Eylül 2024 transfer bekleyenler❤️

Yok canım hemen transfer olmuyor o gününü saymıyorsun yani yumurta toplama günü işte yumurta toplama gününden bir gün sonra embriyoologlar seni iki günde bir veya her gün arayıp bilgi verecekler eğer ki o anki durumun müsaitse yani OPu‘dan sonra vücudun su Toplamazsa transferin gerçekleşir ama ohss dediğimiz durum çok yumurta toplandığı zaman oluyormuş yani şeninde yumoşlar toplandıktan 3 4 gün sonra bi sorun olmazsa inşallah olmaz taze transferin olur Allah’ın izniyle

Yumurtalar toplandığında eğer taze transfer olacaksanız yumurta toplandığı gün transfer hazırlığına başlıyorsunuz, stres yapmayın rahat olmaya çalışın ağır iş yapmayın kendinizi yormayın size iyi gelecek şeylerle uğraşin kuran okuyun dinleyin herşey gönlünüzce olsun inşallah

Ben kürtaj oldum 45 gündür adet olmadım doktor kürtajdan 2 adet sonrası başlarız demişti ama nasıl olacak böyle, benim zaten adetlerim düzensiz, 10 gün önce doktora gittim adet söktürücü verdi kullanıyorum ama beklemedeyim halen boyle de insan rahatsız oluyor şişkinlik oluyo

Ya bende geçtiğimiz yıl sonu oldum kürtaj , çok zor bende 26-28 günde bir adet olurken 35 günde geldi benimde iki ay böyle uzadı canım. Bakalım inş sağlıklı kaliteli genetiği sağlam embriyolarımız olur. Bende ilk defa bu sürece başladım umarım herkes gibi bende muafak olurum

Hayırla sonuçlanır inşallah sağlıkla kucağına alırsın dondurulmuş transfer hazırlığında hangi ilaçları kullanıyorsunuz

Adetin 3. Günü bugün kontrole gittim rahim kalınlığına baktı doktor şimdi femara kullanıcam 16sında tekrar kontrole gidicem yumurtalar büyüdüyse ilacın isminintam hatırlamıyorum orvitelleydi sanırım çatlatma iğnesini vurulcam 25indede ankaraya transfer işlemim gerçekleşicek

Ayy inş inş canım hayırlı olsun kaliteli genetiği sağlam embriyolarımız olsun vücudumuzda büyüsünler inş

Kızlar bende kısmetse ayın 21inde transfer olacağım. Şuan östrojen kullanıyorum. Çok fazla yan etki yaşıyorum. Balon gibi şiştim. Bi sıcaklıyorum bi üşüyorum, her yarım ağrıyor.. mahvolmuş durumdayım ya bırakmak istiyorum doğal takiple transfer istiyorum. Yaptıran var mı hiç?

Ankara'da nerede tedavi görüyorsunuz acaba

Merhabalar hanımlar bende transfer bekleyenlerdenim. Yaşım 29 3. Denemem olacak ilk ikisinde 3. Gün embriyolarıydı tutunamadı. Bende çift taraflı kücük boyutlu cikolata kisti var. Şimdi 5 embriyom olustu 2si 5. Gün 2 si 6 günde. 5. Gündekilerin kalitesi 4ab ve 4bc çift transfer olacakmış. Sizce kaliteleri nasıl başarı sansım var mıdır? Rahim filminde tüplerim acıktı rahim temizdi hormonlarımda da bir problem yok ama endiseliyim baya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…