Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Anneler genelde kız istiyor böyle erkek isteyende duyunca Bi hoşuma gidiyor ya ikisi de isteniyor aslında
Bizim sülalede kiz çok ondan heralde halalarimin 4 kizin ardina 1 ogullari olmus, amcada teyzede dayida hep kiz, sagimiz solumuz kiz bizim masallah

Ay insan cinsine çekiyor demekki bizde öyleyiz valla hep kız ama yine kız istedik
Cinsime cektiysem 4 kizdan sonra oglan geliyor demektir bu yastan sonra 5 tane doguramam bu bile zorla oldu ya hamileligimin ilk ayinda ruyamda dalinda iki tane yan yana incir gormustum birinin kabugu soyulmustu digeri kabuguyla duruyordu. Incir kiz bebek isaretiymis iki kiz mi acaba diye dusundum

Aaa öyle mi incir kız mı oluyor bende tüp bebek tedavisi sırasında incir koparıp yemiştim belki de iki kız olur ben ikinciyi de kız istiyom ya ben rüyamda Bi keresinde peygamberimizin annesini gördüm ama yüzü görünmüyordu bana 2 kızın olacak dedi birinin adını Zeynep birinin adını Meryem koy dedi bh kız olacakmış acaba isminin yanına isim versem mi diyorum hep düşünceliyim bu konuda

Ben erken doğum yaptım benim kayınvalidem benim önümde benim dedikodumu yaptı herkese. Karnından bakamadı dr mecbur kaldı aldı dedi. Üstüne emzirecem diye ısrar ediyor karnında bakamadı şimdi mi bakacak mama verse ne güzel gelişir inat ediyor diye her gelene anlattı günde kaç posta ben bunları dinledim. Bir gün dayanamadım emzirirken sütüm var mı diye bebeği çekip bakıyordu ki bebeği eşime verip gidin mama alın ben emzirmek istemiyorum yetti artık diye bağırdım. Baktım kayınvalidem ağlamaya başladı. Sonra herkes onu sakinleştirdi falan bana biraz ters davrandılar ama son oldu. Bir daha mama ver diyen olmadı ben de 2,5 yaşına kadar emzirdim.

Canım o kriz ,ufak cinnet ona sınırını bildirmiş

Az bile yapmışsınız ama akıllandıysa iyi. En hassas zamanlarınızda sizi zorlayan insanlara kendinizi üzüp taviz vermeyin

Ben okurken çok üzüldüm.. hele en kızdığım şey ne düşünürsen düşün bir de bunu başkalarına malzeme yapmak .. neyse ki şimdi sınırını bilmişki her şey yolundaymış çok sevindim

Iyi günlerde kullansın canım

Allah kolaylık versin canım zor biriymiş ben kendi babamdan çok çektim herşeye karışırdı çok şükür eşimin ailesi hiçbir şeye karışmaz kayın babam kayın validem çok yaşlı 80 yaşında ilk bebek haberini duyunca çeyrek altın verdi sonradan da 400 lira verdi ben kendi zevkime göre aldım kendisine de gösterdim anne bunları sen aldın dedim çok sevindi o kadar iyiki her akşam sorar nasılsın bir şikayetin varmı üşüdüm mü battaniye getireyim mi kurban olurum melek gibi kayınbabam da öyle ben düğünden bir gün önce yorgunluktan nazardan çok hastalandım hastaneye yatırdılar sabaha kadar 8 tane serum verdiler de öyle gittim düğünüme kayın babam telefonda benimle konuşurken ağladı öz babam olsa bu kadar üzülmez yani görümcelerim var iki tane annemle yaşıtlar hiç evlenmemişler yemekleri işleri hep onlar yapar bana hiçbir iş yaptırmazlar hamileyim diye canın ne çekiyorsa söyle yapalım diyorlar hep pusetini ana kucağını falan onlar alacaklar beraber gidelim mağazaya sen beğen dediler Allah razı olsun hepsinden ben kendi öz babamdan çok çektim çok gözyaşı döktürdü bana ama Rabbim mükâfatını verdi eşimle ailesiyle karşılaştırdı

Sütün acı yaramıyor ne demek ay çok sinirlendim cahilliğe bak

Çok guzel ruya gormussun canim bana da ikinci kiz olabilir gibi yanina isim ver istiyorsan sorun olacagini dusunmuyorum canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…