Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Kızımdan bahsetmişken kapı süsünü de sizinle paylaşalım teyzeleri
Çok güzel olmuş ben de isme yeni karar verdim model bakıyorum ablasıyla aynı odayı paylaşacak ablasının oda kapısında onunki var miniğinkini de altına asayım diyorum ama aynısını mı yaptırayım farklı mı olsun bilemedim

Çok güzel modeller var gerçekten. Aynı modelde şık durur, farklı model de. Yerinde olsam ben de kararsız kalırdım

İlk kızımdan kalanları yıkamaya başladım. Yeni aldıklarımı da yavaş yavaş yıkayıp hazırlanayım diyorum ben de. Bazılarında sandık lekesi gibi lekeler olmuş. Leke çıkarıcıya bastım umarım temizlenir.

Eklentiler

• 96469AA0-A458-410D-88AA-E3240DFCEF3A.jpeg
    119,9 KB · Görüntüleme: 65
Ya ilk başta etmedi sandım yıkadım sererken duruyor gibiydi lekeler ama toplarken güneşin lekelerin çoğunu götürdüğünü farkettim. Kosla vanish kullandım ben. Domestos falan daha iyiymiş ama
Gorumcemin kızının bazı kıyafetlerini aldım onlarda da ufak tefek ilaç lekeleri yıkamaya rağmen çıkmadı. Ben de deneyeyim bakalım, belki çıkar.

Gorumcemin kızının bazı kıyafetlerini aldım onlarda da ufak tefek ilaç lekeleri yıkamaya rağmen çıkmadı. Ben de deneyeyim bakalım, belki çıkar.
Sıcak suda deterjanla beklet canım biraz sonra ovala. Benimki sandık lekesiydi onlar çıktı. Bir kaçında meyve lekesi falan vardı onlar kaldı.

biberon emzik tarzı şeyler avent marka tercih ettim. oğlumdada bu şekildeydi
Selam canım bişey sorucam sana ben de bugün bu setten aldım cam şişe zannediyorudjm ama değilmiş plastik. Bir de 2 adet küçük aynı boy 2 adette büyük aynı boy var neden çifter konmuş ben emin olamadım değiştirmeyi düşünüyorum

Evet plastik 2 ser tane 1 tanede emzik. Hijyen geregi zaten belli surelerde degismek gerekiyor plastiği bnce.camda büyüyünce sıkıntı çünkü kirabilme ihtinali yuksek atiyorlar elinden düşüyor ve agir tutnasi zor

Ben daha almadım araştırıyorumdum bunuda yedek olsun diye ikinciyi koymuşlar öyle söylendi ama zaten küçük boyu kullanmıyorsun dediler. O yüzden doğsunda ihtiyaca göre bakıcam alıcam.

Ben de dedim acaba benimki mi plastik yani bebişlerin atma huyu da var tabi

Ben daha almadım araştırıyorumdum bunuda yedek olsun diye ikinciyi koymuşlar öyle söylendi ama zaten küçük boyu kullanmıyorsun dediler. O yüzden doğsunda ihtiyaca göre bakıcam alıcam.
Küçük boyu yenidoğdupunda lazım oluyor. Çok fazla lazım olan bişey değil ondan yedekli gereksiz geldi artık bakalım. Mecburen mağazaya tekrar gideceğim emzirme sütyeni aldım 80 beden küçük geldi bi de dolsa hiç olmaz onu değişcem ama bişey dikkatimi çekti bedenlerin hepsi 80 di acaba millet 90 karı aldığı için mi kalmadı e bebek mağzası bu arada. Sizler naptınız sütyen işini şuanki bedene göre mi aldınız

Normalde 75b kullanıyorudum, şimdi 80 doğum sonrası enzirme sütyenini 85 c aldım şuan da kullanabilirim aslında ama azcık büyük, doğum sonrası için tam olucak gibi 2 tane aldım birde penye hediye gelmişti yeter 3 tane diye düşünüyorum. 9 ay emzirebilirim çalışıyorum duruma göre bakcam artık .

Kızlar pijama takımı aldınız mı
Benim var diye almadım birde kilo almadım zaten sadece karnım çıktı o yüzden sadece hastanede giyicem diye ekstradan almak istemedim. Ama eşim süslü falan türk işi çok istiyor sırf onun için belki alırım hatıra kalsın diye

UkaderU canım cam biberonlar anne sütündeki yağı tutuyormuş diye duydum plastikte öyle olmuyormuş. Sadece mama vercem biberonla diyorsan takılma da anne sütü vereceksen plastikle ver.

Ben normalde 80 takıyorum gittim yine 80 aldım bu haliyle olmadı sırt oluyor da ön olmuyo değiştirim bakalım ben 1 tane aldım belki 2. Yi de alırım pratik oldukça emzirmek için

Hahahah iyimiş kız benim eşim lohusa pijaması ne onu bile bilmiyo bi de ben sevmiyorum o tüllüleri falan keşke sevsem foto çekimlerinde çok güzel duruyor al bencedr süvendekiler tam benlik beden uydurabilirsem alcam bakalım ya ben 12 kilo aldım ama hala s beden kıyafetlerm oluyor 61 kiloyum şuan acaba m mi alsam doğum sonrasını düşünerekten karnımız hemen inmicek çünkü .

UkaderU canım cam biberonlar anne sütündeki yağı tutuyormuş diye duydum plastikte öyle olmuyormuş. Sadece mama vercem biberonla diyorsan takılma da anne sütü vereceksen plastikle ver.
Dediğin iyi oldu bacım bilmiyorum ki acaba manaya gerek kalır mı ya da anne sütünü sağıp vermeye ihtiyacım olur mu hiç bilmiyorum . Olmadı en küçük boy alacağımı plastik alıyım

Dediğin iyi oldu bacım bilmiyorum ki acaba manaya gerek kalır mı ya da anne sütünü sağıp vermeye ihtiyacım olur mu hiç bilmiyorum . Olmadı en küçük boy alacağımı plastik alıyım
Öyle yap olmazsa zaten anne sütünü sağıp versen maksimum 6 ay verirsin. Ek gıdaya geçince emzirmek yeterli gelir diye düşünüyorum. Mideleri de ne kadarcık zaten yavruların 160 ml olanlardan alsan 6 aydan sonra bile kullanırsın takviye niyetine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…