Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Yenidoğanlar çok üşür diyorlar ilk 20 25 gün giydiririm sonra ben de ekim kasım ayında kadar giydirmek herhalde
Çitçitli bady giyebiliyor aslinda. Ben hep citcitli bady giydirildigini gordum ic zibin giydiren grmedim, nette duydum hep bu ic zibini. Ben giydirmeyim en iyisi icime sinmedi

Çitçitli bady giyebiliyor aslinda. Ben hep citcitli bady giydirildigini gordum ic zibin giydiren grmedim, nette duydum hep bu ic zibini. Ben giydirmeyim en iyisi icime sinmedi
Benim de niyetim oydu aslında full çıtçıtlı body aldım biri göbeği düşene kadar giydiremezsin boşuna almışsın der gibi konuştu ondan dedim

Canım bizimki çok belaltı vurdu. Tahmin et oğlu bile görüşmüyordu kendisiyle. Bu sene covid var birşey olursa ahiretim diye affetti. Telde görüşüyorlar. Ayda bir falan ben de görüşüyorum. Ama gönlüm hâlâ çok kırık. Sırf eşim kızkardeşinin kızıyla evlendin diye ortalığı karıştırdı. Allah'tan çok uzakta yaşıyorlar da yüzlerini görmek mecburiyetinde kalmıyorum.

Ay kendileri ne verdi sanki annem beni 3 ay emzirmiş gerisi hep mama markasına kadar diyor sana şu mamayı verirdik diye ama bana mama verme diyor olur cnm tmm hıı
Öyle olur sana gelince karışırlar. Bende mamaya büyüdüm ama annem karışmaz öyle şeylere bizde kv karışıyor 2 yaşına kadsr emzirmiş gelde buna sütüm yok de

Benim kv degil annem ve kizkardesim yapiyor bunu, begenirsem karismiyorum begenmezsem yedek olur diye dusunup almak icin secenekler degerlendiriyorum Kv hic karismiyor bana aramaz bile bebek nasil diye Esime bebek arabasi ile küpe alacagim demis, bebegimle ilgili tek ilgisi bu.

Öyle olur sana gelince karışırlar. Bende mamaya büyüdüm ama annem karışmaz öyle şeylere bizde kv karışıyor 2 yaşına kadsr emzirmiş gelde buna sütüm yok de
2 yaşına kadar emzirdiğini kaynanandan başka kim biliyor kanıt var mı

O gönül kırgınlığı düzelmez maalesef ne diyim ki Allah affetsin. Boşver ayda 1 yeter kimsee kimseye belalı vuramaz Eşinle akrabalık bağı derece ne ona mı karıştılar tam anlayamadım o kısmı

Aynen yaa Sağolsun annem o konuda çok anlayışlı. Biri bir şey dediğinde hemen yeni nesil bizden daha bilgili biz onlardan öğrenelim asıl diye susturur milleti.
Maşallah annede destek var ne güzel benimki kvden çok karışıyor
Geçen diyor şeker çikolata vercem çocuklara yoksa bana gelmezler

Canim kotu dusunme heves etmistir kv. Gönlunu kirma al koy giydirmesen de tesekkur et birak. Görecegi zaman giydir gönlu olsun sonra kaldir. Besik sizde de mi anneanneye dusuyor ya bizde de öyle annem alacakmis, hangisinden istiyorsun diye sordu. Annem de öyle soruyor bana ama bazen sormadan da yapiyor

Ya kendi annene sözün geçer Bi şekilde ne bilim ben öyle düşünüyorum hani yapsalar derim ben her türlü darılmazlar bana. Ama ona diyemiyorum fazla biraz desem küsecek sonra eşimle aram bozulacak. Yok bacım ya bunlar ya sormaz ya da çok karışır benim kv de beni sormuyor artık kendi ağzıyla diyo artık sizi sormayız çocuğu sorarız diyo. Ben de çok meraklıyım sanki bırak alsın bebek arabası pahalı . Benimde eşim künye almak istiyor hatta annemler niyetine girmiş alırız diye ben diyince hemen geri çekildiler o zaman babası alsın ben bilezik alırım dedi beni yormuyo ailem hiç sağolsunlar

Ince bebek yastigi oluyor canim kalin olmaz. Karisinca sinirin bozuluyor tabi haklisin. Dogumda annen olacak mi yaninda ?

Hem heves hem de annemden önce davranma hırsı ondaki ama annemi ona ezdirmem ben. Ya bizde de öyle beşik anneanne ye düşermiş hatta birçok şeyi anneanneye düşer. Ama benim durumum var o yüzden anneme kıyamıyorum ben alırım dedim birlikte gideriz almaya dedim. Sadece beşik içinde kalmasın diye yatağıyla birlikte kendisi almak istedi onada beni götürecek ben beğencem

Ince bebek yastigi oluyor canim kalin olmaz. Karisinca sinirin bozuluyor tabi haklisin. Dogumda annen olacak mi yaninda ?
Evet annem gelicek ama o da gelicekmiş tabi hastanede annem kalsın yanımda dicem. Emzirirken yardımcı olsun onun yanında Bi yerimi açmam o çok sinirimi bozdu benim ak dese ben kara diyom öyle oldum artık

Haklısın da benimki bilir o tarz seyleri, kulturlerimiz de ayni ama ne biliyim biraz önemseme meselesi diye düşünüyorum, neyse kendi bilir ona uzak anneme yakınız, oğlum da daha çok anneanne bilcek, anneannesi simdiden örgülere başladı, hastane çıkışını aldı, daha da devam eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…