Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Ben de emzik ve biberon wee aldım Güle güle kullansın kuzucuklarımız

Ben de emzik ve biberon wee aldım Güle güle kullansın kuzucuklarımız
Biberon lansinoh aldım ikili set indirimdeydi. Anne göğsü anti kolik bilmem ne yazıyor üstünde de bilmiyorum öyle mi
Emzik damaklı mi senin aldığın? Wee babynin damaksız emziği yok galiba

Biberon lansinoh aldım ikili set indirimdeydi. Anne göğsü anti kolik bilmem ne yazıyor üstünde de bilmiyorum öyle mi
Emzik damaklı mi senin aldığın? Wee babynin damaksız emziği yok galiba
Sen ne güzel özellikli almışsın ben belki kullanmayız ama ne olur ne olmaz ilk etapta elimizin altında bulunsun diye Bim'deki biberon ve emzik den aldım wee nin hiç özelliklerine bakmadım eğer kullanırsa bebişim en iyisi hangisiyse onu alırım

Canim ben mecbur kullanıcam sütüm iki bebeğe birden yetse bile ikisini de aynı anda emziremem. Mecbur birini emzirirken birine biberonla vercem dönüşümlü. O yüzden özellikli bir sey olsun bari dedim. Araştırdım hatta anne göğsüne en yakın yavaş akışlı biberon emzikleriymiş gittim bi de ondan aldım meme reddi olmasın diye
Biberon almazlarsa ben emzirene kadar bekleyecekler mecbur

LCW nin çocuk ürünlerini çok beğeniyorum ben de ordan bebek çorabı aldım ilk olarak biraz zaman geçsin epey bir şey alırım ordan
Evet güzel şeyler var ama daha çok 6 aydan sonrası için güzel şeyler var 1 yaş falan çok güzeller

İyi yaptın canım sütsüz kalmasın kuzucuklar bol bol sütün olsun inşallah

Sırt bezini nerden anladın canım bayıldım ben detayları tamamlıyorum önce

Ayy benim LCW ye uğrayasım geldi şimdi bunlar çok güzel güle güle kullansın kuzum

Görümcelerim hediye almışlar kızıma Gimsa dan çok beğendim kalın yumuşacık tabi yıkanınca nasıl olur bilmiyorum Gimsa varsa bulunduğunuz yerde bakabilirsiniz

Eklentiler

• IMG_20210325_224047_1.jpg
    107,3 KB · Görüntüleme: 59
Bu 3 lü çorapları ve tokaları bugün Bim den aldım çok tatlılar çoraplar organik pamuk yumuşacık ve desenlerine bayıldım kalpli puantiyeli fiyonklu her birinin deseni çok tatlı 6-12 ay yazıyor zaten kışın giyecek anca olur o zamana

Eklentiler

• IMG_20210325_230513.jpg
    147,7 KB · Görüntüleme: 57
Ahahha hayır hayır gayet mantıklı oluyorsa alırsın ondan puset küçük geldikten sonra bizde mecbur oto koltuğu alacağız şimdi erken .. fiyatlarıda epeeey var
Sırt bezini nerden anladın canım bayıldım ben detayları tamamlıyorum önce
O da wakiki canım aylar öncesinden gözüme kestirmiştim hemen ilk onu aldım
Ayy benim LCW ye uğrayasım geldi şimdi bunlar çok güzel güle güle kullansın kuzum
Çokk teşekkürler teyzesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…