Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Aslında benim eşim özel günleri hiç kutlamaz taa sevgiliyken bunu belirtmişti ama benim bu tür şeylerden hoşlandığımı bildiği için artık kutluyor daha bir buçuk yıllık evliyiz bu sene öğretmenler gününde evlilik yıldönümünde anneler gününde çiçek aldı ondan beklemediğim halde beni şaşırttı ama ben onun doğum gününü unuttum şimdi telafi edeyim dedim

Ahaha unuttuysan telafi et bacım ya benim eşimde beklenti de olmaz o da pek sevmez şansıma çünkü bende sevmem tabi alınırsa hoşuma gitmez değil kadınız sonuçta

Benim eşim de çok önemsemez mesela geçen seneye kadar sen benim annem misin deyip anneler günümü kutlamadı. Geçen sene babam yoğun bakımdaydı sanırım moral olsun diye kızımla hediyeler almışlardı. Bu yıl da devam ettirdi. Ama ben her sene ona ısrarla utansın diye babalar günü hediyesi aldım. Bu mantığıyla tabi öğretmenler günümü asla kutlamaz benim öğretmenim misin sanki der ama o da öğretmen ben de onu umursamıyorum

O umursamıyorsa sen de umursama boşver ben umursamıyorum artık kendiliğinden yapıyor

Benim esim de pek onemsemez. Anneler gununde kendi annesini, babannesini bile ben zorla aratiyorum. Evlilik yil donumumuzu sadece andik mesela hic yemege gidelim su bu yapmadik. Ben de ona uydum biraz dogum gunlerimi kutlar oldu ama bazen alamasa da ozenip hediye almisligi vardir. Aman maksat gonuller bir olsun

Günaydınlar. Bebiş kıyafetlerini yıkayan arkadaşlar bir sorum var. Şimdi benim bebek mobilyaları daha gelmedi ama ben yıkamak istiyorum ufaktan. Ütüyü daha sonra kv yapıverecek. Bu süre zarfında yıkanmış kıyafetleri nerede saklıyorsunuz? Sanki dolaba koysam yıkayıp tozlanacaklarmış gibi geliyor ama çok da ağırlaşmadan yıkama işi çıksın aradan istiyorum. Kumaş hurçlar da bana toz alıyormuş gibi geliyor çok dert oldu bu konu bana

bizim de mobilyalar 2 aya gelecek ama yavaştan yıkamaya başlayacağım. Hurca koyarım diye düşündüm. Toz olayını düşünmemiştim belki bi çarşafa sarılıp, hurca konabilir?

bizim de mobilyalar 2 aya gelecek ama yavaştan yıkamaya başlayacağım. Hurca koyarım diye düşündüm. Toz olayını düşünmemiştim belki bi çarşafa sarılıp, hurca konabilir?
Çarşaf olayını sevdim, iyi fikir. Çarşafa sarıp poşetleye de bilirim.

Bende kumaş hurç vardı bende yıkadım koydum valla canım gardrop ta duruyor.. geçen başka yıkadığım bir şeyi eklemek için açtım mis gibilerdi hala hiç bir şey olmaz.. temmuzun ilk haftasıda artık şifonyerini alıp bayramdan önce yerleştireceğim.. hem aradan çıksın hemde eksik filan varsa net göreyim diye

Ben de hurç düşünüyorum. Yavaştan ağırlaşmaya başladım, çabuk yoruluyorum ve karnım sertleşiyor hemen. Sonraya bırakırsam iyice zorlanacağım. Hurçta dursunlar 10 hafta.

Arkadaşlar alt iç çamaşırlarınız eğer bikini gibiyse sezeryan doğumdan sonra anne çamaşırı denen yüksek bel çamaşırdan giymeyi tavsiye ediyormuş doktorum. Sezeryan izi tam bikini bölgesinde olduğu için o kısım sargılı olsa da üstüne çamaşırın lastiğinin gelip baskı yapmasını istemiyormuş. Doğum şeklim henüz belli değil ama her ihtimale karşı ben 2-3 tane anne çamaşırı koyacağım hastane çantama.

Teşekkürler bilgi için Ben de geçen aldım öyle çamaşır. Doktor onun uzun süre mi giyilmesini tavsiye ediyor? Yoksa hastanedeyken mi?
Herkes bir de dependi öneriyor, o da çamaşır gibi sanırım. Onu da hastane için alırım diye düşünmüştüm.

Hastane için depend aldım ben de. Paketi açıp bakmamıştım, şimdi yazayım diye açtım. Büyük beden çamaşır gibi. Gayet kullanışlı gözüküyor. Dikişler iyileşene kadar mı öneriyor tam bilmiyorum. Ama dikiş üzerine bikini tarzı alt çamaşır gelirse rahatsız eder diye düşünüyorum şahsen.

Anladım depend hastaneye, diğer çamaşırlar da iyileşme dönemine lazım.

Ay dediğin iyi oldu benimkiler hep bikini hizasında büyük göbeğe çıkanlardan alayım bari

Canım zaten bi müddet hamile pantolonuna da devam ediyorsun mecburen. İç çamaşırı hafif değse canın acıyor. Ameliyat neticede tavsiyem pijamayı da biraz büyük alın sezeryan ihtimaline karşı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…