfer bilmiyorum ama kolay geçiyor inşallah sana da geçecek.

Bende Eylül sonu transfer düşünüyordum ama ekime kaldı büyük ihtimalle, hayırlısı olsun artık
Bizimde
Ayy amin amiin inş canımmm ben de manopur 1200 diye ilaç başlayacağım ama günlük kaç doz alacağım bilmiyorum inş gonapeptyl lerde işe yaramıştır herkesin yolu açık kolaylık olsun inşallah canım. Yumurtalar toplanınca hemen transfer oluyor mu yoksa adete yakın diye olmuyor mu valla hiç bir şey bilmiyorum bilinmez bi yerde yüzüyorum yani çok tuhaf geliyor

Ahaha aynı bende senim gibi temizlik takıntım var tüm dualarım seninle Rabbim kolaylıkla olsun gelsin minnoşlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…