Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Bebek arabamız bu Peg Prego Quantum 2800 liradan pazarlık yaparak 2300 e indirdik araba alırken çift yönlü kullanılıyor mu rahat katlanıyor mu hafif mi bagajda yer kaplıyor mu puset takılabiliyor mu kaç yaşa kadar kullanılabiliyor ben bunlara bakarak aldım bu özelliklere bu fiyat bana çok uygun geldi

Eklentiler

• IMG-20210518-WA0013.jpg
    IMG-20210518-WA0013.jpg
    88,5 KB · Görüntüleme: 71
  • IMG_20210518_220710.jpg
    IMG_20210518_220710.jpg
    121,6 KB · Görüntüleme: 72
Bebek arabamız bu Peg Prego Quantum 2800 liradan pazarlık yaparak 2300 e indirdik araba alırken çift yönlü kullanılıyor mu rahat katlanıyor mu hafif mi bagajda yer kaplıyor mu puset takılabiliyor mu kaç yaşa kadar kullanılabiliyor ben bunlara bakarak aldım bu özelliklere bu fiyat bana çok uygun geldi
Ben bi sonraki yaza dusunuyrm almayi cnm

Hayırlı olsun☺️ Yılbaşına bile kalmadan ürünlere her an zam geliyor. Aldığım birçok ürüne bakıyorum hepsi zamlanmış🤷🏻‍♀️
Hastaneden çıkarken de puset (ana kucağı) gerekli olacak o yüzden şimdiden almak da iyi bence.

Ben de bugün bakım ürünlerini tamamladım araba şifonyer ve küvet setini de aldık Perşembe günü gelecek inşallah arabasını amcası küvet setini halaları aldı sağolsunlar Botti Bebek Mağazasına gittik hep beraber baya büyük bir mağazaydı iki katlı bir eksiğimiz kalmadı çok şükür Rabbim hepimize sağlıkla kullanmayı nasip etsin inşallah 🤲🥰

Bu aldıkların da diğerleri gibi çok güzel. Güzel günlerde kullansın inşallah.
Ankarada oturuyordun diye hatırlıyorum, Botti mağazası nerede? Ben de müsait bir zamanda bakmak isterim.

Trendyola çok baktım ama göremedim bu modeli. Biraz daha bakayım en iyisi. 🤗

Bu aldıkların da diğerleri gibi çok güzel. Güzel günlerde kullansın inşallah.
Ankarada oturuyordun diye hatırlıyorum, Botti mağazası nerede? Ben de müsait bir zamanda bakmak isterim.
Teşekkür ederiz teyzesi 🥰
Mağaza Etimesgut da adresini fotoğrafını koydum buraya 😉

Eklentiler

• Screenshot_2021-05-19-11-51-17-708_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    Screenshot_2021-05-19-11-51-17-708_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    73,8 KB · Görüntüleme: 72
X