Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Hayırlı olsun canım benim sizinle İnşallah ben de ona 6 gün oldu sipariş verilerle daha gelemedi bugün dağıtıma çıktı diye bilgi mesajı geldi beşik İnşallah gelir

Güle güle kullan çok güzeller. Bi şey sorcam mustelanın son kullanma tarihi nasıl? Nerden almıştın? Bir de sma yazan mama mı?
Sma yazan mama cnm musteleyi yani toplam gorseldeki herseyi eczaneden aldm bakyim sn kulnnma tarihine hemn

Ben de bugün bakım ürünlerini tamamladım araba şifonyer ve küvet setini de aldık Perşembe günü gelecek inşallah arabasını amcası küvet setini halaları aldı sağolsunlar Botti Bebek Mağazasına gittik hep beraber baya büyük bir mağazaydı iki katlı bir eksiğimiz kalmadı çok şükür Rabbim hepimize sağlıkla kullanmayı nasip etsin inşallah

Eklentiler

• IMG_20210518_175508_1.jpg
    153,8 KB · Görüntüleme: 64
Sma yazan mama cnm musteleyi yani toplam gorseldeki herseyi eczaneden aldm bakyim sn kulnnma tarihine hemn
Eczaneyse ileri tarihlidir. Ben de alsam mı dedim ama netten almayı düşündüğüm için bi de skt'si yakın tarih olur diye bekletiyorum.
Mama da düşünmemiştim öyle bir ihtimal de var tabii ki ufak bi kutu almak lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…