Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Ay napim kız o öyle diyince birden gözümde murat kekilli gibi bişey canlandı bebek versiyonu olarak
Kizkardesimin kizi oldugunda kv si bu kiz ayni bana benziyor diye tutturmustu hatta eniste bile anneme benziyor diyerek gezdi uzun sure. Kizkardesim de evet anne sana benziyor ,evet canim annen benziyor diyordu oysa yegenim kizkardesimin kopyasiydi ve hepimiz bunu biliyorduk , bebeklik fotograflarini yan yana koyuyoruz hic fark yok enisteye sonradan dank etti bu anneme benzemiyor ya demeye basladi kizlardesim esmer zeytin karasi gozleri var, yegenim de esmer kara gòzlü, kv si ise beyaz tenli yesil gozlu

Demekki zamanla oluyor umarım bizde de öyle olur çok ihtiyacım var benim eşim boşver he de geç kendi bildiğini yap diyo en fazla ama ben öyle istemiyorum biraz haddini bilsin istiyorum ne bilim umarım o da anlar

Demekki zamanla oluyor umarım bizde de öyle olur çok ihtiyacım var benim eşim boşver he de geç kendi bildiğini yap diyo en fazla ama ben öyle istemiyorum biraz haddini bilsin istiyorum ne bilim umarım o da anlar
Canim benim kv seninkinden beter az sey yasamadik biz de, simdi yuzumuzu gordugumuz yok kotu olmadan iyi olunmuyor maalesef

Kızkardeşinin yerinde olmak istemezdim kv nin bana benziyor demesine mi yanayım yoksa eşinin anneme benziyor diye ortada dolanmasına mı yanayım benim de korkum o ya benzerse diye. Zaten öyle olur ki anneye benzese bile kv illa içine eder yok aynı oğlum der yok ben der bilmem ne der. İyi ki sonradan farketmiş annesine benzemediği. Benim kv diyor beyaz akça pakça olsun kıvır kıvır saçları olsun diyor. Ben pırasa saçlıyım ve esmer tenliyim gözlerimde kara

Senin kv murat kekilli hayranı galiba şaka maka

Benzedigini sanip benzemedigini anlamalari daha kötü oldu onlar için kv si kizi kucagina alip sevmiyor bile artik,buyudukce kizkardesime benzedigini anladilar ben kizimin bana ya da esime benzemesini istiyorum esim kayinpedere benziyor, umarim kv ye ya da gorumceye benzemez

Benim bebelerin kv benzeme ihtimalleri sıfır hadi yine iyiyim bana benziyor da diyemez
Eşimin öz annesi eşim 1 yaşındayken vefat etmiş kv kpnin ikinci eşi

Hahahahah nasıl bişey ya kıkardeşine benzediğini görünce torunu sevmemek ama yaparlar. Aklıma bişey geldi birinin kv si şey demiş. Yarısı yavrumun yavrusu yarısında yılanın yavrusu benim eşimde şükür kpedere benziyor ama hafif kv yi de andırıyor bana benzerse sıkıntı yok ay şu halimize bak bizi nasıl tüketmişlerse yaşadığımız korkular bile sıradışı

Benim bebelerin kv benzeme ihtimalleri sıfır hadi yine iyiyim bana benziyor da diyemez
Eşimin öz annesi eşim 1 yaşındayken vefat etmiş kv kpnin ikinci eşi
Benimki benzeyebilir bu beni korkutuyor gecen gun bir paylasim gordum, yengem benden nefret ediyor bir kizi oldu tipki bana benziyor diyordu benzemesin Allah korusun diye hatim indirecektim nerdeyse nasil dua ediyorum bana ya da babasina benzesin diye

Ilk yavrumun gormeye dayanamadigim birine benzemesini istemiyorum ne yapayim hamile oldugumu duyunca sey demis oglu olursa insallah kendi gibi gelini olur ay dedim ne guzel beddua insallah olur bebegin sana benzesin kuzu o zaman

Ilk yavrumun gormeye dayanamadigim birine benzemesini istemiyorum ne yapayim hamile oldugumu duyunca sey demis oglu olursa insallah kendi gibi gelini olur ay dedim ne guzel beddua insallah olur bebegin sana benzesin kuzu o zaman
Valla kız o bilmeden dua etmiş sana sorma bende istemem katlanamam heralde benzetmesini amin inşallh bana benzer

Binlerce aminnnn o sana beddua ettiğini sanmış ama dua etmiş resmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…