Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Arkadaşlar biberon&emzik için sterilizasyon cihazı alan var mı? Kullanışlı mı ? Tavsiye bekliyorum
Ben alacaktım da kocam izin vermedi. Sıcak su ile gideceğiz eğer anne sütü almaz mama verirsek mecbur alınır ama anne sütü alırlarsa çok gerek olmaz gibi. Sonra karar ver kuzum.

Yavrumun odasını hazırladım ben de bugün. Şifonyerimiz sonunda geldi, eşimle birlikte kurduk. Odada bir gömme dolabimiz var ama içini yüklük gibi kullanmaya karar verdim. Ütü masası, ütü, elk süpürge vs hep içinde. Şimdilik böyle idare edeceğiz. Ilerde Allah nasip eder de kardeşi olursa o zaman iki kardeşi idare edecek şekilde bir oda hazırlayacağız. Bugün o koltukta oturdum durdum, hiç çıkmak istemedim odadan.

Eklentiler

• 20210731_140231.jpg
    73,2 KB · Görüntüleme: 105
Hayırlı olsun güle güle kullanın böyle yerleştirmek bile huzur verici. Bizim de inşallah ptesi salı gelecek mobilyalarımız ama yerleştirmesi sonra tabi

Hayırlı olsun güle güle kullanın böyle yerleştirmek bile huzur verici. Bizim de inşallah ptesi salı gelecek mobilyalarımız ama yerleştirmesi sonra tabi
Teşekkür ederim Içi yerleşmese bile bebişe ait eşyalar, ona ait alan. Çok duygulu oluyormuş. Ben şifonyeri biraz üstün körü yerleştirdim. Cekmece içi organizer almam gerekecek. Doğuma kadar defalarca iyileştirme yaparım sanırım

En azından eşyalar yerini bulmuş Çekmece yerleştirmek severiz
O kadar hazırlık yapıyoruz ama doğum yapacak kişi sanki ben değilim. Bebeği eve getirince anlıcam heralde

Kızlar nihayet pijama takımı aldım içine sinen. Ben lohusa takımı değil de bu şekilde aldım süvenden. İndirim vardı kumaşı falan çok hoş kalıbı da iyi oldu M beden oldu

Eklentiler

• 9336FD38-FA2E-4D4D-9A65-4B81F14C3746.jpeg
    136,9 KB · Görüntüleme: 75
Kızlar nihayet pijama takımı aldım içine sinen. Ben lohusa takımı değil de bu şekilde aldım süvenden. İndirim vardı kumaşı falan çok hoş kalıbı da iyi oldu M beden oldu
hayırlı olsun konuştuğumuz papatyalıyı almışsın, çok tatlı, güle güle kullan:)

hayırlı olsun konuştuğumuz papatyalıyı almışsın, çok tatlı, güle güle kullan:)
Evet evet o papatyalıyı aldım diğer düz pembeye de baktım ama canlı görünce bu hoşuma gitti teşekkür ederim belki 1 tanede gecelik alırım onlarda çok güzeldi

Canım rakamlı küpleri nereden aldığını öğrenebilir miyim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…