Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Şimdi bi rane küçücük gördüm Tesadüf bebeğin hareketlerini izlerken gördüm. Benimde dileğim hiç olmamak ama lazerde yüzde 90 azaltıyormuş diye duyunca çokta dert etmek istemiyorum…
Sağlık olsun ne yapalım dediğin gibi yüzde 90 ise çok iyi bi oranmış dert etmeyelim ne yapalım

Normalde 75b giyiyorum 80b aldım abartı büyüme olmadı bende bir de ölçüsü ayarlanabiliyordu
Kızlar pijama takımı aldınız mı
Bi pijama takımı ve bir gecelik takımını suwenden aldım. Bi tane de chakradan gecelik takımı aldım. Mağazalarda çok baktım bulamadım kendime göre internette de aklıma yatan bulmakta baya zorlandım. Kendimce bunlar aklıma yattı.
Beden olarak boyum 159 kilom da son durumda 59. Aldığımda 58 kiloydum gecelik ve pijamafalan bol bol geldi small aldım, sabahlıklar medium (satıcı da böyle tavsiye etti)

Oh maşalllah senin baya olmuş daha bende 1 takım yok yaa

Waikikiden 2 tane hamile pijaması aldım canım ben .. biri 120 biri 100 tl idi sanırım.. tiril tiril ben sevdim önü düğmeli emzirmeye uygun.. 2 tane de yeterli diye düşünüyorum
Bende önden düğmeli istiyorum en iyisi gidip bakıyım bende waikikiye de . Tiril tiril olması önemli zaten urfadayım yanıyor buralar

Doktorum onay verirse ben de düşünüyorum

Ya bende internetten süvene baktım modeller çok güzeldi pijamaların ne kadara aldın sen ve bu boy kilo ile s beden ise acaba ben de mi s alsam belki internetten alırım süvenin 1.62 boy 61 kiloyum . Hangisini aldın sürenden papatyalı falan vardı ben çok beğendim onları

Bunu bende düşünüyorum ya korse ya da karnımı sarmak. Annem dedi bana karnını sararız diye ben de ondan duymuştum

Yeter gayet canım güle güle sağlıcakla giyin bende 2 takım bulursam alıcam pijama olarak LCD ya da bakıyım madem

Bunları aldım düz sade şeyler
https://ty.gl/qroflioi (sabahlığı da var)
https://ty.gl/enbvhwio (sabahlığı da var)

ama papatyalı modeli görmemişim

1 takim aldim pentiden . Diger takımları lohusa tayti ve onu dugmeli bi üstle takim yapım bitanede gecelik tarzi alayim diyorum
Penti de de çok güzeller süveninkilerde öyle . Gecelik düşünmüyorum 2 takım pijama olursa veya dediğin gibi diğeri de üstü düğmeli bir tişört tarzı alt var takım yapabilirim hatta eve geçince eski şortlarıma devam burada hava çok sıcak oluyor Eylül’de

Yeter gayet canım güle güle sağlıcakla giyin bende 2 takım bulursam alıcam pijama olarak LCD ya da bakıyım madem
Lcw dan bir tane de hamile şortlu pijama takımı almıştım. Üst kısmı önden düğmeli. Doğumdan sonra da kullanılır rahatca. Tiril tiril kumaşı. Çok hoşuma gitti. Yıkayıp yıkayıp giyiyorum Bence muhakkak bak, zaten sıcak yerdesin

Karın sarma olayını bende duydum. Ablamın gorumcesinin doğumunda sarmışlar, öyle anlatmışlardı. Doğumdan hemen sonraki günlerde korse giyilir mi, sağlıklı olur mu bilmiyorum ama çok sıkmadan sarmak da mantıklı geliyor ilk günler için. Korse olayını unutmazsak doktora bi soralım, kaçıncı gün giymek doğru olur. Kaş yapalım derken göz çıkarmayalım da

Bunları aldım düz sade şeyler
https://ty.gl/qroflioi (sabahlığı da var)
https://ty.gl/enbvhwio (sabahlığı da var)

ama papatyalı modeli görmemişim
AA ikisi de ayrı ayrı çok şık çok güzeller lohusa takımları bunlar süvenin ürünleri çok güzel oluyor kumaşları vs. Bende gecelikleri vardı.
Benim baktıklarım lohusa değildi normal düğmeli pijama ama bedene emin olamıyorum bak bunları çok beğendim ben de düz pembeye bayıldım özellikle daha ucuz olsa keşke

Eklentiler

• 07BD238C-6204-48CE-A88F-4AE5728B5926.png
    391,3 KB · Görüntüleme: 60
  • FB3EBBDF-6E13-4232-99C8-7ECFC963B645.png
    253,8 KB · Görüntüleme: 78
  • FD940EE6-6643-41E7-A498-E457E1FE550E.png
    345,1 KB · Görüntüleme: 58
Aynen hatta biri pijama takımı biri de dediğin gibi şortlu takım olsa daha iyi olur şortluyu eve gelince giyerim ben bi bakıyım yarın fırsat bulursam

Kimi lohusa çok üşüyormuş, kimisi terliyormuş:) yeni doğum yapan bir arkadaşa sordum o gecelikler çok işe yarıyor deDi. Terledikce değiştirmiş. Pijamadan zarar gelmez dedim ben de
Oh maşalllah senin baya olmuş daha bende 1 takım yok yaa
Alın yavaştan, valla 1 gün de zam geliyor herşeye, ben lcw san aldım çoğunu, düğmeli hep emzirme özelliği var bir de kendi bedeninizde alabilirsiniz hamile özellikli olanlar geniş kesim oluyor.

Sarmak sezeryanda da iyi geliyormus, dikişleri ve göbeği sıkı tuttuğu için ağrı daha az oluyormuş, ben aldım bi korse 33 liraydı gayet saracak gibi duruyor bakalım. Hepsiburada dan lohusa korse yazınca çıkıyor

Bakıyım bende valla sorma zaten herşey çok pahalı üstüne zam geliyor

Benim eskiden elbiselerimin içinde karnım daha düz görünsün diye iç çamaşır gibi giyilen bir korsem vardı. Doğumdan sonra ne zaman giyiliyorsa onu bi denerim. Olur inşallah

Bunlar da çok güzelmiş keşke lohusa ürünleri de böyle olsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…